Compatibilitate femeie Fecioara - barbat Berbec

Compatibilitatea intre doi oameni nu se poate calcula numai dupa semnul soarelui. Conteaza foarte mult celelalte aspecte, conteaza cum sunt aspectati sorii - de exemplu eu sunt Fecioara dar Soarele meu nu are legatura cu nici o alta planeta - si atunci el e slabit - eu nu arat si nu reactionez ca o Fecioara. Si in plus conteaza foarte mult educatia ( liberul arbitru- felul in care am invatat sa ne controlam influentele solare). NU?
Tzantzarika
Postat pe 30 Iulie 2009 11:59
eu sant fecioara iar iubitul meu este berbec . as dori sa stiu daca santem compatibili .
garbo260475
Postat pe 5 Februarie 2013 17:59


chestia asta cu fecioria... sper sa-ti treaca in curand... adica sa devii femeie... !!! in rest... le cam incurci, zic eu... ! Soarele nu este al tau, asta-i una, e al tuturor... si Soarele are chiar legatura cu alte planete, mai ales a noastra ! daca nu era... nu mai erai nici tu fecioara !!! in plus, daca "e iubitul tau"... incepe cu asta ca baza si nu cu soarele... adica continuati sa fiti iubiti unul de celalalt, lasa soarele...tau ! la el doar sa va bronzati.....
barboneli
Postat pe 5 Februarie 2013 18:10
" Si in plus conteaza foarte mult educatia ( liberul arbitru- felul in care am invatat sa ne controlam influentele solare). "

Adica daca sunt o fata educata,pot controla si radiiatile mai domnule...
Rotty
Postat pe 5 Februarie 2013 19:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate rac-sagetator 12 De la: anirica 27 Martie 2010 15:21
COMPATIBILI? 10 De la: roby_cado 24 Iulie 2010 05:57
Femeia pesti si barbatul berbec. 6 De la: pik_nik 12 August 2009 15:26
ea sagetator,el pesti 1 De la: antonela_p07 28 Ianuarie 2009 20:08
eu leu ea varsator 15 De la: Thor 27 Iulie 2009 23:21
Setari Cookie-uri