| ma numesc dana sunt indragostita de un tip mai mare cu 10 ani ca mine eu am 17 ani ai mei nu lau acceptat pe acst tip din cauza asta ei nu lau cuoscut niciodata in tip de trei ani ca atat am de cand satau cu el si il acuza k e tigan dar nu e si k eproxenet de carne vie droguri etc in safarsit politia judetiana a dovedit faptul k nu e asa in repetate randuri acasa inainte de al cunoaste nu aveam o veata extraordinara eu stateam la bunici ptr ca parintii mei nu au putut sa ma creasca cand am terminat generala bunicii au vrut sa ma retina la treburile casei acampului si asa mai departe pe motiv k nu au bani eu am fost singura si mam inscris la un liceu din iasi ei nu mea dat nici un ban baiatul asta ma ajutat sa platesc caminul timp de un an de zile eu eam mintit pe ai mei spunand k eau doua burse da defapt eu luam doar una si aia de merit caree e f mica ptr k de mani de liceu nu puteam lua ptr k ei aveau un venit mai mare in fine dupa ce am terminat anul 1 la liceu mam hotarat sa plec la mama la costanta din cauza k aveam o matusa care ma tot certam cu ia din cauza acestui baiat si dupa ce am ajuns acolo am plecat sa lucrez la tulcea pe santierul naval am lucrat 3 luni a venit si el acolo si cand neam itors in iasi am venit cu 50 mil eu mam refugiat de tot de ai mei nu am mai fost pe casa de atunci nu stiu dak o sa ma judecati dar acest baiat il iubesc si nu mas despartii de el ptr nimic in lume in prezent eu invat si lucrez si el lucreaza stam amandoi intro garsonera e cam greu dar mergem inainte CE PARERE AVETI AM FACUT BINE SAU AM GRESIT PENTRU CA AM ALES SA IUBESC SI SA FIU IUBITA |
|
mada_ella Postat pe 8 Mai 2010 12:50 |
|---|
ai facut binee!
|
|
fleurdelis Postat pe 8 Mai 2010 12:54 |
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CE PARERE AVETI DESPRE NOUL BECKHAM DE ROMANIA? | 112 | De la: cobra_jimbolia 3 Iunie 2010 05:27 |
| 1 Decembrie. | 12 | De la: Rotty 1 Decembrie 2012 09:53 |
| oare este iubire | 1 | De la: mih3 3 Mai 2010 16:03 |
|
|
||
| Nu stiu ce vreau | 42 | De la: ALISSA81ALINA 19 Mai 2011 03:59 |
| CUM SA SUPRAVIETUIESC DUPA O DRAMATICA DEZAMAGIRE ? | 8 | De la: sora_ilsi 4 Ianuarie 2011 00:23 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună