Ce parere aveti despre Bianca Dragusanu?!!

Despre Bianca? O femeie dornica sa faca bani, tinand cont ce toapa era cand a aparut la tv. Dar nu s-a multumit cu banetul de la Bote pe care pusese fundul, a vrut mai mult si pe alte cai.
NYK_NYKOL
Postat pe 7 Iunie 2010 14:34
De la: garbo091117, la data 2010-06-06 15:23:43
De la: bluelight, la data 2010-06-06 10:14:52fleur omul a zis altceva. ( sau eu asa am inteles ) ca nu vrea o femeie care dupa ce se ofileste ambalajul sa fie o tanara baba.
ma insel 117?
ma bucur ca ai inteles pe dos.am spus ca vreau sa fii tot atat de atragatoare(nu neaparat naturala )si dupa ce varsta incepe sa_si arate dintii,fiindca daca la mine mosuletul( inca nu este cazul) arat superb ,tu la 34 de ani ai sa arati ca dracul



scuza-ma ca te-am banuit de bun simt doar pt ca pareai coerent. promit sa nu se mai repete.

cat despre aratatul superb tare ma mai indoiesc.
iar daca femeile pe care le stii tu pe la 34-35 ani sunt in plina descompunere, treaba se trage de la NU_NEAPARAT _NATURAL-ul ala. deci ai grija ce-ti doresti!
numai bine.
bluelight
Postat pe 7 Iunie 2010 16:41
Lauda-ma gura ca ti-oi da friptura.
Doara
Postat pe 7 Iunie 2010 18:44
De la: garbo091117, la data 2010-06-06 15:23:43ma bucur ca ai inteles pe dos.am spus ca vreau sa fii tot atat de atragatoare(nu neaparat naturala )si dupa ce varsta incepe sa_si arate dintii,fiindca daca la mine mosuletul( inca nu este cazul) arat superb ,tu la 34 de ani ai sa arati ca dracul

Ia baga o poza, mai "superbule" care esti, si fa-ne sa picam pe spate de incantare. Te tine?

Tylly
Postat pe 7 Iunie 2010 18:51
Orice i-ai spune el tot superb se vede asa ca nici nu-s curioasa. Lasa sa fie el doar frumos ca altceva tot nu are.
Doara
Postat pe 7 Iunie 2010 18:56
mai, acum vad ca am scris gresit( nu c-ar fi prima data ).
erata: "cu" bun simt nu "de"


altfel, e o lume plina de superbi
bluelight
Postat pe 7 Iunie 2010 19:01
Ba eu vreau sa-l vad.
Am asa o senzatie ca-i mic, chel si cu ditamai marsupiul.
A nu se intelege ca am ceva impotriva persoanelor cu aceste caracteristici. Poate redefinim conceptul de frumusete, mai stii?!
Tylly
Postat pe 7 Iunie 2010 19:04
punem si de-un casting
...vedem noi pt ce.
bluelight
Postat pe 7 Iunie 2010 19:06
da! ia hai sa-l redefinim!
mieee....imi plac cei cu parul lung, ondulat....gen...adrian despot dela viata de vie in videoclipul Liber
fleurdelis
Postat pe 7 Iunie 2010 19:07
Uite de aia imi place mie de blue, ca-i fata practica.
Fleur, nu putem misca nimic pana nu-i vedem pozele lui Narcis117...

Tylly
Postat pe 7 Iunie 2010 19:10
De la: garbo091117, la data 2010-06-06 15:14:23nu zana,dar daca nu-ti protejezi frumusetea naturala pe care o ai prin multilpemele tratamente la care va tratati,ai sa observi ca la 35 de ani sanii incep sa se scurga ,ai sa faci tratamente sa-ti legi buzele ca atarna,din cauza sanilor mari va incepe sa te doara spatele tot mai tare cu zi ce trece nu cu ani,sprancenele se umfla exagerat si apare si disconfortul,pentru o frumusete pasagera de 10 ani? se iese la pensie la 60.eu ,frumos tanar si tenace si tu o frumusete arheologica,crede ca asta e realitatea nu sperii pe nimeni dar am vazuto,operatii de acest gen se fac de mult dar nu la o asa mare desfasurare


ia priviti ce frumos gandeste omul despre sexul frumos...lamaie aveti?? va trebuie inainte sa cititi chestia asta.
reyya
Postat pe 7 Iunie 2010 19:14
mie-mi plac cei cu minte-n cap.mai imi place, ca pe langa asta, daca se poate, sa nu fie misogini si sa nu li se para ca sunt alfa si omega.

sa va zic un banc bun auzit azi( apropos de alfa si...) :
intrebare: care e deosebirea dintre Baselu' si D-zeu?
raspuns: deosebirea e ca Baselu' se crede D-zeu , dar D-zeu nu se crede Baselu.

bluelight
Postat pe 7 Iunie 2010 19:17
Frustrari adanci!
Eu cred ca l-a lasat nevasta pentru unul de 30.

Domnu', incercati niste "multilpemele tratamente" d'alea, ce-or fi ele, poate mai aveti vreo sansa. Dar grabiti-va!

Tylly
Postat pe 7 Iunie 2010 19:19
eu pot sa le vad si pe ale lui gura de aur nu numa a lui narcis....
ca tot ce stiu eu imi place
fleurdelis
Postat pe 7 Iunie 2010 19:20
bia e o mare panarama ... operata peste tot mai putin la creier!! acolo nu mai au ce sa ii faca!!
superbus
Postat pe 7 Iunie 2010 21:03
ohoo
Tanti Bianca:-?
o noua "pitipoanca" in lumea "televiziunii".Eu cel putin, m-am saturat de aceste "ratate".Altii se chinuie,studiaza,muncesc si ele apar peste noapte mari vedete.
Mai e si aia Sexy braileanca ! frate! ce exemplu e "panarama"( ca sa nu folosesc alt cuvant) aia pt urmatoarele generatii.
Sunt multe persoane talentate si nu ajung nimic, iar toate "siliconatele" devin mari vedete... Romania mama, ai ajuns vai de tine, mai ales incompetentii aia din parlament.
:-? am cam deviat de la subiect.
Nu inteleg ceva, ce are bianca atat de special incat e mult mai cunoscuta decat un om oarecare , care munceste si se chinuie sa si intretina familia
smm18
Postat pe 8 Iunie 2010 14:12
Cred ca i se acorda prea multa importanta unei fite, macar de ar fi naturala si putin mai desteapta, dar i se face publicitate uneia care nu merita atata atentie, sunt destule articole interesante care ar trebui dezbatute, dar despre ea nu se spune decat ca si-a pus silicoane, ca s-a operat la buze, ca paparazzi a pozat-o cu nu stiu cine, prea multa atentie si pana la urma cui?
florydogaru
Postat pe 8 Iunie 2010 17:31
De la: preciouss, la data 2010-05-16 09:03:03cine-i aia?

n-o cunosti?..e toata mai mult din plastic...*(silicon), mai frumoasa e mama la 80 de ani si e naturala... mare scofala ..umbla cu 2 odata..parca ar fi singura..de dezbracat e usor..oricine poate..
anisoara
Postat pe 8 Iunie 2010 21:07
De la: Celleste_, la data 2010-05-27 22:03:04Io vreau sa infiintez un FanClab Bianca Dragusanu...
Va bagati?


la nefanclab..ai avea mai multi clienti...sau tu esti fan silicon..
anisoara
Postat pe 8 Iunie 2010 21:13
De la: zambila, la data 2010-06-03 15:14:46


da ce crezi ca peste un an , doi ..o mai vrea cineva...la cos cu ea..ca si siliconul asta nu poti sa-l schimbi de mai multe ori..ai vazut-o la ,,Din Dragoste..cum arata..
anisoara
Postat pe 8 Iunie 2010 21:15
da
la nefan..
viu si io
fleurdelis
Postat pe 8 Iunie 2010 21:16
pana cand ne mai murdariti ecranele cu nimicuri ca B.D.?Ne-ati stresati destul !Ne considerati oameni pe care ne intereseaza asemenea subiecte??
HOLIMPRES
Postat pe 9 Iunie 2010 09:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
roxibia 1 De la: garbo122004 9 Ianuarie 2011 11:07
de ce oare oamenii nu se suporta unii pe altii ?eu una nu as suporta sa locuiesc cu cineva pt ca oamenii sunt rai si fiecare isi urmareste interesul, 1 De la: ingerasulluptator 20 Iulie 2012 23:14
Petitie impotriva tratatului ACTA.- a venit timpul sa invingem! 1 De la: angi_san2001 3 Martie 2012 11:34
Ce inseamna omul bun si omul rau? 7 De la: nuti_vio 17 Ianuarie 2011 10:50
Nu stiu ce sa ma fac:( 37 De la: tutankhamon 9 Decembrie 2009 00:02
Setari Cookie-uri