oare am ramas insarcinata?

eu am mai vomat o data...
moniq_
Postat pe 10 Iulie 2010 13:44
Scuza-ma.
Doara
Postat pe 10 Iulie 2010 13:54
numai o data? putin, ce subiecte la indigo avem.... nu te-as vedea bine... imi vine sa vom si eu....
as vrea si eu povestea cu lux de amanunte, o carte nu scoti? daca nu... canta la alta masa, du-te la diaconescu si te ajuta el ce sa faci, poate-ti da bani de un test de sarcina sau poate iti face el un copil si atunci sa vii pe forum sa ne povestesti
Laura_M
Postat pe 10 Iulie 2010 14:01
Pentru stiinta ta ,copila care ai adresat intrebarea,poti fi si virgina si pe stop ca tot cu burta la gura ajungi.Cat despre sters...e mult mai bine sa te speli...asa zice medicul.
Nu mai zi tu in postul tau ca nu ai cum sa ramai,poti sa ramai insarcinata in 99% dintre partide daca un spermatozoid iti intra in vagin din neatentie.
Daca tot ai 18 ani si vrei sa-ti incepi viata sexuala ,asta daca nu ti-ai inceput-o acum mult timp ,intereseaza-te si tu ce e sexul,cum se face,de ce se face,cum sa nu ramai insarcinata...iei si tu forumurile la rand,mergi la ginecolog si scapi de rusine si vorbesti acolo tot ce te framanta.
Si sa nu spui ca ti-e rusine sa mergi la ginecolog pentru ca deja ti-ai desfacut picioarele.
ancasobo
Postat pe 13 Iulie 2010 15:18
buna ma numesc crina si am 31 de ani.de ceva timp tot incerc sa ramin gravida si nu reusesc.acum iau acifol de aproape doua luni cu cinci zile inainte de a veni ciclu m-a pata putin un maro foarte deschis .acuma de trei zile mi-a venit dar un maro foarte inchis dar putin doar pe hartia igienica.si ma dor sani ,si ii simpt tari.va rog ajutatima ca nu stiu ce sa mai cred
garbo175565
Postat pe 10 Noiembrie 2010 19:33
bey care-i medic ginecolog
avem nevoie de o consultatie virtuala
tusi_Oli
Postat pe 11 Noiembrie 2010 22:24
De la: garbo175565, la data 2010-11-10 19:33:08buna ma numesc crina si am 31 de ani.de ceva timp tot incerc sa ramin gravida si nu reusesc.acum iau acifol de aproape doua luni cu cinci zile inainte de a veni ciclu m-a pata putin un maro foarte deschis .acuma de trei zile mi-a venit dar un maro foarte inchis dar putin doar pe hartia igienica.si ma dor sani ,si ii simpt tari.va rog ajutatima ca nu stiu ce sa mai cred
ufffff ma fetelor va purtati ca neste copii bolnavi fa-ti o programareeeee la ginecolog
floare_cu_colti
Postat pe 11 Noiembrie 2010 22:28
asta-i purtare de copil? purtare de om fara minte care pune niste intrebari scarbpase rau
garbo, poti sa ai 31 de anii, 18 sau 50, sau cati vrea muschii tai, prin monitor nu te scaneaza nimeni, de doctor ai auzit? sa stii ca nu e nimeni curios ce culoare are " vinu" ca sa nu zic altceva ca mi se pare urat de tot, de ce nu puneti intrebarile cui trebuie, nu pe un forum, va rade lumea si cu curu'

bleah bleah bleah
Laura_M
Postat pe 12 Noiembrie 2010 12:28
brrr... o fi o intrebare oarecum "fireasca", da' chiar o tai de-aici... nu mai revin, pana nu se schimba pagina...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 12 Noiembrie 2010 13:24
mi-e greu sa cred ca asa ceva exista????
mai fumeilor,respectiv respectiva de 31 de ani,cu doua luni si 5 zile.....esti patetica rau,da rau de tot....
esti in secolul 21,nu ai auzit de consultatie gineologica?dar de testul de sarcina?nu iti suna cunoscute variantele.......
e necesar sa va opriti pe un forum unde trantiti intrebari tampite......cine va poate spune ca sunteti sau nu insarcinate???aveti impresia ca este cineva care are viziuni??

PS:inainte sa pui o intrebare,gandeste-o de 7 ori inainte si pune-o odata......
anaROBERT
Postat pe 13 Noiembrie 2010 00:04
refuz sa cred ca e adevarat ce ai scris sincer..... vreau sa cred ca ai zis-o asa in gluma sa mai destinzi topicul ......pls zi-mi ca e adevarat!!!
jannine21
Postat pe 23 Noiembrie 2010 10:17
buna eu sant noua pe aici
garbo190481
Postat pe 20 Februarie 2011 21:26
pfui ce scarbos
rheiush
Postat pe 13 Martie 2012 21:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sarcina 6 De la: eu_geminy 7 Februarie 2012 01:31
sunt sau u insarcinata? 29 De la: garbo_397616 9 Martie 2014 13:27
Vom avea un bebe 15 De la: Ramona_Ghita 31 Ianuarie 2013 21:50
fructele goji in timpul sarcini 2 De la: elena380 16 Mai 2012 21:04
sarcina si exercitii fizice 9 De la: garbo_1474 29 Mai 2012 15:15
Setari Cookie-uri