limfoadenita

baietelui prietenei mele acuza dureri de burtica .mentionez ca are 3 anisori.au fost de urgenta la sp si i sa pus diagnostic de limfoadenita. niste ganglioni mariti in burtica.vreau sa stiu sa mai confruntat cineva cu asa ceva.e normal sa primeasca antibiotic daca nu se stie cauza exacta a maririi in dimensiune a acestor ganglioni.
weronik68
Postat pe 12 Februarie 2010 09:47
salutare zimi si mie te rog ce fel de dureri are?
am si o fetita de 3 ani jumate si tot o aud ca o doare burta
des se plinge si vreau sa fac analize la scaun poate are viermisori te pup si sanatate la copilul bolnavior
MAYATHEEO
Postat pe 12 Februarie 2010 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alergie la capsuni 32 De la: office_salinasusesi_ro 20 Iunie 2010 20:18
asa de mult loveste 6 De la: kykyrykymyky 27 Octombrie 2009 15:24
caria de biberon 2 De la: Aly_Fab 10 Martie 2010 15:11
Daca acceptam sa le fim nasi, stricam prietenia? 16 De la: SEBY1YEAR 22 Septembrie 2009 15:35
conjunctivita???????? 5 De la: stefystefy 22 August 2009 13:30
Setari Cookie-uri