exomega

folosesc crema asta exomega ptr un herpes sau asa ceva la bebele meu,dar nu i trece,ce alta crema as putea folosi,bebele are doua luni
mihaali
Postat pe 2 Aprilie 2010 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bicarbonat? 4 De la: alexia4 27 Decembrie 2009 15:57
RUGAMINTE... 1 De la: deliarebecca 24 Februarie 2009 08:28
Buna.. Sunt noua aici 2 De la: garbo_407007 14 Noiembrie 2014 13:15
mamici din tg jiu unde sunteti? 1 De la: vasilicasavoiu 1 Februarie 2009 12:21
copilul meu a fost diagnosticat cu megacolon idiopatic!!! va rog ajutati ma 7 De la: pinicuta 22 Martie 2010 10:38
Setari Cookie-uri