Plictiseala DIURNA

Dimineata te trezesti cu chef de orice numai de scris nu,dar daca doamnele iti ordona sa nu mai scrii noaptea te conformezi si scrii ziua.Ideea probabil era sa nu mai scriu deloc ,am inteles eu bine ,dar iata ca am esuat in aceassta priviinta.Ma intereseaza reactiile damnelor nu pentru ca sunt sau nu insurat ,nici pentru ca am sau nu o relatie sau as vrea sa am ,ci pentru simplu motiv ca femeile au o minte foarte bine si interesant mobilata,chiar si atunci cand au reactii rautacioase (mai ales atunci) .Au deasemenea obiceiul de a face exact pe dos ceea ce le rogi motiv pentru care devin extrem de incitante si alunga in totalitate plictiseala din cursul zilei.Cum sper ca niciunul dintre noi nu dorim sa avem zile monotone si plicticoase ,m-am gandit sa discutam ,sa dialogam,sa vorbim unul cu celalalt, sa socializam fara suparare,
Sper ca ati inteles mesajul meu exact si nu cred ca v-ati inchipuiit ca ma chinuie talentul sau ca doresc sa profit in vreun fel, oricare ar fi el de pe urma acestui site.
garbo265966
Postat pe 6 Iunie 2012 09:26
Am o minte mobilat...ioooooooooooi!

Recunosc io dimineaa am un chef de
Axl_R
Postat pe 6 Iunie 2012 09:29
.Ideea probabil era sa nu mai scriu deloc ,am inteles eu bine ,dar iata ca am esuat in aceassta priviinta
Te inseli mon cher...Toata lumea are voie sa scrie si oricine are voie sa raspunda......pe ce "ton"...depinde de fiecare
Rotty
Postat pe 6 Iunie 2012 09:33
.Cum sper ca niciunul dintre noi nu dorim sa avem zile monotone si plicticoase ,m-am gandit sa discutam ,sa dialogam,sa vorbim unul cu celalalt, sa socializam fara suparare,
Sper ca ati inteles mesajul meu exact si nu cred ca v-ati inchipuiit ca ma chinuie talentul sau ca doresc sa profit in vreun fel, oricare ar fi el de pe urma acestui site.[/quote]

Ieri te-ai gandit sa dialogam fara suparare si azi ne faci magari si oligo...fanfaroni,sau mai stiu io ce animal??? ...Iar ca sa te chinuie talentul,trebe mai intai sa il ai
Rotty
Postat pe 7 Iunie 2012 15:09
De la: garbo265966, la data 2012-06-06 09:26:35Dimineata te trezesti cu chef de orice numai de scris nu,dar daca doamnele iti ordona sa nu mai scrii noaptea te conformezi si scrii ziua.Ideea probabil era sa nu mai scriu deloc ,am inteles eu bine ,dar iata ca am esuat in aceassta priviinta.Ma intereseaza reactiile damnelor nu pentru ca sunt sau nu insurat ,nici pentru ca am sau nu o relatie sau as vrea sa am ,ci pentru simplu motiv ca femeile au o minte foarte bine si interesant mobilata,chiar si atunci cand au reactii rautacioase (mai ales atunci) .Au deasemenea obiceiul de a face exact pe dos ceea ce le rogi motiv pentru care devin extrem de incitante si alunga in totalitate plictiseala din cursul zilei.Cum sper ca niciunul dintre noi nu dorim sa avem zile monotone si plicticoase ,m-am gandit sa discutam ,sa dialogam,sa vorbim unul cu celalalt, sa socializam fara suparare,
Sper ca ati inteles mesajul meu exact si nu cred ca v-ati inchipuiit ca ma chinuie talentul sau ca doresc sa profit in vreun fel, oricare ar fi el de pe urma acestui site.
Nu sunt dispusa sa-ti tin isonul...ies din schemele tale!...taie lista cu fericitii si nefericitii sau vrei, cum ca promiti ca ea nu mai exista pentru tine, pentru noi?...te voi contabiliza, in continuare.
caleidoscop
Postat pe 9 Iunie 2012 21:46
Pentru contibilizare... Si noi il asteptam....
Rotty
Postat pe 9 Iunie 2012 21:52
nu stiu ce va plictiseste pe voi, dar pe mine ma plictiseste teribil subiectul, asa ca..next. e incredibil cum cei care nu au ce face, se gandesc sa deschida si ei un topic.
MARILENA_25
Postat pe 10 Iunie 2012 10:32
daca ar fi doar un topic, ce bine ar fi!
dar sunt minim 10 topice identice ca forma, usor diferite CA COntinut!
heartbit
Postat pe 10 Iunie 2012 11:31
YOOOOOY si eu am in cap numai elemante de mobilier din mahon! Yooooy ce grea de cap sunt....
hai ca mai am putin si-mi cade capul
adeline
Postat pe 26 Iunie 2012 11:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va doriti un venit suplimentar? 1 De la: garbo108812 23 Martie 2010 20:21
Vreau sa fiu si eu iubita ,deci injur si sunt vulgara 84 De la: quasaria 8 Iulie 2012 18:32
mai exista oameni deosebiti..Care sunt recunoscatori si cu bun simt? 46 De la: garbo098853 13 August 2010 23:00
Ce inseamna sa fii un crestin? 65 De la: ingerasulluptator 1 Octombrie 2013 15:30
comunicarea in cuplu 4 De la: garbo_7980 10 Noiembrie 2012 11:36
Setari Cookie-uri