Crese din Constanta!

Buna, mamicutzelor, daca stiti crese bune din Constanta haideti sa vb aici despre ele! Sa putem afla si noi, cele cu bebici mici unde ii putem duce cu incredere! Va poopic!
Deli_
Postat pe 8 Martie 2009 11:14
buna... si noi suntem din Constanta.... ne-am depus deja dosarul pt cresa... la administratia creselor..
am optat pt cresa de la cet 13 parca....... e super, e modernizata, educatoarele sunt ok, sa vedem in toamna cand o sa incepem cum o sa fie...dak si bebelinei o sa ii placa.......

deliarebecca
Postat pe 8 Martie 2009 12:13
E de stat, nu? imi poti spune mai multe? cam cat costa, programul, acte necesare?
Deli_
Postat pe 8 Martie 2009 12:32
buna...prea multe nu iti pot spune despre actele necesare ca s-a ocupat sotul de partea asta... este de stat cresa,ca si pret te costa 7 ron pe zi, programul este 8-17... se incepe in 2 transe: o parte din copii incep in septembrie, o parte in noiembrie.... locurile sunt limitate ca sunt foarte multi copii inscrisi pt cresa aceasta trebuie sa te grabesti dak vrei sa mai depui dosarul.....
deliarebecca
Postat pe 8 Martie 2009 18:29
Mersi mult! O sa ma interesez si eu, dar eu vreau pt la anul, anul asta inca stau eu acasa cu el :)
Deli_
Postat pe 8 Martie 2009 18:33
mamici din Constanta, voi unde aveti bebelinii la cresa? vreau si eu sa imi inscriu hotomanul si nu stiu unde sa merg, la cele particulare o fi mai bine decat la stat, sau doar mai scump? help my pls!
aly_raz
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:21
buna
sunt din Constanta si caut o cresa de stat. Am vazut mesajele tale. Imi poti spune unde este administratia creselor? Vreau sa il inscriu pe cel mic si nu stiu unde sa incep cautarile.
mersi
Leyla_Abdula
Postat pe 10 Aprilie 2010 18:14
buna fetelor si eu sunt din constanta si anul asta il mai tin acasa dar de la anul il voi da si eu la cresa si optez pentru big ben desi ultima stire aflata pretul diferad e la copil la copil ,ce o insemna asta nu stiu insa ma voi interesa mai bine personal.

cat au bebici vostri?
anaROBERT
Postat pe 11 Aprilie 2010 00:35
buna sunt din constanta si caut o cresa pentru fetita mea.
am fost la administratia creselor sa depun cerere si mi sa zis ca nu se poate ca au prea multe si sa revin la anu in mai dar eu atunci in cep munca si nu stiu ce sa fac.
ce alte crese miati recomanda
andreeaiuliana
Postat pe 17 Noiembrie 2011 14:44
buna , si eu tot in mai 2012 incep munca .Ai mai facut ceva in legatura cu cresa?Nu am inscris-o inca la nicio cresa .Ma poti ajuta cu mai multe informatii?
garbo257058
Postat pe 28 Decembrie 2011 18:00
am inteles ca se deschide una privata in centru. nu stiu amanunte, insa ma intereseaza si pe mine. daca stiti sau aflati ceva, postati. imi povestea cineva ca a auzit ca e o cresa privata cu abonamente preferentiale in functie de program. suna interesant ce spunea...cica si noapte sau pe week-end il poti lasa in cazuri exceptionale. si eu incep serviciul si chiar imi trebuie ceva serios...in Constanta sunt numai mizerii de crese. am fost si la o privata si culca copilasii pe patuturi stivuibile, adica la 10 cm de la sol...
lilina_kidz
Postat pe 21 Februarie 2012 00:36
buna am auzit ca se deschide pe 20 marie o cresa in centru pe str. mihai viteazu colt cu sarmisegetuza.este noua are toate dotarile noi.are personal calificat ,are program de weekend si ocazional peste noapte si are facebok cresa gradinita stefania sau tel la tel 0733932834.bafta
garbo269089
Postat pe 13 Martie 2012 17:08
da se deschide pe 20 martie o cresa in centru pe str. mihai viteazu colt cu sarmisegetuza.este noua are toate dotarile noi.are personal calificat ,are program de weekend si ocazional peste noapte si are facebok cresa gradinita stefania sau tel la tel 0733932834.este cea mai buna pana acum si eu am cautat o multime dar nu am gasit.asta e cea mai tare

garbo269089
Postat pe 13 Martie 2012 17:11
Buna mamici. Stie cineva de cresa de stat din zona Dacia? Am auzit ca ar fi conditii bune acolo. As dori o adresa sau un numar de telefon de acolo
SARAH_BEBELUSHA
Postat pe 16 Martie 2012 14:45
feteor, am fost la Baby Genius in centru. e o cresa-gradinita...da clasa multor crese gradinite private din Bucuresti. eu trebuie sa ma mut cu serviciul din Buc la c-ta si am cautat mult si bine...o cresa ca asta in Bucuresti e 14 milioane...am inscris-o de acum pentru august. au preturi mici si super personal.
garbo271834
Postat pe 27 Martie 2012 10:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TAIEREA MOTULUI "CAND?, CUM?, UNDE?,CE?" 5 De la: pinicuta 30 August 2009 20:50
Cand trebuie sa dam patutzul mai in jos? 4 De la: alinakatt 27 Octombrie 2009 10:46
insarcinata cu sterilet!!! o sarcina normala? sa o pastrez? 1 De la: kidz005514 19 Noiembrie 2009 19:54
sunt gravida? 5 De la: SEBY1YEAR 15 August 2009 15:02
steriletul????????????? 1 De la: onutza 31 Decembrie 2008 18:37
Setari Cookie-uri