mosule .drag

Mosule drag,


Ma numesc daniela ...si am 32ani,cred ca deja ma cunosti ...in fiecare an ma gaseai asteptandu-te linga bradutul frumos impodobit.
Am trei copii,doi baieti si o fetita,lumina ochilor mei.(doi baietei gemenie Eduard si Robert de 5 ani si ofetita de 8 ani Alessia)
Ei (copii) ti-au trimis scrisorica,cred ca deja ai primit-o si ramane la aprecierea ta daca merita sau nu ceea ce isi doreau de la tine te asteapta linga fereastra,isi lipesc obrajorii de geam si se uita in zare si apoi imi zice,,nu vini mossu,,.
Nu stiu exact cine esti. Stiu doar ca poti sa indeplinesti dorinte, ca poti sa aduci fericirea...
Nu iti cer nimic prin scrisoarea pe care ti-o trimit in afara poate de... multumirile mele ca existi.Scrisoarea mea catre tine,, Mos Craciun,, este una in care iti multumesc pentru acest cadou permanent, FERICIREA ca sunt alaturi de cei dragi mie,Te rog sa-i ajuti si sa-i ocrotesti pe cei care scriu pe acest site..despre problemele lor...te rog sa-mi binecuvintezi familia, prietenii, rudele si pe cei pe care ii iubesc,iar acolo unde exista durere, te rog sa le daruiesti fericire...acolo unde exista indoiala, te rog sa le daruiesti incredere..unde exista o nevoie, te rog sa le-o indeplinesti...si mai ales nu uita sa pui in fiecare cadou macar cate un gram de iubire pentru fiecare suflet de pe pamant...
Fa ca pentru fiecare Craciunul sa fie deosebit.....macar acolo in suflet.
la multi ani!!!!
aschiuta43
Postat pe 17 Decembrie 2009 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand haine gravida mar 38-42 si haine bebe 0-6 luni 1 De la: kidz006802 10 Februarie 2010 09:27
Hainute firma fetita 1-3 ani stare impecabila 1 De la: garbo261966 31 Ianuarie 2012 12:46
bronsiolita asmatoforma 2 De la: office_salinasusesi_ro 13 Februarie 2010 17:23
Caut sot/soata! 31 De la: Axl_R 29 Septembrie 2015 21:10
Vand scaun de masa Bertoni Mac Meal - 90 ron 7 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:08
Setari Cookie-uri