femeia ideala exista??!!

nici cand sunt beti........ca atunci le arde de discutii seriose, de care a doua zi nu si mai aduc aminte sau daca si aduc dau vina pe sticla de vin........si in cazul in care nu le convine cum decurge discutia ....sare mustarul si hop cu masa de pamant.......si wow s a rezolvat problema....
mioara_80
Postat pe 28 Iunie 2010 22:32
si tu crezi ca ai cunoscut?.........te ai intrebat vreodata ca poate chiar voi, barbatii, ne schimbati?.....sau in conceptiile voastre lipseste ipoteza asta?
mioara_80
Postat pe 28 Iunie 2010 22:35
De la: roby_cado, la data 2010-06-27 23:31:34
De la: tutankhamon, la data 2010-06-27 17:14:35mai...fiecare femeie e ideala in ochii, sufletul, mintea si inima barbatului care o iubeste....am zis!


nenorocirea e ca nu dureaza mult..,pentru ca incet,incet , incepi sa o cunosti... [/quote


si tu crezi ca ai cunoscut?.........te ai intrebat vreodata ca poate chiar voi, barbatii, ne schimbati?.....sau in conceptiile voastre lipseste ipoteza asta?
mioara_80
Postat pe 28 Iunie 2010 22:36
cell.....te contrazic.....la mine tine de 8 ani.....cred ca l-am vrajit bine....
tutankhamon
Postat pe 28 Iunie 2010 23:55
buna seara doamnelor ...banuiesc ca pe aici nu sunt domnisoare

femeia ideala este cea pe care o iubesti... dar cum se manifesta totusi iubirea intre un barbat si o femeie ?

eu ii spun dragostei mele te iubesc in fiecare dimineata cand plec si cand vin de la munca,vb cu ea mereu despre orice ...pentru mine femeia ideala nu exista deoarece nici unul dintre noi nu este perfect si trebuie sa ne acceptam asa cum suntem ,cu bune si cu rele ,defectele le putem corecta ,comportamentul il putem modela dar personalitatea niciodata si asta ne face uici in felul nostru . o iubesc ptr ca este alaturi de mine ptr ca sunt ceea ce sunt ,si nu altfel ,cand nu imi place ceva ii spun .o respect , o iubesc ,o stimez ca pe o mama ,cand am nevoie de ea ,imi pune capul incet pe umarul ei si ma mangaie incet .

Dragele mele poate ca nu am anii vostri de casnicie ...tuty ziceai ca ai 8 ...eu nu am nici unul dar ceea ce simt ptr dragostea vietii mele e cel ami frumos lucru care mi s a intamplat...whatever...in fine ...femeia ideala ptr mine este persoana pe care o iubesc cu toata fiinta mea.
cavalerulnegru
Postat pe 29 Iunie 2010 00:07
pentru iubitul meu, eu sunt femeia ideala, normal...si cine poate sa ma impiedice sa fiu astfel? parerea contrara a vreunui/vreunei frustrat/a?
sora_ilsi
Postat pe 29 Iunie 2010 00:11
cavalere......ai baut cumva ceva?????....esti total opus fata de azi dimineata....aaaaa...sa inteleg ca acuma ti=a venit iumbitica acasa si esti mai linistit?
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 00:18
nu am baut ...decat elixirul dragostei ...si acum a venit acasa si ne-am iubit putin . sunt balanta si cand nu mi convine ceva ,"strig" asa s-a intamplat in dimineata asta .Acum ne simtim relaxati deoarece ne-am eliberat de stresul unei zile de lucru ...iar mai incolo ne vom uita la un film pe care vi-l recomand cu toate ca l-ati mai vazut:laguna albastra ....iar daca o sa ma intrebi daca a fost cu sfecla ...nu ..a fost natural
cavalerulnegru
Postat pe 29 Iunie 2010 00:23
ioi cavalere...sfecla ca sfecla....dar cu sotul meu ce ai avut bre????....sau vulpea aia e un biet motan care miorlaie la struguri???
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 00:31
ioi tuty ...eu nu am nimic cu nimeni ...ma iau doar atunci cand ceva nu e in regula ...sotul tau ...banuiesc ca sotul tau este minunat si te face sa te simti femeie,are girja de tine si tot ceea ce este normal sa se intample intr-o relatie . de fapt acest forum a fost facut doar pentru socializare si nimic altceva ,iar daca unul ca mine are un cuvant de spus si cateodata este pus la zid din cauza adeavrului pe care il rosteste asta e greu ...multi nu suporta adevarul si de aceea ataca
asa cum ati facut voi in ultimele zile .iubesteti sotul in fiecare zi si ai sa vezi ca nu te va pierde nu il vei pierde si relatia ta de 8 ani ...8 ani ziceai nu...va fi mai mult ...se va ....mama dar cat de mult scriu...probabil ca sunt indragostit ...nu probabil ...sigur sunt ...
cavalerulnegru
Postat pe 29 Iunie 2010 00:44
mami, tu de ce te scuzi??? ca sa te acuzi???ceea ce ai scris azi dimineata a fost o magarie din partea ta....nu aveai nici un drept sa scrii ceea ce ai scris....nu-mi cunosti sotul si nici nu iti poti imagina ce traiesc eu cu el de 8 ani...o poveste reala de dragoste cum nu isi poate imagina nimeni....chiar daca trecem prin greutati, este alaturi de mine si imi dovedeste ca ma iubeste....si nu prin vorbe, ci prin fapte, facandu-ma sa ma simt mereu centrul universului lui....

asa ca vezi-ti de prietenuca ta iimaginara si lasa-ne siteul in pace...nu e prima oara cand vii si arunci acuze si cuvinte nelalocul lor....cred ca ar fi mai bine sa te temperezi, altfel risti sa fi bannat de catre toti....eu deocamdata te inteleg ca esti indragostit si nu mai rationezi....pentru ca si eu sunt in fiecare zi mai indragostita de sotul meu....dar trebuie sa stii cand depasesti o limita ....si trebuie sa stii cand sa cedezi ....si sa-l lasi pe interlocutor sa para ca are dreptate...la capitolul asta mai ai de invatat....mult....

la buna vedere...de la mine nu mai ai nici un raspuns daca te mai legi de viata mea personala....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 00:57
De la: tutankhamon, la data 2010-06-29 00:57:07mami, tu de ce te scuzi??? ca sa te acuzi???ceea ce ai scris azi dimineata a fost o magarie din partea ta....nu aveai nici un drept sa scrii ceea ce ai scris....nu-mi cunosti sotul si nici nu iti poti imagina ce traiesc eu cu el...o poveste reala de dragoste cum nu isi poate imagina nimeni....chiar daca trecem prin greutati, este alaturi de mine si imi dovedeste ca ma iubeste....si nu prin vorbe, ci prin fapte, facandu-ma sa ma simt mereu centrul universului lui....

asa ca vezi-ti de prietenuca ta iimaginara si lasa-ne siteul in pace...nu e prima oara cand vii si arunci acuze si cuvinte nelalocul lor....cred ca ar fi mai bine sa te temperezi, altfel risti sa fi bannat de catre toti....eu deocamdata te inteleg ca esti indragostit si nu mai rationezi....pentru ca si eu sunt in fiecare zi mai indragostita de sotul meu....dar trebuie sa stii cand depasesti o limita ....si trebuie sa stii cand sa cedezi ....si sa-l lasi pe interlocutor sa para ca are dreptate...la capitolul asta mai ai de invatat....mult....

la buna vedere...de la mine nu mai ai nici un raspuns daca te mai legi de viata mea personala....


mami?????? helloou de unde pana unde...si de cand te tragi cu mine de sireturi ?si faci un joc de cuvinte bun :scuzi acuzi !esti buna la rima ,dar ...nu aveam dreptul ...ioi dar unde te crezi ...traiesti in era comunista ? incearca sa intelegi mesajul daca te prinzi
http://www.youtube.com/watch?v=okBWsn0NLVI
am dreptul la opinie si nimeni nu imi poate interzice asta . sa va las site-ul in pace ,altceva nu mai aveti de facut decat sa stati pe acest site ,mai dar tare neconsolate mai sunteti ...si ce cautati la ora asta ...in loc sa stati in bratele partenerului...voi singure va amagiti cu stilul asta de viata ...eu ma amuz impreuna cu iubita mea cum sunteti voi ...de aceea stati p-aci.

respect
cavalerulnegru
Postat pe 29 Iunie 2010 01:15
va amuzati ca niste tzatze pe marginea santului...bete...

ideali, bre, ce sa-ti spui...
sora_ilsi
Postat pe 29 Iunie 2010 01:23
cavalere....degeaba ai acest nick.....este doar o masca ce ascunde oare o micime a mintii tale care nu te lasa sa raspunzi coerent si te folosesti de cuvintele mari ale unei formatii la moda??ha ha ha...comunism....helllou, dude.....singurul care striga "batman batman" esti chiar tu....

sau e doar o masca a neputintei tale??? tu, domnule, ce cauti la ora asta inaintata pe acest forum de femei???zici ca iubesti?....la ora asta ar trebui sa fii in pat cu iubititca ta...nu calare pe un forum, pe un topic, in cautarea femeii ideale.....ma intreb sincer daca aceasta prietena chiar exista....sincer...si daca sentimentele tale nu sunt o plasmuire pentru o femeie ideala care nu a aparut inca...

ce caut eu aici la ora asta?...sunt singura acasa....sotul meu e plecat pentru a pregati parastasul de 6 luni pentru taica-su....esti multumit???...satisfacut????....asa ca sunt acuma singura si neconsolata....te oferi voluntar????



tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 01:31
ptiu, vezi sa nu se ofere, tut, ca porma o sa-ti para rau ca ai zis...
sora_ilsi
Postat pe 29 Iunie 2010 01:42
Da-i nas lui Ivan ca se urca pe divan.
Doara
Postat pe 29 Iunie 2010 06:16
ilsi.....nu stiu cui ii va parea rau.....
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 08:37

cre'ca i-ar cam dauna iubitei imaginare.
quasaria
Postat pe 29 Iunie 2010 09:26
fleurdelis
Postat pe 29 Iunie 2010 19:24
m-am mai gandit!
cred ca nu exista!
fleurdelis
Postat pe 30 Iunie 2010 06:39
parerea mea este ca exista.........pe Marte, dar trebuie sa mai asteptam oleaca deoarece si pentru ca ,pana acum s-a descoperit acolo doar apa
tymbark
Postat pe 30 Iunie 2010 11:42
haideti sa nu ne dezamagim singuri......nu exista om perfect (femeie , barbat).....cine cauta perfectiunea este pierdut......."perfectul" asta il vedem in celalalt ca fiind cu cat mai putine defecte...defecte pe care noi ca si parteneri le vedem defecte....poate n alte situatii nu sunt defecte....
Dupa parerea mea .......il (o) gasesti....iti place......il (o) cunosti pe parcurs.....hotaresti daca se merita.....te iei si gata......cu tot cu defecte si calitati.....fiecare dintre noi ne putem "modela" dupa celalalt....camd greu pt unii cu "modelatul" asta, dar daca iubesti incerci cel putin sa faci ceva sa nu l deranjeze pe celalalt
mioara_80
Postat pe 30 Iunie 2010 12:47
femeia ideala...barbatul perfect exista??
un drak nu exista asa ceva ca si exemplar singular.
Eventual doua persoane perfecte(sexul la alegere si dupa gust)unul pentru altul si-au creat perfectiunea, care poate in ochii altora reprezinta un dezastru total.
ameno
Postat pe 30 Iunie 2010 13:28
"..femeia ideala...barbatul perfect exista??"

roby_cado
Postat pe 30 Iunie 2010 18:49
bluelight
Postat pe 30 Iunie 2010 19:00
blue..,te-a gadilat cineva mami..?
roby_cado
Postat pe 30 Iunie 2010 21:08
maaaaa nu cred .....si sincer nu vreau sa fiu ideala pt ca m-as plictisi de mine
garbo074997
Postat pe 30 Iunie 2010 21:16
..iti dai seama ceilalti...
roby_cado
Postat pe 30 Iunie 2010 21:54
depinde... de la caz la caz, e normal sa ne facem viata frumoasa unii altora sau macar sa incercam acest lucru-in fiecare zi, in fiecare clipa
anisoaraf
Postat pe 1 Iulie 2010 16:56
offff! deci mai repet o data: EXISTA!
moniq_
Postat pe 1 Iulie 2010 17:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 6 De la: eu_geminy 4 Februarie 2012 23:24
Iubiri on line- a fost o intamplare sau a fost premeditat? 4 De la: quasaria 3 Ianuarie 2011 23:35
felinarul rosu 210 De la: moniq_ 29 Iunie 2010 22:39
visul Alexandrei 0 De la: 27 Aprilie 2010 11:59
Povestea mea asteapta raspunsul vostru 51 De la: garbo044505 19 Octombrie 2011 11:09
Setari Cookie-uri