EXISTA PISCINA PENTRU BEBELUSI IN CLUJ?

intrebare catre toate mamicile din cluj: stiti cumva daca exista vreun centru cu piscina in care se fac cursuri de inot/balceala pentru puiuti? ca madalinei mele nu ii mai ajunge vana.
oanastanculescu
Postat pe 10 Martie 2008 14:06
noi mergem....dar in Targu-Mures....sigur gasesti si in cj...
msh2007
Postat pe 14 Martie 2008 21:21
Buna, ma numesc Cristina si sunt din Cluj-Napoca. Si eu sunt interesata de acest subiect, cred ca e vb de a merge cu copiii la piscina (cu copiii 6 luni-2 ani) tu ca parinte (am vazut la Bucuresti ca se fac) si ma arat si eu foarte interesata de acest subiect! AM vb la o gradi (cresa) privata unde mi-am inscris copilul din toamna si le-am dat ideea sa organizeze ei sa putem merge mai multi in grup organizat. Le-au placut ideea si astept raspuns in acest sens. Sper sa se concretizeze cat de curand. Daca mai stiti ceva spuneti-mi, eu va voi tine la curent cu ce stiu eu! Am inteles ca altfel pana la 3 ani nu ti-i ia nimeni sa faca cursuri de inot ca sunt mici (asa mi-au spus la gradi), dar asa cu parintii ar fi foarte bine si fiecare cu copilul lui, nu cred ca e mare bataie de cap pt. nimeni!
ruschitu28
Postat pe 24 Martie 2008 16:46
aidarabei
Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:27
ati putea sa imi spuneti unde anume este piscina pt pitici, in tg mures/?eu in cj nu am gasit , dar in ms mergem des si ma gandesc ca am putea in weekend sa ne balacim..
multumesc(anamaria-cluj)
AMP
Postat pe 31 Ianuarie 2009 16:56
Da, de acuma exist, am deschis o piscin special pentru bebelui i gravide n Cluj-Napoca, Centrul BabySwim
babyswim
Postat pe 14 Noiembrie 2009 23:23
buna fetelor! anamariaguta m-ar interesa si pe mine adresa piscinii din tg mures ( tg mures e doar la juma de ora de mine) ,k am vazut si eu la tv puiuti cum inotau...as vrea sa ma duc si eu cu sorana mea k de la prima baitza nu a scos nici un sunet ,i place la nebunie apa .akum la 5 lunitze knd face ea baie fac si eu(fara sa vreau) da din picioruse si ma stropeste din cap pana in picioare! knd o dezbrac zici k stie ce urmeaza si e foarte entuziasmata!
eu_mino
Postat pe 15 Noiembrie 2009 11:25
Salut, In tg.Mures, este bazin pt bebe la Fundatia Alpha-Transilvana, in Tudor, pe Aleea Vrancea.bafta
msh2007
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:40
Am gasit o piscina la Cluj! se numeste babyswim, tocmai am vb cu ei la telefon si merg diseara sa vad cum arata si cat costa (e undeva pe Campului la capat, in Manastur). Suuuuuper!!!
albasiero
Postat pe 9 Februarie 2010 13:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hey!!am gresiiiit 1 De la: midi_anisia 26 Aprilie 2009 13:35
MILUMIL 1 De la: antoaneta 20 Octombrie 2009 10:44
buna ! 20 De la: Curelaru_Elena_1 6 Iulie 2012 17:02
petreceri copii, loc de joaca 4 De la: garbo261705 29 Ianuarie 2012 12:33
NU STATI DEGEABA!!! METODA CEA MAI SIMPLA DE A FACE BANI PE INTERNET!!!! 0 De la: 23 Februarie 2010 11:37
Setari Cookie-uri