REBECA VA TRAI?

BUNA ZIUA.SUNT O MAMA DISPERATA.am o fetita REBECA1an 3luni care a fost diagnosticata la MURES IN data de 02.19.2010 cu defect septal ventricular larg,hipertensiune pulmonara severa,defect septal atrial tip ostim secundum iar in urma investigatiilor paraclinice,in special ecocardiografia a fost interpretata ca fiind la limita indicatie de inchidere chirurgicala.riscurile expuse de dr.gozar a fost de probabilitate mare de a ramane paralizata sau chiar sa nu reziste operatiei.nici macar cateterism nu saa putut face din cauza hipertensiunii severe.o ultima sansa care i se acorda este o operatie pe cord in strainatate care este costisitoare +cheltuielile de drum si cazare .am primit un raspuns de la o doamna doctor din germania si alta din spania.ca sa ajung la una dintre ele trebuie sa am in vizor faptul ca operatia costa doar operatia30.000 euro ,bani pe care nui avem.am tot scris pe siteuri de mamici,de copii ,dar nu am primit nici un raspuns valabil.am deschis chiar si un cont in lei la BANCA COMERCIALA ROMANA S.A COD IBAN-RO31RNCB0318038941160002 PENTRU cei carora le pasa si vor sa doneze o suma cat de mica care ajuta la viata LUI REBECA.ASA CA ROG PE CINE CITESTE ACEST MESAJ SA IL DEA MAI DEPARTE SAU SAL FACA CUNOSCUT SI ALTORA sau sami dea un sfat unde il pot posta pentru a putea fii vizualizat .cine este parinte stie ce inseamna cand ceasul bate ,orele se scurg la fel si viata copilului pe care ai sperat sal vezi zambind.ma puteti contacta la telefon0741968484 sau la elly_yo2007@yahoo.com .D-ZEU SA NE AJUTE
kidz007151
Postat pe 10 Martie 2010 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se schimba schema de vaccinare la bb.... 2 De la: creatza 4 Noiembrie 2008 22:29
carucior de vanzare 1 De la: scolaritzas 16 August 2010 18:18
Cum a-ti proceda? 4 De la: ALEXANDRA_BUCUR 26 Februarie 2009 21:53
INDEMNIZATIA DE CRESTERE A COPILULUI 72 De la: office_salinasusesi_ro 18 Aprilie 2010 11:25
Ce dam sa manance copilului de 2 ani? 5 De la: fararipi 30 Septembrie 2012 15:07
Setari Cookie-uri