buna

ma numesc dana sunt indragostita de un tip mai mare cu 10 ani ca mine eu am 17 ani ai mei nu lau acceptat pe acst tip din cauza asta ei nu lau cuoscut niciodata in tip de trei ani ca atat am de cand satau cu el si il acuza k e tigan dar nu e si k eproxenet de carne vie droguri etc in safarsit politia judetiana a dovedit faptul k nu e asa in repetate randuri acasa inainte de al cunoaste nu aveam o veata extraordinara eu stateam la bunici ptr ca parintii mei nu au putut sa ma creasca cand am terminat generala bunicii au vrut sa ma retina la treburile casei acampului si asa mai departe pe motiv k nu au bani eu am fost singura si mam inscris la un liceu din iasi ei nu mea dat nici un ban baiatul asta ma ajutat sa platesc caminul timp de un an de zile eu eam mintit pe ai mei spunand k eau doua burse da defapt eu luam doar una si aia de merit caree e f mica ptr k de mani de liceu nu puteam lua ptr k ei aveau un venit mai mare in fine dupa ce am terminat anul 1 la liceu mam hotarat sa plec la mama la costanta din cauza k aveam o matusa care ma tot certam cu ia din cauza acestui baiat si dupa ce am ajuns acolo am plecat sa lucrez la tulcea pe santierul naval am lucrat 3 luni a venit si el acolo si cand neam itors in iasi am venit cu 50 mil eu mam refugiat de tot de ai mei nu am mai fost pe casa de atunci nu stiu dak o sa ma judecati dar acest baiat il iubesc si nu mas despartii de el ptr nimic in lume in prezent eu invat si lucrez si el lucreaza stam amandoi intro garsonera e cam greu dar mergem inainte CE PARERE AVETI AM FACUT BINE SAU AM GRESIT PENTRU CA AM ALES SA IUBESC SI SA FIU IUBITA
mada_ella
Postat pe 8 Mai 2010 12:50
ai facut binee!
fleurdelis
Postat pe 8 Mai 2010 12:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul sagetator femeia capricorn 2 De la: gabrielistiza 14 Mai 2010 13:13
madalina manole 3 De la: quasaria 25 Iulie 2010 10:52
Probleme in cuplu !!! 22 De la: garbo211338 29 Iunie 2011 00:43
Ce parere aveti de socri? 4 De la: xenaluptatoareainimoasa 7 Noiembrie 2010 13:18
Ce parere aveti despre mentalitatea romanului...De a-ti pune gand rau daca ii povestesti ca iti merge bine? 24 De la: anaROBERT 17 Septembrie 2010 00:52
Setari Cookie-uri