Un Mos Craciun special pentru copilul tau!

Decembrie este, probabil, cea mai asteptata si mai indragita luna a anului.
In pasi de dans, la inceput de decembrie, fulgii de nea ne indeamna spre visare si spre dorinta de a oferi celor dragi tot ce este mai bun,de aceea, noi iti recomandam sa le oferi cel mai placut cadou pregatit de Trupa Caramel in cadrul programului lor pentru petreceri de Craciun.

Oferta noastra este:


1)Pachet Mos Craciun:

In cazul n care solicitai doar un Mo Crciun ,doar pentru o or, tariful este de 200 RON +TVA


2)Oferta speciala pentru gradinite:

Acesta are o durata de 1 h si divertismentul este oferit de 2 personaje ale Trupei Caramel( la alegere Mo Crciun, Crciuni, Om de Zpad, Prines, Clown).
Petrecerea incepe , binenteles, cu anuntul sosirii lui Mos Craciun, iar pana in momentul aparitiei lui, copiii pot organiza o mica petrecere in asteptarea Mosului, ajutati de un personaj al Trupei Caramel.
Cand petrcerea este in toi, mult asteptatul Mos Craciun isi va face aparitia, avand sacul plic cu cadouri pentru copii.Dupa ce Mos Craciun va fi convins ca toti copii si-au invatat poeziile , isi va lua ramas bun cu promisiunea ca va venii si la anul daca acestia vor fi cuminti.
Tarif oferta speciala pentru gradinite: 350 RON+TVA


3)Pachet standard pentru Craciun:

Pachetul standard are o durata de 1, 5 h si divertisment este oferit de ctre trei personaje din Trupa Caramel( la alegere Mo Crciun, Crciuni, Om de Zpad, Prines, Clown)
Pachetul include un program de divertisment,complex format din jocuri i concursuri gndite special n funcie de vrsta i numrul copiilor, numeroase baloane modelate, pictur pe fa cu produse speciale pentru piele, tatuaje cu sclipici n diferite forme i culori i nu in ultimul rnd baloane de spun

Suplimentarea pachetului standard pentru fiecare or/per animator150RON

Tarif pachet Standard: 700 RON +TVA

Datorita faptului c perioada Srbtorilor de Crciun este relativ scurt , iar solicitrile sunt foarte multe, pentru a programa un eveniment n aceast perioad v rugm s ne conactai n timp util.

E-mail:partycaramel@yahoo.com

www.trupacaramel.ro

ninuta_kidz
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:31
Buna , am gasit acest post, dupa un search pe google dupa Caramel.Nu stiam de acest forum.
Am vazut postul lor.
Eu colaborez de vreo trei ani cu ei.I-am avut invitati si la aniversarile lui Vlad si ale Ioanei si la petrecerea de Craciun de la gradi la amandoi copilasii , dar si acasa la noi la impodobirea bradutului si impartirea cadourilor.

Ii recomand cu cea mai mare caldura.Sunt fantastici.Printelesele realizeaza un face-painting deosebit, nu ceea ce vezi peste tot, la orice loc de joaca sau in orice parc.Eu sunt fana face-paintigului realizat de ele, modelele sunt superbe, culorile sunt de calitate, nu 10 floricele si 2 ramurele facute de altii.Iar de Caramel ce pot sa spun, cei ce il cunosc stiu despre ce vorbesc...Este un om deosebit, un profesionist , o persoana care pune sufletul pe primul loc, nu comercialul....

Ce pot sa spun, eu deja mi-am "comandat " petrecerile!
Si dragul meu Mos Craciun , te astept si anul acesta!

lamaita
Postat pe 23 Noiembrie 2008 18:59
Buna ziua dna Popescu,

Va multumim din suflet pentru cuvintele frumoase pe care ni le-ati adesat.Este minunat cand un client te recomanda cu atata caldura.
Ne vedem de Sarbatori!

Multa sanatate dumneavoastra si micutilor!
ninuta_kidz
Postat pe 24 Noiembrie 2008 15:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand infacol, gaviscon infant, sudocrem, bepanthen 6 De la: Raisa_Lory 26 Ianuarie 2010 23:39
Vand patut de calatorie POGY SUNSHINE 2 De la: madusca 2 Iunie 2010 09:23
Bijuterii fine din argint 3 De la: dacris 17 Mai 2010 15:29
Concurs Scrie-i lui Mos Craciun. 3 De la: kidz005304 14 Noiembrie 2009 14:16
Vind aparat fitnes pentru abdomen Ab Rocket 17 De la: guritza_casi_ionut 24 August 2009 16:40
Setari Cookie-uri