Buna, vreau un sfat sincer

Mai Dario, sunt curios daca si sotul tau, pe care l-ai pomenit ca fiind psiholog, s-a nascut mincinos, si zice multe si neadevarate... fiindca mie mi se pare ca ceva experienta in domeniul asta ai avea .

Ca sa nu spun ca iubirea aia fara limite suna ca facand parte din categoria " narcisism fara numar, fara numar".
anakin
Postat pe 13 Iulie 2010 10:58
cred ca anu' asta e la moda psihologia,pe unde citesc,numa' despre asta-i vorba...
iasomia
Postat pe 13 Iulie 2010 11:03
Acesta nu e ultimul barbat din lumea asta , plus ca mai e si un om care nu are cei 7 ani de acasa. Este complet lipsit de bun simt sa vorbeasca urat cu cei in casa carora sta. Scapa de el cat de repede poti, chiar daca asta va presupune sa stai o vreme singura. Singura care sufera inutil esti tu. Viata ta, si asa un cosmar, va deveni un iad si nu stiu cat vei rezista. Trezeste-te inainte sa fie prea tarziu.
angel_forever
Postat pe 15 Iulie 2010 18:10
Cu o parte din mesajele anterioare sint de acord: considera ca a fost o aventura faina. Daca o fi fost faina. Daca nu, considera ca a fost o partida de sex ratata. In ambele cazuri, trece-o la diverse si vezi-ti de viata ta in continuare.
quasaria
Postat pe 15 Iulie 2010 18:18
In primul rand....Buna ziua Anakin, observ ca pana la varsta aceasta ai trait aproape degeaba...de ce? Pt ca nu ai reusit sa-nveti sa fi respectuos.

In al doilea rand, cred ca te simti cu musca pe caciula altfel nu-mi explic de ce te iei de persoana mea.Nu poti spune ca e solidaritate intre barbati, pt ca nu-i....la tine e o lipsa(frustrare), faci parte din acea categorie, cat despre sotul meu....tot barbat este nu?
Dar este o mica diferenta...stie sa recunoasca, nu e fals...spune clar ca vrea doar sex...nu-si bate joc de femei (asta implica o bataie de cap totusi...scapi greu de o femeie care se ataseaza). In fine fiecare atat cat il duce si cat poate(la barbati ma refer).
A FI OM E O-NATAPLARE, A FI DOMN E LUCRU MARE.
daria25
Postat pe 16 Iulie 2010 16:10
atat de mult te ajuta si te multumeste ca ''stie sa reconoasca si sa nu fie fals'' sau te multumeste sufleteste si spiritual ca ''vrea doar sex''


te simti bine ca femeie,ca sotie alaturi de un asa sot?

sincer as prefera sa taca,sa mearga pe burta si niciodata sa nu stiu de aventura lui si mai ales sa imi si povesteasca despre ce ar vrea el .


iar citatul postat chiar de tine i se potriveste ca o manusa,nu stiu de ce dar am citit in stele
anaROBERT
Postat pe 16 Iulie 2010 16:32
PS Dario nu barbatii sunt neciopliti si mincinosi ca au darul de a le prostii pe naivele din zilele noastre,din contra sunt destepti ca ii duce bibilica si ajung acolo unde isi doresc,ceea care ar trebuii sa aiba ultimul cuvant este FEMEIA,daca vorbele dulci,minciunile si un suc au acaparat-o si ''a pus botul'' e treaba si problema ei dar cert este ca nu barbatul este vinovat.


si apoi din aceasta lipsa de cunostiinte si din cauza naivitatii multora ajung sa ceara sfaturi aiai pe garbo,ca a ramas insarcinata sau ca a lasat-o iubitu sau ca a inselat-o iubitu....diverse banalitati.
anaROBERT
Postat pe 16 Iulie 2010 16:41
Dario , forma corecta este " a fi domn e o intamplare , a fi OM e lucru mare " 1
eu_vio
Postat pe 16 Iulie 2010 16:52
Bai Dario, as putea sa iti raspund cel putin cu aceleasi cuvinte, in aceeasi maniera birjareasca, ca sa fie pe intelesul tau; doar ca astazi nu mi-am propus sa fac culturalizarea maselor.

Haide, raman eu cu frustrarile mele, cu lipsa mea de respect (aici e discutabil, trebuie sa am pe cine respecta, iar pocnitorile nu intra in aceasta categorie), si te las pe tine sa iti desavarsesti studiul gramaticii limbii romane. Iti va prinde bine vreodata

In alta ordine de idei, nici nu stii cat il invidiez pe sotul tau fiindca e transant cu femeile, nu e fals si nici nu isi bate joc de ele deloc, adica le spune ca vrea doar sex. Noi, restul baietilor din club, ne gandeam sa mai schimbam o vorba cu ele. Keep walking
anakin
Postat pe 17 Iulie 2010 14:46
pot sa trag o hahaiala?!
preci
Postat pe 17 Iulie 2010 14:54
evident, sis..

ia uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=zd19VfaHayk&feature=related

Ce a zis Columb cand a descoperit America?
anakin
Postat pe 17 Iulie 2010 16:06
ave,Cezar,imperator?!?
preci
Postat pe 17 Iulie 2010 16:10
asculta pana la capat
anakin
Postat pe 17 Iulie 2010 16:12
stai,stai...ascult...
ziceam si io la plesneala...
preci
Postat pe 17 Iulie 2010 16:14

iesti crazy...
preci
Postat pe 17 Iulie 2010 16:17
De la: daria25, la data 2010-07-16 16:10:04
Dar este o mica diferenta...stie sa recunoasca, nu e fals...spune clar ca vrea doar sex...nu-si bate joc de femei (asta implica o bataie de cap totusi...scapi greu de o femeie care se ataseaza).


daria... "doar sex"-ul ala denota atasamentul dintre oameni. Aia fac oamenii cind se iubesc, se doresc, se vor. "Doar sex". Este cel mai intim gest posibil. Asta alimenteaza sentimente, pasiuni, drame. Nu faptul ca mergeti la supermarket si dati impreuna cu aspiratorul si se numeste ca ar fi barbatu-tau.
Oricum, draguta naivitatea ta.
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2010 01:57
iote la ce se gandea Q la ora aia....la "doar sex"...
e naive fetele,soro...of,of...mai,mai...
preci
Postat pe 19 Iulie 2010 19:08
ora 1 spre 2 e o ora buna de gindit, in general.....
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2010 21:08
mami,la ora aia gandele e periculos de profunde...
preci
Postat pe 19 Iulie 2010 21:16
aha.
si gropanele la fel: profunde rau la ora aia.
tocmai imi rupsesem un amortizor.

masina nu eu... ale mele ma mai tin....
quasaria
Postat pe 19 Iulie 2010 21:48
dar nu-i decat evident ca te mai tin!
iote la ea...cum sa nu te tina?!
nu suntem noi cele mai incasabile si inruginabile fiintze?!

rad...da' nu-i rasu' meu,deh...
preci
Postat pe 19 Iulie 2010 22:29
ia uite!
e-n cartier cu mine "sorin " de la da hood ala
fleurdelis
Postat pe 19 Iulie 2010 22:30
De la: florinradu80, la data 2010-07-08 16:15:15Parerea mea este destul de fixa:).Un barbat cu o femeie nu pot fi amici sau mai bine zis un barbat nu poate fi amic in cele mai multe cazuri cu o femeie decat daca face sex cu ea.Iti recomand sa cauti o carte si sa o citesti cu cea mai mare incredere:)se numeste diferenta intre barbati si femei:)femeile isi doresc afectivitate,comunicare si se bazeaza pe sentimente iar barbatii au intotdeauna un scop.Vor intotdeauna sa obtina ceva ,lupta pentru acest scop mult timp,de aia multi se dau amici mult timp cu femeile dar daca nu obtin de la acele femei ceea ce si-au propus(si intotdeauna ne propunem):)atunci renunta ei .deci chestia cu ramas amici un barbat o vede ca si o manare pana la urmatoarea partidac de sex:)


Eu sunt de acord cu Florin. Nu exista prietenie intre barbat si femeie, cel putin nu genul de prietenie pe care si l-ar dori o femeie. Pe de alta parte, exista un fel de relatie intre barbati si femei bazata numai pe sex, care poate dura ani intregi ( ceea ce e ok din punctul meu de vedere). Barbatii care vor sa fie doar prieteni cu femeile mai mult ca sigur sunt gay sau mult prea bisericosi ( desi cei din urma cam incep sa-si incalce principiile). Sau femeia e mult prea urata si neatragatoare in ochii barbatului si atunci merge si o "prietenie" :). Asa ca nu mai visati la cai verzi pe pereti, voi, cele naive!:) Daca vreti prieten barbat, incercati cu propriul iubit/sot sau incercati un gay:)
Just_a_girl
Postat pe 20 Iulie 2010 15:39
De la: florinradu80, la data 2010-07-08 16:15:15Parerea mea este destul de fixa:).Un barbat cu o femeie nu pot fi amici sau mai bine zis un barbat nu poate fi amic in cele mai multe cazuri cu o femeie decat daca face sex cu ea.Iti recomand sa cauti o carte si sa o citesti cu cea mai mare incredere:)se numeste diferenta intre barbati si femei:)femeile isi doresc afectivitate,comunicare si se bazeaza pe sentimente iar barbatii au intotdeauna un scop.Vor intotdeauna sa obtina ceva ,lupta pentru acest scop mult timp,de aia multi se dau amici mult timp cu femeile dar daca nu obtin de la acele femei ceea ce si-au propus(si intotdeauna ne propunem):)atunci renunta ei .deci chestia cu ramas amici un barbat o vede ca si o manare pana la urmatoarea partidac de sex:)


Eu sunt de acord cu Florin. Nu exista prietenie intre barbat si femeie, cel putin nu genul de prietenie pe care si l-ar dori o femeie. Pe de alta parte, exista un fel de relatie intre barbati si femei bazata numai pe sex, care poate dura ani intregi ( ceea ce e ok din punctul meu de vedere). Barbatii care vor sa fie doar prieteni cu femeile mai mult ca sigur sunt gay sau mult prea bisericosi ( desi cei din urma cam incep sa-si incalce principiile). Sau femeia e mult prea urata si neatragatoare in ochii barbatului si atunci merge si o "prietenie" :). Asa ca nu mai visati la cai verzi pe pereti, voi, cele naive!:) Daca vreti prieten barbat, incercati cu propriul iubit/sot sau incercati un gay:)
Just_a_girl
Postat pe 20 Iulie 2010 15:40
Sincer ? Omului asta putin ii pasa de tine. Scuza-mi franchetea dar eu asta cred cu tarie. Si mai e si prost crescut pe deasupra. Cum naiba sa-i spui femeii care tocmai te vizitase ca-ti pare rau pentru vizita facuta ?
Hai iubita, deschide ochii si creierul si vezi ca pentru el a fost doar o distractie cu un corp de femeie. Un fluturas caruia-i place sa zboare de colo-colo.Si probabil ca se mai si lauda cu numeroasele lui prietene.
Sfatul meu ? Fugi cit vezi cu ochii si nu te mai uita inapoi. Multumeste cerului si acelei "prietene" comune care s-a bagat la timpul potrivit.Mai tirziu poate ca era ...prea tirziu. Iar daca te-ai indragostit atunci ai facut-o de persoana care nu ti-e pe /si pt. sufletul tau.
mala
Postat pe 23 Iulie 2010 07:43
Intr-un compartiment de tren, un oltean si un ardelean..
La un moment dat, ardeleanul scoate o litra de palinca, slanina, pita, sfarma o ceapa si incepe sa manance, tragand din cand in cand si din palinca...
Olteanului i se face de o dusca, dar cum sa intre in vorba
La un moment dat, vazand ca tuica e pe terminate, isi ia inima in dinti si se apropie de ardelean:
- Ma cheama Radu!
- Apai, no, daca te cheama, du-tie...
KNIGHT_31
Postat pe 28 August 2010 21:06
Draga STRUGURAS,
Suntm curiosi ce-ai mai facut? Mai posteaza cum iti merge , sper ca nu mai iesti cu INDIVIDUL care nu te-a meritat , mai dane vesti cum te mai descurci.


zoe
raduzoe
Postat pe 29 August 2010 15:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
locatii for sex;)! 262 De la: namyi 19 Aprilie 2011 18:00
mai exista pritenie adevarata? 226 De la: aztunylla 19 August 2018 16:52
nu imi gasesc jumatatea 27 De la: Flor60 23 August 2009 12:11
Ce parere aveti despre cazul"Diaconescu" ? 19 De la: garbo004422 19 Iulie 2010 21:43
NU STIU CE SA FAC!!! 128 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:51
Setari Cookie-uri