AIORELATIECUDUMNEZEU?

si tu esti miaua de prasila pentru prostii aia condusi de "lupi"?
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 17:32
IO?!?!?!?!?
LILO
Postat pe 1 August 2010 17:36
maimutico, citeste ultimul mesaj al irinucai de pe pagina anterioara

nu-i vina mea ca intre mesajul ei si al meu s-a interpus postarea ta
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 17:38
A_H_A!!!
LILO
Postat pe 1 August 2010 17:40
De la: LILO, la data 2010-08-01 17:32:03..da!! asa esti si U lupty
ca romanca te-ai nascut
ai dreptate rautatile te unesc pe tine cu restul ca tine..
nu??? LOGIC!!!
Pai lasa eu nu sunt rea eu sunt Severa....Si apoi ce daca mam nascut romanaca...Mai sunt si romani inteligenti..Chiar foarte inteligenti care nu sau putut adeapta prostiei din romania...Si au plecat in tarile calde....Pe mine nu ma caracterizeaza prostia si rautatea...Pt ca nu doresc raul nimanui....Eu sfatuiesc oamenii de bine si le doresc binele..Si ei imi intorc cu rau....Bine zicea Monik ca facerea de bine este ........... de mama...Dar daca atata ii duce pe ei capul..De asta nici nu ii ajuta nimeni..De rai ce sunt
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 August 2010 17:42
...21 milioane de oi,,,condusi de 400 de lupi

asta dupa ultimul recensamant?
nu?!?! lupty
ai numarat tu? asa cum numarau lunile trecute "niste unii" masinile ce treceau pe drumurile tarii

LILO
Postat pe 1 August 2010 17:42
De la: LILO, la data 2010-08-01 17:36:04IO?!?!?!?!?
Vezi daca iti bagi nasul unde nu iti fierbe oala...Ramai fara el
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 August 2010 17:43
ha ha ha
mie nu imi "fierbe oala"
aoleo!!!
mi se arde piscotul
da voua nu va dau!!!
ca sunt romanca REA
LILO
Postat pe 1 August 2010 17:46
De la: LILO, la data 2010-08-01 17:42:54...21 milioane de oi,,,condusi de 400 de lupi

asta dupa ultimul recensamant?
nu?!?! lupty
ai numarat tu? asa cum numarau lunile trecute "niste unii" masinile ce treceau pe drumurile tarii

Pai romanii zic ca sunt saraci...Dar majoritatea au masini....Eu una nu pot sa imi permit sa imi iau o masina si sa o intretin...Pt ca o masina este greu de intretinut..Dar altii pot frate...Si zic ca sunt saraci..Dar masini au
xenaprintesarazboinica
Postat pe 1 August 2010 21:59
De la: Thor_again, la data 2010-08-01 16:43:18irinelu',
aproape oricine de pe forumul asta ar fi profund insultat daca ar fi comparat cu tine
prin urmare, norocul Icai ca nu se poate compara cu tine
Etrist...pentrucaintalnimasapersoane...Situatiadevinecuadevaratalarmanta,candnuseconstientiseazacaEXISTAOPROBLEMA!IncazulIrinei,numaiDumnezeumaipoatesafacaceva...Da,etristsacrezisausaaiimpresiacaestipedrumulcelbun,sidefaptestipe"aratura"...Thor,multumescincaodatapentrusustinere...
ica2
Postat pe 2 August 2010 16:59
"A vorbit credincioasa rautacioasa...."ziceIrina...Multumescfrumospentruconstatare...Ainevoiede...rugaciunemaimulta,osamarogpentrutine...ammaifacut-osiafostoperioada,candaveaimaimultacoeerentaingandire...Sincer,imiparerau...dacate-amofensatvreodata,nuevinata...!Dumnezeusaitideasanatatedeplina!
ica2
Postat pe 2 August 2010 17:15
Intr-o zi Irinuca scrie pe calculator pe Google:
-Doamne, pot avea o relatie cu Tine?
-Cu mine nu, ca sunt prea batran. Dar fa-i propunerea asta Celuilalt care abia asteapta sa-si gaseasca o nevasta ca tine.
-Doamne, dar e negru si urat.
-E adevarat, dar ti-am dat voie sa alegi de pe Pamant ce ai vrut tu, si nu ti-a placut nici unul.Asa ca daca nu vrei sa il vezi, inchide lumina si taci.Pe intuneric, toate lucrurile sunt frumoase, mai ales daca sunt puse unde trebuie.
Ioana007
Postat pe 2 August 2010 17:59

au clair de la lune????
LILO
Postat pe 2 August 2010 18:03
esti belea .Vanghi ............ti-a picat pe Irinuca
jeanette40
Postat pe 2 August 2010 18:09
Vanghi ,
Ce facusi, fratele meu alb? Vazui neshte poezele aruncate de matale irinucai... pai mi-ai stricat total imaginea pe care mi-o facusem io vis a vis de ea...

Adica dintr-o acneica un pic cocosata (nu prea mult, doar cat sa cada omului cu tronc ), cu nasul carn, pe care troneaza un neg din care ies feciorelnic trei firisoare lungi si rosii de perisori... io sa mi-o inchipui amu ca pe o curtezana?
Thor_again
Postat pe 2 August 2010 18:47
Ica,
pentru putin, mami
eu tot mai raman la concluzia ca "irinuca" este o fufulitza de doi bani, care din alt cont pozeaza in mare si desteapta personalitate, iar din conturile fantoma ne bombardeaza cu aberatii ...
Thor_again
Postat pe 2 August 2010 18:49
Thor,daaaa... cam asa se intampla...ai dreptate!
ica2
Postat pe 2 August 2010 19:37
bre....domnu thor....da cu negu ce ai???????
nazirra
Postat pe 2 August 2010 19:40
va salut pe toti si sper ca sunteti bine!

ce-are pagina asta, frate?
panty_C
Postat pe 2 August 2010 19:47
bre ii cam lata....la mini......di la caldura..sufleteasca.... s o dilatat!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 August 2010 19:48
panty_C
Postat pe 2 August 2010 19:51
De la: pantera_neagra, la data 2010-08-02 19:47:23va salut pe toti si sper ca sunteti bine!

ce-are pagina asta, frate?
Si eu te salut,sper ca esti bine!
ica2
Postat pe 2 August 2010 20:40
De la: ica2, la data 2010-08-02 17:15:20"A vorbit credincioasa rautacioasa...."ziceIrina...Multumescfrumospentruconstatare...Ainevoiede...rugaciunemaimulta,osamarogpentrutine...ammaifacut-osiafostoperioada,candaveaimaimultacoeerentaingandire...Sincer,imiparerau...dacate-amofensatvreodata,nuevinata...!Dumnezeusaitideasanatatedeplina!
Dumnezeu asculta rugaciunile doar la oameni curati la suflet si cinstiti....Asa ca nu te mai ruga degeaba ...Mai bine rogate pt tine,, sa va lumineze mintea ta si ai prietenii tai banditii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 2 August 2010 23:37
De la: Ioana007, la data 2010-08-02 17:59:54Intr-o zi Irinuca scrie pe calculator pe Google:
-Doamne, pot avea o relatie cu Tine?
-Cu mine nu, ca sunt prea batran. Dar fa-i propunerea asta Celuilalt care abia asteapta sa-si gaseasca o nevasta ca tine.
-Doamne, dar e negru si urat.
-E adevarat, dar ti-am dat voie sa alegi de pe Pamant ce ai vrut tu, si nu ti-a placut nici unul.Asa ca daca nu vrei sa il vezi, inchide lumina si taci.Pe intuneric, toate lucrurile sunt frumoase, mai ales daca sunt puse unde trebuie.
Scuz-ma ca iti zic..Dar esti tare prost..Pt ca faci glume proaste pe seama lui Dumnezeu....Si pe seama mea pt ca eu sunt o fata cinstita si un suflet curat...In comparatie cu mizeriile voastre
xenaprintesarazboinica
Postat pe 2 August 2010 23:39
Haide, mai irinuco, ca zambeste si Dumnezeu la glumele lui Vanghi , numai tu n-ai simtul umorului...
Tylly
Postat pe 3 August 2010 01:04
Irino,esti incurabila...ce pacat !!! Doar EL ,te intelege perfect...Am mai intalnit oameni ipocriti,dar ca tine ...nu!Esti o mucoasa ,nu ai studiile si nici varsta unora de pe aici si iti permiti sa jignesti.Nu tie rusine?Satana este autorul faptelor tale,esti calauzita si ii dai ascultare lui,se vede cata "credintza "ai !"Piei satano !" Nu mai imbraca haina credinciosului,ca "legiunea" e pe tine...si in tine ...Daca Ica zice ca se roaga pentru tine,sa stii ca eu te "afurisesc"...nerusinat-o!!!Si fugi de pe aici,cat mai repede !Invata mai intai ,sa respecti oamneni si pe Dumnezeu!Atunci, sa ai indrazneala sa mai postezi ceva ...Si inca ceva...mai ai de invatat ceva gramatica...limba romana nu prea ti-a placut in scoala,te exprimi ca un elev de clasa-a patra,si vii pe toate topicile sa dai "indicatii pretioase "...RUSINE!!!
emanuelt25
Postat pe 3 August 2010 17:27
Ica,sa ma ierti pentru postarea anterioara !Tu ai indelunga rabdare,ceea ce mie imi lipseste...Sa ma ierte Cel de Sus,dar biblia spune in proverbe , ca "nebunului trebuie sa ii raspunzi dupa nebunia lui ,ca altfel se crede intelept..."Si uite... un exemplu graitor ...Irinuca....Se crede cea mai inteleapta de pe aici...
emanuelt25
Postat pe 3 August 2010 17:39
Emanuele,nu ma supar,stai linistit...ignora postarile Irinei...are probleme,nu ti-ai dat seama?Hai ,sa fi iubit !
ica2
Postat pe 4 August 2010 19:54
Emanuele,decevavremeIrinucane-aIasatinpace,oarechiarte-aluatinserios?
ica2
Postat pe 12 August 2010 00:06
De la: emanuelt25, la data 2010-08-03 17:27:34Irino,esti incurabila...ce pacat !!! Doar EL ,te intelege perfect...Am mai intalnit oameni ipocriti,dar ca tine ...nu!Esti o mucoasa ,nu ai studiile si nici varsta unora de pe aici si iti permiti sa jignesti.Nu tie rusine?Satana este autorul faptelor tale,esti calauzita si ii dai ascultare lui,se vede cata "credintza "ai !"Piei satano !" Nu mai imbraca haina credinciosului,ca "legiunea" e pe tine...si in tine ...Daca Ica zice ca se roaga pentru tine,sa stii ca eu te "afurisesc"...nerusinat-o!!!Si fugi de pe aici,cat mai repede !Invata mai intai ,sa respecti oamneni si pe Dumnezeu!Atunci, sa ai indrazneala sa mai postezi ceva ...Si inca ceva...mai ai de invatat ceva gramatica...limba romana nu prea ti-a placut in scoala,te exprimi ca un elev de clasa-a patra,si vii pe toate topicile sa dai "indicatii pretioase "...RUSINE!!!
Scuze te referea-i la tine si la ica si la ceilalti ca tine?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 12 August 2010 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai exista oare in ziua de azi oameni care sunt normali la cap...Si care ar trebui sa aiba calitatile unui om? 2 De la: luptatoareacurajoasa 6 Iulie 2010 11:25
sunt insarcinata!:( 200 De la: alinabyby2001 7 Aprilie 2011 18:45
juramant de nunta 79 De la: pik_nik 21 Iunie 2009 10:32
Natura femeii 43 De la: Daniel71 11 Septembrie 2012 12:36
CRESE IN BRASOV 1 De la: YZA79 19 Iunie 2010 20:58
Setari Cookie-uri