MEDIC PEDIATRU BUN IN BRASOV?????

BUNA ! As dori sa stiu un medic pediatru bun in brasov si daca puteti sa imi da-ti o adresa si un nr de tel?
YZA79
Postat pe 13 Iulie 2010 15:23
am auzit ca ar fi unul foarte bun care isi iubeste meseria. La spitalul de copii dar nu stiu cum il cheama.
alina_7715
Postat pe 21 Iulie 2010 17:54
este un medic pediatru foarte bun la spitalul de copii brasov si are si cabinet particular: preda si nu mai stiu cum
zgabearta2000
Postat pe 22 Iulie 2010 15:36
buna ! poate sa fie vb de preda cristinel? am fost la el dar a fost destul de dur cu mine....poate din cauza ca am fost la spital si nu la clinica privata????
YZA79
Postat pe 1 August 2010 19:06
MITRICA MARIA LA SPITALUL DE COPII BV
PE STR NICOPOLE
garbo072388
Postat pe 7 August 2010 13:31
multumesc mult! are cabinet la spitalul de copii?
YZA79
Postat pe 11 August 2010 08:07
Dr Preda Cristienl este cel mai bun pediatru din Brasov. Este mai dur pentru ca asa este firea lui, nu are nicio legatura cu faptul ca mergem la spitalul de copiii sau la cabinet particular. Dupa parerea meu este un doctor care iubeste foarte mult copiii si pune suflet in ceea ce face , fara sa astepte diverse sume de bani in schimbul acestor servicii.
Eu merg cu copilul la el de 5 ani si sunt extrem de multumita.
garbo159298
Postat pe 13 August 2010 10:10
da si este o doctorita extrem de buna care asi iubeste mesria si nu asteapta spaga
garbo072388
Postat pe 13 August 2010 16:21
cu siguranta nu poate fi vorba despre el! este cel mai incompetent medic din cati am cunoscut ca sa nu mai vorbim de faptul ca habar nu are sa poarte un dialog sanatos cu pacientul , el vorbeste , iar pacientul sau maam acestuia, tb sa a sculte fara a avea dreptul de a pune intrebari! nu sunt singura care a plecat plangand din cabinetul acestuia! te face sa te simti o carpa! e un dr la care sfatuiesc pe toata lumea sa nu se duca!!! eu am fost la cabinetul particular si dupa ce mi-a dat o multitudine de diagnostice tampite, fara nisdte analize la baza si fara a fi macar corecte!!!, m-a trimis la colega lui de la spitalul d e copii care , considera el, e mai buna decat el si cu mai multa experienta! daca aveti nevoie de un medic care sa stie sa cantareasca si sa masoare un copil, mergeti la el, daca aveti probleme mai delicate cu copilul, feriti-va! nu e capabil, va v-a trimite in alta parte! nu sunt un caz singular, credeti-ma!
garbo190652
Postat pe 21 Februarie 2011 15:26
despre preda cristinel am relatat mai sus!!
garbo190652
Postat pe 21 Februarie 2011 15:27
nu are cabinet,are chiosc si nu mai scrieti ca nu asteapta spaga,asteapta bineinteles,am fost o singura data la ea,am stat 3 ore la usa la terapie intensiva cu copilul in brate,ma vazut pret de 5 minute,mia dat un sirop si gata.Pe masa erau nenumarate plase cu cadouri,asa ca..
rosina
Postat pe 4 Martie 2011 08:46
Eu nu cred ca vb de dr Preda Cristinel!!!
Merg cu fetita la el de 4 ani si nu m-a dezamagit niciodata.
Nu asteapta bani, ba din contra, nu ia spaga, crede-ma ca am incercat sa il recompensez pentru servicile oferite si nici nu avrut sa auda.
Si il intereseaza mereu binele copilului. Si pe mine m-a luat mai tare cand am gresit, eu ca parinte, dar nu ma intereseaza. Ce ma intereseaza este sanatatea copilului meu.
Mereu sta si imi explica ce si cum trebuie sa fac.
Si am trimis mai multi parinti la el, plecati de la medici care prescriu antibioticele ca pe bomboane, si toti au fost foarte multumiti!!!!
garbo219001
Postat pe 19 August 2011 19:32
buna ziua !astazi voi merge si eu cu baietelul la dr Preda Cristinel si voi vedea daca ceea ce se spune despre el are vreun sambure de adevar.Mie mi l-a recomandat o prietena care este f multumita de el.
garbo233625
Postat pe 20 Octombrie 2011 08:13
De la: garbo159298, la data 2010-08-13 10:10:48Dr Preda Cristienl este cel mai bun pediatru din Brasov. Este mai dur pentru ca asa este firea lui, nu are nicio legatura cu faptul ca mergem la spitalul de copiii sau la cabinet particular. Dupa parerea meu este un doctor care iubeste foarte mult copiii si pune suflet in ceea ce face , fara sa astepte diverse sume de bani in schimbul acestor servicii.
Eu merg cu copilul la el de 5 ani si sunt extrem de multumita.
[/quote


Este vorba de dr. Preda Cristian? Ca prenumele nu mi se pare .... ok.
garbo_10015
Postat pe 10 Decembrie 2012 09:57
Preda Cristinel gastroenterologul de la Spitalul de copiii Brasov nu este medic ci un nesimtit comunist care se crede pe mosia personala tratand pacientii in cel mai josnic mod posibil.
Fugiti cat mai departe de el, iar ca recomandare sau solutie la problemele copiilor cel mai bun medic pe gastro este TRENUL SPRE BUCURESTI la spitalele consacrate in tratarea bolilor copiilor gen SPITALUL GRIGORE ALEXANDRESCU SAU MARIE CURIE.
garbo_398873
Postat pe 20 Martie 2014 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DIVERSIFICAREA 12 De la: aliceyvo 31 Iulie 2009 17:16
poze pe avatar 2 De la: inata 25 Februarie 2009 16:26
doctori 3 De la: garbo259293 5 Aprilie 2012 14:49
col scurt 8 De la: corina_dragoi 18 Noiembrie 2009 19:39
Gingivita la copii foarte mici 14 De la: nicoletta_kidz 14 Februarie 2014 00:09
Setari Cookie-uri