Mamici nascute in mai

Buna fetelor, m-am gandit sa creez un nou forum al mamicilor nascute in mai, sa ne putem ajuta reciproc cu sfaturi si idei. Eu de exemplu am probleme cu bebelika mea nu prea vrea sa pape, iar daca o fotez scuipa tot laptikul, park e o maimutika.
iasmina_kidz
Postat pe 19 August 2009 10:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare de la o mamica care are o bebelusa de o luna azi am implinit o luna 2 De la: Morena29 6 August 2010 15:09
hainute de vanzare, de firma, ieftine, second si noi 1 De la: hainebebecopii 5 Noiembrie 2010 22:52
Colaborare, poate va ajuta la venitul lunar 3 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:26
mamici nascute in iulie 30 De la: office_salinasusesi_ro 12 Aprilie 2010 23:37
patut din lemn,carucior nou,scaunel de masa,premergator si inaltator auto 1 De la: bianca_mia 13 Octombrie 2009 19:31
Setari Cookie-uri