sanii

sunt insarcinata in 21 de sapt iar de 3 zile imi curg sanii oare e un motiv pt care sa mi fac griji?
onutza_kidz
Postat pe 20 August 2008 13:51
IN MOD NORMAL NU PT CA IN LITERATURA DE SPECIALITATE SUNT DESCRISE ASTFEL DE CAZURI FARA A FI PATOLOGICE.ACUM DEPINDE SI DE CANTITATE SI DE CULOAREA "LICHIDULUI"CARE SE SCURGE.
JOJO29
Postat pe 20 August 2008 13:53
nu e cantitate semnificativa iar de culoare cred k e alb galbui merci pt raspuns
onutza_kidz
Postat pe 20 August 2008 14:25
PAI E OK.ORI SE OPRESTE SCURGEREA DUPA O ANUMITA PERIOADA ORI PERSISTA PANA LA NASTEREA BEBEULUI.E DIN CAUZA INCARCATURII HORMONALE SPECIFICE SARCINII.
SANATATE SI BEBE FRUMOS
JOJO29
Postat pe 21 August 2008 18:07
SARBATORI FERICITE TUTUROR!
Cu stima si respect Simi
bia_kidz
Postat pe 24 Decembrie 2008 06:39
Te gandesti la vacanta?
w w w.taberelemele . ro
haihui
Postat pe 6 Mai 2009 18:59
Buna mamici !!!!!!!!!!!
Sunt o mamica trista si suparata care incearca sa-si ajute mama care a fost operata in urma cu 5 ani de cancer la san . Acum boala a recidivat si a aparut la celalalt san . Sunt disperata si nu stiu ce sa fac nu pot sa cred ca viata este atat de cruda cu unii . Asa ca dragelor traiti viata din plin si nu lasati sa treaca pe langa voi nici un moment fara sa il traiti din plin.
Eu vreau sa imi ajut mama dar ea nu ma lasa spune ca problemele care le are ea nu rebuie sa ne ingreuneze noua viata si nu vrea sa im spuna cat o costa


As vrea sa imi spuneti si mie daca stiti la ce cost se ridica o operatie de cancer la san ?????????????
Multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Denis29
Postat pe 7 Iulie 2009 01:01
in teorie nimic, doar mama ta a platit ani de zile cotizatia la casa de asigurari nu? practic..depinde la ce dr mergi (ca doar banii in mana doctorului ajung)...
pinicuta
Postat pe 7 Iulie 2009 09:48
Buna Denis29, imi pare tare rau pentru mama ta, traim in Romania si stii cum sunt costurile cand intri in spital, dai se mai uita, nu dai, sunt indiferenti si ei si asa nepasatori, daca vrei, ma interesez la o colega, care mama ei a avut aceiasi problema ca mama ta, acum este bine, daca vrei sa ma interesez pentru tine mai multe detalii scrie-mi pe mail: nandanicaeve@yahoo.com (este si adresa de mess). In legatura cu rugamintea mamei tale, este ceva normal, esti fiica ei, te iubeste si nu vrea sa te apese problemele ei, dar cum noua ne pasa, tinand cont ca si noi suntem mame nu putem fii indiferente. Spune-i mamei tale ca vrei sa ii fii alaturi pentru ca este mama ta, cand sunteti in preajma ei, zambiti, purtativa natural ca si cum nimic nu ar fi, asa ii va fi si dansei usor sa treaca peste boala, dureri etc. Sanatata Multa. Ave-ti grija de voi.
Kiki_Mic
Postat pe 16 Iulie 2009 10:40
eu am o matusa care s-a operat la fundeni in bucuresti si nu a costat-o nimic dar i-a extirpat detot sanul
cory_emy
Postat pe 18 Martie 2010 19:24
Fetelor voi cum ati ramas cu sanii dupa alaptare? Eu am alaptat un an si 3 luni si am un san mai mare si unul mai mic...Voi ce parere aveti?
silvia_kidz
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:38
si eu la fel si dreptul care e mai mare e si mai pleostit...
viobregar
Postat pe 1 Aprilie 2010 12:03
la fel ....inexistenti
alinakatt
Postat pe 1 Aprilie 2010 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
greturi 14 De la: andre_david 31 Martie 2009 16:57
CE mancam imebiat dupa o cezariana? 1 De la: ina_rebeca 23 Februarie 2010 10:58
V-ati confruntat cu o astfel de problema? 59 De la: charmelen 27 Aprilie 2011 23:21
Workshop - Galati 1 De la: garbo_392904 2 Decembrie 2013 17:59
vaccin inainte de sarcina 1 De la: karen79 14 Noiembrie 2008 00:17
Setari Cookie-uri