soacrele astea....


eu astept noutatile...
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 14:56
pt mony 08 tiam zis e o soacra de nota 10 pt ca nici nu ma ajuta nici nu ma viziteaza nici nu se baga in viata mea nici nu imi spune cum sa imi cresc fata nici cum ma comport cu sotul meu chiar daca eu nu sunt corecta ea tace asa ca ce sa mai asta e cea mai buna socra nu credeti habar nu are de noi si nici noi de ea.ne vedem la okazii sau cine stie cand.va pupici si eu si fata mea care pupa adika linge ecranul daca ii zicsa pupe.muuua cam lipicios ca a papat pufi
mada_sabina
Postat pe 11 Februarie 2010 14:57
Si eu, si eu...
ses
Postat pe 11 Februarie 2010 14:57
chanty f interesanta interpretarea

mada_sabina bestiala soacra ai asa da . O dulceata e fetita ta ... va pup si eu , numai eu ca baietelul meu doarme
bau
Postat pe 11 Februarie 2010 15:02
slabuta miscare...
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 19:53
stefystefy ti-e dor?
chanty
Postat pe 11 Februarie 2010 19:54
eiiii, depinde, sincer nu. cred ca sunt ocupate fetele sau le sufla soacrele in ceafa si na, nu se pot exprima
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 19:57
aoleuuuu,nu spune asa ca le provoci din nou .
chanty
Postat pe 11 Februarie 2010 20:03
lasand gluma la o parte eu pot sa le inteleg.E imposibil de trait armonios atunci cand te sicaneaza cineva si parca atunci cand iti gasesti partenera de discutii e ca un balsam sufletesc sa-ti poti barfi soacra pe placul inimii tale.Nu am avut ghinionul asta dar cunosc pesonal situatii...brrrrrrrr,nu ti-ai dori
chanty
Postat pe 11 Februarie 2010 20:07
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 20:07
cum am mai zis, nimeni nu le tine sa-si distruga sufletul cu soacrele, sau oricine le face viata un calvar, eu stiu doar atat, daca chiar suferi din cauza cuiva, ia frate atitudine, nu sta si inghite, nimeni si nimic nu merita.
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 20:10
mda,sa iei atitudine?!depinde cum esti ,,cladit".Mai sunt si situatii in care efectiv nu se poate.lipsa banilor troneaza .(si atunci esti legat de maini si de picioare).Dar in fine,e topicul ,,Soacrele astea..."si dupa cum am mai zis eram doar in vizita pe aici.va pup,sanatate la toata lumea
chanty
Postat pe 11 Februarie 2010 20:19
Bine v-am gasit! Intrati pe Kudika.ro/forum va logati(inregistrati) si intrati pe forum la ;Vreau sa mi ucid soacraaaaa!!Acolo vedeti ce scriu niste inteligenteeeeee!! Daca , vreti poze cu mine si scumpii mei pe ;Lazy.ro sunt Celina, am poze, aici n-am pus ca; ma lasa mintea! Am uitat cum sa pun poze si am destule! va:: pe toate! Fiti cuminti!
Jojolin
Postat pe 11 Februarie 2010 20:24
ai dreptate chanty, atunci TACI si inghite, asa ar fi normal...
sanatate multa si tie

fetele, spor la treaba
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 20:25
kidz3337, sunt si fetele de aici acolo?hmmm, le dai de lucru
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 20:27
se pare ca ati avut ceva treaba in lipsa mea asa este adevar grait,cand nu ai posibilitatea sa iti cladesti singur un viitor nu ai ce face decat sa taci si sa inghiti,din pacate....sincer persoanle in cauza stiu bn care este adevarul si cum este viata asa ca nu ne ramane mai nimic de facut decat sa....suportam traim intr-o lume rea si viata este destul de grea iar cand mai ai si un copil ai si mai multe responsabilitati nu ai ce sa faci.

stefystefy nu mai raspund la provocari daca asta urmareai cumva sau daca ma insel,scuze.

la toate mamicile si la bebeii lor
anaROBERT
Postat pe 11 Februarie 2010 20:38
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 20:42

Eu inca vreau sa stiu raspunsul la intrebarea lu' stefy
ses
Postat pe 11 Februarie 2010 20:46
stefystefy_kidz
Postat pe 11 Februarie 2010 20:54
anaROBERT ce ai mai facut?
Toata ziua mi-a dat al mic de lucru......si cand s-a pus si el in sfarsit sa dormiteze un pic vine socrela mea acasa....si cum obisnuieste intra in camera si face galagie ca na avea sa-mi povesteasca una alta care nu suporta amanare pana se trezea al mic..... i-am promis ca intr-o zi cand o sa mai faca asa o sa gaseasca usa incuiata la camera
Eu maine merg la parintii mei la Tm si totodata am examen la faculta,asa ca nush daca o sa mai apuc sa intru cand o sa ma intorc...
La voi toate bune ?
bau
Postat pe 11 Februarie 2010 21:06
Da mony, ms de intrebare. Asteptam sa se intoarca cineva de pe kudika, sa ne zica si noua cate soacre au mai murit, cine si-a mai omorit soacra, dar vad ca pleaca toata lumea, nimeni nu se-ntoarce...
ses
Postat pe 11 Februarie 2010 21:32
salut sunt adina,eu am mare noros am o soacra de nota 20,amstat o [perioada cu toti 2 ani dar ne1a ajutat d-zeu sa ne luam o casa,vine la noi ne ajuta cu daria(are 2 ani aproape,e super o iubim f mult!!!
kidz001104
Postat pe 11 Februarie 2010 21:35
Ma bucur Adina ca ai o socra atat de buna , este f bine ca este alaturi de voi si ca va sprijina
bau
Postat pe 11 Februarie 2010 21:45
mony, bafta la examen!
ses
Postat pe 11 Februarie 2010 21:53
Multumesc ses
bau
Postat pe 11 Februarie 2010 22:09
eu ce sa fac si eu am cam vut batai de cap cu fimiu dar acum l-am culcat si ma relaxez si eu un pic,in rest ce sa fac treaba si iar treaba pupici mony si succes la examen
anaROBERT
Postat pe 11 Februarie 2010 23:47
Multumesc anaROBERT si eu numa ce am reusit sa-l culc pe al mic acu juma de ora.Acum fug la somnik si cel mai sigur ne auzim sambata.
bau
Postat pe 12 Februarie 2010 01:12
Dragelor! Nuuuuuuuuu ,,toate soacrele sunt ;Dracu, in persoana!! Nici toate nurorile nu s rele si simtite(ne) Sunt,,,, persoane si persoane! Caractere si caractere! Depinde.....! Voi fiti smechere, nu le contraziceti,,,le aprobati,,, ziceti ca ele si faceti ca voi! Eu asa am facut toata viata,
Jojolin
Postat pe 12 Februarie 2010 08:48
Siiiiiiiiiiiii a functionat! Haideti sa va spun un exemplu real! Nuuuuuuuu numai soacrele mame de baieti pot distruge familii! Am o cunostinta care si-a adus fiica n pragul divortului, din cauza averii! Erau oameni normali, s-au casatorit, au luat un apartament, le moare un parinte, raman cu mama! IIpune sa si vanda casa sa i intoarca din casa celuilat ii da banii, el este ajuta de ai lui desi acolo murise un parinte, ii face mamica ei, sa se desparta, baga divort dintr o prostie ea, mai baga si el,, ca dupa ceva vreme sa renunte la divort ca au copil de crescut! Pierd bani amandoi, din cauz imfluientei negative si-a prostiei! Aum s-au impacat, mamica ei va pleca la celalalt si,,,vor trai fericiti oare???! Ar fi bine,,dar nu prea cred pt, ca; si-a bagat coada!Mama m-a influientat mult negativ, dar eu n-am ascltat o doar o data! Mereu i mi spunea;;- Hai, acasa ,hai acas,,lasa l ca sotiorul mai intarzia cu prietenii la una mica(muncea la mina) mediul... Avand o discutie cu el am plecat de la socrul recasatorit, de la tara,, la mamicuta! Am nasct fiul cel mic, eram 3 si scumpa de ea stiti ce mi a zis (abia nascusem) nu te pot tine din pensia lu tat-to!! ((parca eram oarba, la 24 ani! ) - N-ai ascultat, du-te! L-am chemat diplomat pe el( ca n-a venit dupa mine pt, ca nuuuuuuuu m-a alungat) am facut botezul celuic si-am taiat o inapoi la sot, unde era de mii de ori mai bine ca si la mama!! Sfat! Nu va lasati influientate de nimeni si de nimic! Uneori, parintii din prea multa iubire pt, voi ,va fac rau si distrug casnicia, involuntar! Iar pe soacre le-ati luat la pachet impreuna cu; fiul fiica, daca; va iubiti barbatul; incercati sa le acceptatiasa cum sunt ele si cu bune si cu rele! Pt, ca barbatii vs, isi iubesc mamele chiar , daca; sunt scorpii ((capre) cum sunt eu! Eu am luat o pauza dupa faza cu ziua nepoatei,,,ca de,,,eu am fost de vina ca; am vrut sa mi felicit nepoata si......trebuia sa vizez ca; exact de ziua ei o lasa bateria ;pe mamica!! Ma tot bazaie si eu,,,, le las linistea!! In familie! De ce sa fie ei nefericiti pt, mine??? Eu pot sa fiu, pt, ca; mai mult am fost trista decat fericita si,,,,,,o tristetye in plus ,,,nu............ mai conteaza! Asa ca ; scumpelor va doresc;p Wekend placiut ; o sarbatoare minunata si iubiti-va pe voi si pe soacre!
Jojolin
Postat pe 12 Februarie 2010 09:08
Scuza ti greselile! Din cauza vitezei!
Jojolin
Postat pe 12 Februarie 2010 09:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pt.mamicile din Iasi! 1 De la: verofan 8 Decembrie 2008 14:32
mamici nascute in noembrie 45 De la: office_salinasusesi_ro 15 Aprilie 2010 15:53
Vand hainute pentru copii de calitate exceptionala 1 De la: esthersclothes 25 Ianuarie 2010 07:49
Lenjerii de pat moderne 7 De la: garbo_13920 27 Septembrie 2013 11:29
Mana admortita... 3 De la: pinicuta 8 Iulie 2009 14:02
Setari Cookie-uri