MAMICI DIN BRASOV

YZA79 tu ai inceput diversificarea cu ea? Para,pruna,ceai de musetel sunt f bune pentru constipatie.
Suc sau ceai este f bine 50ml ,nu are nevoie de mai mult.
bau
Postat pe 18 Martie 2010 17:43
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 20 Martie 2010 08:46
PANA SA INCEAPA SA II IASA DINTISORII DE SUS NU AM AVUT PROBLEME CU MANCAREA SAU CEIUCUL! DAR DE 2 LUNI SI JUMATATE E FOARTE GREU CU EA! DOAR IAURT ACTIVIA O MAI PACALESC SA MANANCE.....IAR CEAI.....!!!
YZA79
Postat pe 22 Martie 2010 08:00


office_salinasusesi_ro
Postat pe 24 Martie 2010 07:37
Buna fetelor, si eu sunt tot din brasov dar locuiesc in uk. Am doi baietei unul de 4 ani si celalalt de 4 luni...Uneori mi-e dor de Brasov,dar de cele mai multe ori cand ma uit la stiri imi trece dorul foarte repede va pup!
aly_fab
Postat pe 25 Martie 2010 14:20
office_salinasusesi_ro
Postat pe 26 Martie 2010 09:13

Paste fericit !!!!!!!!!!!!
office_salinasusesi_ro
Postat pe 2 Aprilie 2010 19:08
buna eu sunt din cartierul scriitorilor si am o fetita de 9 luni as fii incantata sa vb si cine stie poate ne vom intalni in parc
creataamalia
Postat pe 20 Aprilie 2010 12:54
salut fetelor, eu nu mai am treaba cu micuta pe alimentatie, am gasit un site www.babycomfort.ro si acoloeste o rubrica sfatul medicului.
alymiha
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:17








----------------------------------------------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 22 Aprilie 2010 16:25
Salutare mamici din brasov! Ce va mai fac bebeii? haideti sa mai vorbim , sa mai impartasim experiente si poate ne si intalnim in parc....
oana_w
Postat pe 23 Aprilie 2010 22:29
buna eu sunt o viitoare mamica din brasov am 32 de saptamani aproape 33 si din pacate mi sa deschis colul prea devreme e de 18 mm,acuma stau la pat si sper sa o duc pana la 36 de saptamani,as vrea sa stiuu cine a nascut in brasov de curand cu ce doctori ati nascut?eu am o doctorita particulara care nu vine la ,maternitate si imi trebuie un doctor din maternitate,,si as mai vrea sa stiu cu ce am voie in maternitate si cu ce nu am voie atat cat si pentru mine cat si pentru bebe ms mult de tot ca ati deschis topicul asta
danielayo
Postat pe 4 Iunie 2010 18:25
buna fetelor si eu am o fetita de 11 luni si stam in scriitorilor tot bv asa ca eu propun sa se numeasca partidul mamicilor brasovence.
creataamalia
Postat pe 5 Iunie 2010 20:21
buna cu aceasi problema m-am confruntata si eu anul trecut .aveam si eu o dr particulara care pe ultima suta de metri m-a lasat balta ca i-au reziliat cei de la maternitate contractul ca a plecat la eva si in maternitate am fost la dr vulcan florin are si la ginemedica cabinet da in maternitate il gasesti mai usor la 8 ;30 in fiecare dims se termina raportul medicilor si il chemi la receptie si vb cu el.este un med foarte bun eu in 2 ore am nascut cu el si daca vrei sa vb mai multe sa-ti dau detali putem vb pe mess. id meu e genariconstrut@yahoo.com si la fel am avut si eu prob cu colul te astept sa vb garantez ca e un dr ffff bun
creataamalia
Postat pe 5 Iunie 2010 20:30
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 7 Iunie 2010 21:06
BUNA DANIELAYO!!! Sunt o mamica care a nascut la maternite cu un dr ffffff bun!!!!
Il cheama dr IACOVACHE TUDOR si este un dr excelent! Sta cu tine de vb si cate 2 ore daca ai probleme!
Poti sa il suni la orice ora din noapte, iar cand mg la materniate la control ii dadeam telefon si max 5 min aparea, pe cand alte fete la alti dr ( podasca , moldovan,lupu...) trebuiau sa astepte cu orele...
SA TE TE GANDESTI F F F BINE CEEA CE VREI SA FACI PT CA CONTEAZA FFFF MULT SA VINA DR TAU LA NASTERE, ALTFEL ESTI LASATA DE BALTA!!!!
MULT SUCCES SI NASTERE USOARA!!!
YZA79
Postat pe 8 Iunie 2010 15:42
De la: YZA79, la data 2010-06-08 15:42:43BUNA DANIELAYO!!! Sunt o mamica care a nascut la maternite cu un dr ffffff bun!!!!
Il cheama dr IACOVACHE TUDOR si este un dr excelent! Sta cu tine de vb si cate 2 ore daca ai probleme!
Poti sa il suni la orice ora din noapte, iar cand mg la materniate la control ii dadeam telefon si max 5 min aparea, pe cand alte fete la alti dr ( podasca , moldovan,lupu...) trebuiau sa astepte cu orele...
SA TE TE GANDESTI F F F BINE CEEA CE VREI SA FACI PT CA CONTEAZA FFFF MULT SA VINA DR TAU LA NASTERE, ALTFEL ESTI LASATA DE BALTA!!!!
MULT SUCCES SI NASTERE USOARA!!!
alina_claudia
Postat pe 16 Iunie 2010 02:12
Si eu sunt o mamica a doi copii, iar doctorul care m-a asistat la nastere a fost tot d-nul Iacovache. Este un doctor in care te poti baza.
alina_claudia
Postat pe 16 Iunie 2010 02:15





--------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 18 Iunie 2010 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce puiul meu nu poate sa faca pipi noaptea 12 De la: kidz001967 16 Decembrie 2009 11:27
Caut carucior de greutate mica 6 De la: garbo_382145 3 Octombrie 2013 23:09
bebe nu vrea biberon 32 De la: garbo254954 15 Decembrie 2011 10:27
al doilea copil 12 De la: vasilicasavoiu 2 Februarie 2009 14:10
O mama stie cum sa-si apere puiul,dar pe Ei cine le apara??? 27 De la: lumiiana 21 Iulie 2010 01:48
Setari Cookie-uri