Mamici din SATU-MARE???

Salutare tututor mamicilor din satu mare.As vrea sa cunosc viitoare mamici din orasul meu,sa facem cunostinta si sa stam la povesti.
angi_kapa
Postat pe 17 Aprilie 2010 18:10
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 22 Aprilie 2010 17:16
SALUT,
si eu sunt din Satu Mare,am sa nasc in august la CLUJ SPER
kidz007534
Postat pe 23 Aprilie 2010 14:40

ceao....in sfarsit cineva,credeam ca nimeni din satu mare nu intra pe acest site.wooow tu o sa nasti in august? Eu inca nu sunt insarcinata insa sper sa fiu cat de curand,fac tratament desii totul pare in regula.Ma bucur pt tine....sper sa ne mai auzim,sa ai o zi placuta.
angi_kapa
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:40
sper sa dea roade cat mai repede tratamentul si sa ai o sarcina usoara
kidz007534
Postat pe 27 Aprilie 2010 13:05
multumesc si tu la fel si nastere usoara .Cred ca inafara de noi doua nu mai sunt alte mamici pe aici din satu mare,dar eu sper ca vom fi mai multe.
angi_kapa
Postat pe 27 Aprilie 2010 13:46
cand vor cauta lucruri ptr bebe vor da de siteul asta,asa l-am gasit eu,nu stiam pana acum de el
sa ai grija pe la cen doctori umbli ca eu am experienta fff neplacuta cu cei din SM
kidz007534
Postat pe 27 Aprilie 2010 15:04
ceao...pai sper ca am ales un doctor bun.Eu umblu la Munceanu,mi l-au recomandat alte mamici,sper sa fie bine.La ce te referi cand spui ''experienta neplacuta''? ,bineinteles daca vrei sa imi povestesti.Clujul e departe ,eu sunt in criza de timp,nu pot sa merg si sa vin 340 de km intr-o zi.In cluj cum sunt doctorii???
angi_kapa
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:12
s-a terminat tragic nasterea,dupa cele petrecute eu nu sunt in masura sa recomand si nici n-as mai face-o niciodata,despre Munceanu am auzit si rele si bune; de fapt toti sunt buni pana nu ai probleme si lumea nu-ti zice,afli apoi dupa ce o patesti(cazul meu).Stii proverbul ''dupa razboi multi viteji se arata.
kidz007534
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:54





---------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 29 Aprilie 2010 16:05
salut nu sant din satu mare sant din sighetu marmatiei si locuesc in portugalia si as vrea niste sfaturi de la voi incerc sa fiu mamica voi ce sfaturi imi dati
ulici_dorina
Postat pe 29 Aprilie 2010 20:02
salut Dorina,din cate inteleg tu doresti sa ramai insarcinata;nu stiu acuma daca ai probleme grave sau esti numai la primele incercari.
eu cu primul copil am ramas din prima insarcinata(am zis ca nu are cum sa iasa asa din prima..),in schim cu a doua sarcina (am lucrat mai mult)
am avut mult de lucru la servici,plus controalede la finante si pe fondu oboselii si stresului nu am ramas,abia in a 3-a luna am reusit.
Daca nu ai probleme medicale atunci sa stii ca stresul e de vina,pur si simplunu te gandi atunci cand o faci.
Daca vrei sa fii sigura ca ai ovulatiesi perioada exacta cand sa treci la treaba sa-ti cumperi teste de ovulatie,sunt exact ca cele de sarcina,iti recomand cele cu 5 teste
bafta!
kidz007534
Postat pe 30 Aprilie 2010 20:16
eu am avut probleme cu munceanu.si sincer nu am incredere in el.eu am nascut in baia mare la clinica privata (euromedica )si am foast foarte multumiti.mai ales ca au avut foarte mare grija de micuta noastra
kidz006606
Postat pe 2 Mai 2010 13:49
nu vreau sa fiu indiscreta dar imi poti spune mai exact ce probleme ai avut cu el?......sa stiu totusi cat de cat ceva despre el.
angi_kapa
Postat pe 3 Mai 2010 13:55
Da sunt de acord sa particip la discutii pe forum sa ne cunoastem mai bine sunt de acord si sunt foarte fericita sa impartasesc problemele mele cu voi.
POPAURELIA_50
Postat pe 4 Mai 2010 10:34




--------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 4 Mai 2010 16:16
asteptam cu nerabdare sa ne povestesti,chiar te rugam...
angi_kapa
Postat pe 4 Mai 2010 22:52













-------------------------------------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 4 Mai 2010 23:19
salut. si eu am umblat la Munceanu si am fost foarte multumita de el. am mai fost si la alti doctori prin satu mare dar nu am fost multumita de ei.
tutiardelean
Postat pe 7 Mai 2010 08:35
aurelia draga pana la urma tot nu ne-ai povestit nimik dar noi suntem rabdatoare
angi_kapa
Postat pe 11 Mai 2010 17:16
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 4 Iunie 2010 14:20
buna sunt din satu mare si sunt insarcinata in a patra luna si sunt foarte ingrijorata pt ca si la prima sarcina am avut RHul nigativ si acum la fel.cu prima sarcina am ublat tot la Munceanu si pot sa spun ca e un doct. de nota 20,dar acum si-a deschis o clinica privata si nu imi permit financiar sa mai nasc cu dansul.as vrea sa aud mai multe pareri despre RH ul negativ la a doua sarcina
crina_sm
Postat pe 8 Ianuarie 2012 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sangerari in sarcina 3 De la: tatusilvia 28 Mai 2009 22:27
Magazine de jucarii in Bucuresti 4 De la: alinutza 15 Februarie 2009 08:04
ziua de numa a bebeilor 3 De la: maria20 7 Ianuarie 2010 09:10
sa incep diversificarea???? 6 De la: mihamicuta 9 Ianuarie 2009 14:36
indemnizatie crestere copil 8 De la: pdana 15 Septembrie 2011 14:57
Setari Cookie-uri