LEOAICELOR cum va place sa fiti curtate?

am filmat, am facut poze si am pus tot pe "iu tube"
fac si eu un ban pentru cafea
Laura_M
Postat pe 30 Martie 2011 16:58
Am vrut doar sa mi bat joc de topicul asta si de autor.....dar vad ca mi a reusit au cazut si altii in groapa ..
Prostie romaneasca .....
DaMarkus09
Postat pe 31 Martie 2011 11:09
la felul cum te exprimi se deduce ca si tu esti cazut in groapa .......
ladyDY
Postat pe 31 Martie 2011 11:25
Ce interesanti va credeti voi, astia, care dati cica intentionat niste rahaturi pe gaura aia, care la noi se cheama gura! Si aveti tupeul sa spuneti ca ne testati pe noi.
Vezi ca mai este o inteligenta ca si tine pe-aci ! Caut-o, luati-va de mana...si aruncati-va dreaq de sus, "examinatorilor" !!!
Daca nu va aruncati, ca va doare, poate puneti mana pe gramatica limbii romane, ca ne vine greata, citindu-va!!
Dar pt voi, asta ar fi tot o modalitate de a va sinucide, ca e grea tare lb romana!!!
tatoo
Postat pe 31 Martie 2011 12:16
De la: DaMarkus09, la data 2011-03-30 09:21:31 vezi ca ti ramas in gat niste pasta de ultima data cand te ai aplecat , ai genunchii la urechi si o p**a infipta in rat ....esti urata esti nasoala nu te vrea nimeni si tiganii fug ...cand te vad esti o retardata , jegoasa te speli cu apa din wc , ca nu ai apa curenta , stai in bezna in rahat in cocina ....ce mai vrei sa spun despre tine , draga leoaica ???




Cucu'-si canta numele
Raport abuz de limbaj!

P.S. Nu-s leoaica, da' tu ai "buba", da' rau de tot... la cap evident!
crilore
Postat pe 31 Martie 2011 12:20
De la: me_reloaded, la data 2011-03-30 11:58:39cri, nu numai ca nu realizeaza, dar au si probleme cu adaptarea la realitate

cum tot zic, la tatzi ni-i greu..


crilore
Postat pe 31 Martie 2011 12:23
De la: DaMarkus09, la data 2011-03-31 11:09:36Am vrut doar sa mi bat joc de topicul asta si de autor.....dar vad ca mi a reusit au cazut si altii in groapa ..
Prostie romaneasca .....


Adminii stiu cu ce te ocupi tu pe aici? Ia sa-i informam noi
N-ai facut decat sa-ti etalezi "valoarea" in toata "splendoare" ei
crilore
Postat pe 31 Martie 2011 12:31
De la: DaMarkus09, la data 2011-03-31 11:09:36Am vrut doar sa mi bat joc de topicul asta si de autor.....dar vad ca mi a reusit au cazut si altii in groapa ..
Prostie romaneasca .....
esti plictisitor pisii
floare_cu_colti
Postat pe 31 Martie 2011 12:37
ioi, ce ma distrez

adevarul e ca, intotdeauna, prostia e teribil de amuzanta

tatoo, merci...ca si thor, esti cavalerul fara tihna si prihana

si lasa-te de dieta
michelle_
Postat pe 31 Martie 2011 13:13
De la: floare_cu_colti, la data 2011-03-31 12:37:01
De la: DaMarkus09, la data 2011-03-31 11:09:36Am vrut doar sa mi bat joc de topicul asta si de autor.....dar vad ca mi a reusit au cazut si altii in groapa ..
Prostie romaneasca .....
esti plictisitor pisii




Eu macar gandesc ce spun ......tu nu ai cu ce , pisy


DaMarkus09
Postat pe 5 Aprilie 2011 13:45
De la: DaMarkus09, la data 2011-04-05 13:45:39
De la: floare_cu_colti, la data 2011-03-31 12:37:01
De la: DaMarkus09, la data 2011-03-31 11:09:36Am vrut doar sa mi bat joc de topicul asta si de autor.....dar vad ca mi a reusit au cazut si altii in groapa ..
Prostie romaneasca .....
esti plictisitor pisii




Eu macar gandesc ce spun ......tu nu ai cu ce , pisy







Mark,ce-ti veni?te stiam un tanar civilizat.te-am admirat intotdeauna ca ai un deosebit simt al bunei cuviinte dar si al umorului.ca sa nu iti strici reputatia de tanar civilizat,te rugam nu depasi limitele unui comportament de bun simt.multumim!
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:30

Dar ce trebuie inca, sa mai spuna, ca sa recunosti si tu ca le-a depasit?

Auzi,catzel...nu te compara cu leul. Nu te lauda ca ai cu ce gandi...stim ca te ajuta cel de jos: cu ala gandesti si cu cel de sus exprimi toata inteligenta lui.
Hai,fugi la scoala, ca e tarziu!! Si la propriu si la figurat.
tatoo
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:47
De la: tatoo, la data 2011-04-05 14:47:22
Dar ce trebuie inca, sa mai spuna, ca sa recunosti si tu ca le-a depasit?

Auzi,catzel...nu te compara cu leul. Nu te lauda ca ai cu ce gandi...stim ca te ajuta cel de jos: cu ala gandesti si cu cel de sus exprimi toata inteligenta lui.
Hai,fugi la scoala, ca e tarziu!! Si la propriu si la figurat.



OO si cata frustrare se citeste printre randurile ce le ai scris ....e trist dar asa e ,te regasesti printre cei slabi de inger si cedezi la prima batalie in fata vietii ....asta inseamna de fapt ceea ce va reprezinta ...neputiinta ....
dar destul am comentat , pana la urma cine ma cred eu sa vorbesc asa stilat de ``voi`` ...fara perdea ...mai bine spune mi , ce te doare sau te chinuie daca nu e capul tau pus invers , ai grija e fragil ...si cade ..=))
Hai spune tuturor , suntem nerabdatori sa aflam ...fara frica .......

DaMarkus09
Postat pe 8 Aprilie 2011 11:16
NEPUTiiNTA asta despre care vorbesti mata' este peste cognitia dumitale...
Nu te mai obosi cu noi, astia "stilatii" ca o sa ai parte doar de "stilete"
Ca "sa afli ceva" despre cineva, ai nevoie de o minima conditie : sa intelegi despre ce este vorba...cand deslusesti misterul, vino si etaleaza...repet:etaleaza!
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 11:46
De la: dor72, la data 2011-04-08 11:46:48NEPUTiiNTA asta despre care vorbesti mata' este peste cognitia dumitale...
Nu te mai obosi cu noi, astia "stilatii" ca o sa ai parte doar de "stilete"
Ca "sa afli ceva" despre cineva, ai nevoie de o minima conditie : sa intelegi despre ce este vorba...cand deslusesti misterul, vino si etaleaza...repet:etaleaza!




Woau pe cine avem noi aici .... purcelusa cu colti de staniol ...hai sa nu ne mai dam in barci ca degeaba esti pe aici cu parerile ....sunt inutile ...daca ti mai cresti si juniorul tot asa cum ti ai trait viata ta anosta...e trist pt tine ...iar restul care sunt implicati direct n au decat sa moara de ciuda ...imi place sa scot din pepeni .....e amuzant sa faci caterinca mai ales de voi ...astea cu vezi doamne cine suntem .....perfecte ........va dau jeth ....si declar topicul inkis .....devine jenant ....


DaMarkus09
Postat pe 8 Aprilie 2011 13:43


Esti un trist. Scrii nimic.

tatoo
Postat pe 8 Aprilie 2011 13:46
acum si cu tine...
totusi, stie sa scrie!
michelle_
Postat pe 8 Aprilie 2011 15:01
no, ca multe pretentii mai aveti si voi!!
eu am aflat de la astia mai tineri decat mine ca nu-i nevoie sa scrii corect, important e sa te intelegi
zambila
Postat pe 8 Aprilie 2011 15:17
maiiii Zambi ...leutu se intelege pe el insusi acuma...da stai sa mai treaca ceva timp....cand isi va analiza "figura" in oglinda, si o va vedea scofalcita......sa vezi ce pisoias va deveni !!!!
ladyDY
Postat pe 8 Aprilie 2011 16:08
piele goala...te amuzi doar de prostia ta...de care vad ca esti tare mandru...
nu poti scoate pe nimeni din pepeni...provoci doar mila si sila..nu te mai umfla in pene...paunas....
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:24
vai lume eu care credeam ca va cuceriti aici... cand colo ce se intampla acilea???

cine-i putzifer asta
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:33
unul care crede ca va ramane putzifer toata viata !!!
ladyDY
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:37
putzifer de 50eurocenti
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:01
m-am aflat si io sa zgandar prostia...iaca si rezultatele...numai pauni...infoiati....rau...pricepeti voi ce emoticon lipseste...
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:06
De la: DaMarkus09, la data 2011-04-08 13:43:37
De la: dor72, la data 2011-04-08 11:46:48NEPUTiiNTA asta despre care vorbesti mata' este peste cognitia dumitale...
Nu te mai obosi cu noi, astia "stilatii" ca o sa ai parte doar de "stilete"
Ca "sa afli ceva" despre cineva, ai nevoie de o minima conditie : sa intelegi despre ce este vorba...cand deslusesti misterul, vino si etaleaza...repet:etaleaza!




Woau pe cine avem noi aici .... purcelusa cu colti de staniol ...hai sa nu ne mai dam in barci ca degeaba esti pe aici cu parerile ....sunt inutile ...daca ti mai cresti si juniorul tot asa cum ti ai trait viata ta anosta...e trist pt tine ...iar restul care sunt implicati direct n au decat sa moara de ciuda ...imi place sa scot din pepeni .....e amuzant sa faci caterinca mai ales de voi ...astea cu vezi doamne cine suntem .....perfecte ........va dau jeth ....si declar topicul inkis .....devine jenant ....






Mark ,generatia ta are de multe ori dreptate.suntem vinovati de ceea ce va lasam,adica nimic moral.voi v-ati nascut sa schimbati lumea,sa inlocuiti vechea mentalitate,cutumele,nedreptatea,hotia,etica,cultura,indiferenta poporului fata de generatia tanara.sunteti o generatie mai inteligenta ca noi,umblati cu tehnica electronica inca de pe la 6 anisori.noi am bagat cultura in noi chiar si ce nu aveam unde sa o folosim.asa ne-am imbacsit creierii cu marxism-leninismul.tot ce iti spun acum incerc sa le spun multor tineri.noi ne meritam soarta pe care o avem.voi nu.atat va cerem scapati de vicii altfel ramanem fara viitor.am un baietel de 15 ani. eu am toata viata inainte.lectia ne-am luat-o cu varf si indesat.multi nici nu realizeaza.aveti voi grija de voi daca noi nu am fost in stare.o seara placuta !Alexandra
vuvuzela
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:23
hop si eu cu calul meu
si_totusi
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:27
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:29
sigur are sula mica si-i frustrat putzifer las ca, creste ea

nop...te-am mintit
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:30
ameno...
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:32
ameno

PS: ei, pe dreaq! la inocenta si naivitatea mea...
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 21:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fata cu dilema cu baiatul de pe mess,,ca mi-a picat netul si nu am reusit sa ii scriu 20 De la: anaROBERT 20 Septembrie 2010 00:45
dilema !!!!!! 99 De la: Laura_M 11 Octombrie 2010 16:11
Despre gemeni 175 De la: anca_53 25 Septembrie 2010 16:04
eu berbec el scorpion 3 De la: garbo048769 14 Septembrie 2013 10:38
Eu Pesti, el Gemeni 6 De la: georgytoto 7 Octombrie 2009 13:05
Setari Cookie-uri