Bun, fetelor.

surioara, bre, ramolito! nu mai vezi mai sus de lungu' nasului?
ilsi
Thor_again
Postat pe 5 Mai 2011 22:47
vai,ilsi...te rog scuza-mi incultura...

LMA,iubita,si toate visele sa ti se implineasca!
precizilla
Postat pe 5 Mai 2011 22:50
inculto, pardon, incult-o care ieshti tu!
LMA ilsi, sar'na
Thor_again
Postat pe 5 Mai 2011 22:55
toata ma topesc cand ma alinti in halu' asta,thorele...
precizilla
Postat pe 5 Mai 2011 22:58
mersi mult baieti pt comentari am sa pastrez copilul si pe fostul sa al dau dreacu asa st uni baieti sau barbati cand afla ca st tatici nu asi asuma responsabilitatea de tatic .dar nu prea este frumos pt ca al urma urmei este si copilul lui io asa cred voi ce comentari aveti pupiki dulki baieti si succes in continuare la comentari si la cat mai multe gagikute vam pupat
garbo198354
Postat pe 6 Mai 2011 17:28
De la: alfheim, la data 2011-05-05 00:13:10
De la: O_K, la data 2011-05-04 23:57:15Auzi...tatutzuu... ce facusi? ma vizitashi? vezi cum se intoarce roata? pe cine luasi in balon pt eceasi treaba?!?
ha..ha..ha...
breee...mai sterge-ti ochilarii...mai vezi cat ti-au transpirat palmele...mai lasa la_baaa...
hai ca mi-esti simpatic...sa nu te deochi...


nu-ti sunt tatutz ... nu mi-as lasa astfel de urmasi ... dar cine stie s-o fi milostivit vreo musca si de tine ....
oricum .. iti las tzie placerea lucrului manual ...vad destul de bine ca-l practici cu succesuri fulminante ...
si apoi nu incerca sa-mi aratzi ca esti la fel de ghiolban ca amicul tau, plavanul..., ca stii cum e ... cine se aseamana.... dar in fine ...
iar daca traiesti frustrari de nebagare in seama ... e problema ta ...
vad ca esti imbucurator de prost ...dupa modul de gandire ... sau mai explicit la umbra anonimatului ... defilezi cu o replica legata de ochelarii mei ...chiar si astia au ajuns sa te complexeze...? sau tii cu tot dinadinsul sa-mi arati ca n-ai avut jucarii cand erai mic si din lipsa lor ai inceput a te masturba de la o varsta frageda ... pacat de tine .. dar lucrul manual si flecareala nu te fac mai barbat ...


mai...p-lica...am crezut ca esti baiet distept...si te-am bagat in seama...da' vorba ta ,esti facut din laba...si n-ai brii...di undi...
si eu chiar iti propun sa iti schimbi ochilari...poate ti faci mai distept...
O_K
Postat pe 7 Mai 2011 03:26
bolnaviorule ..
cauta-te ... poate mai gasesti vreun doctor sa te scape ... macar prin euthanasie ...
daca imiti un imitator nu inseamna ca esit original...
cu atat mai mult ca ma imiti pe mine n-ai sa fii original ...
ca sunt sau nu destept nu e treaba unui handi ca tine ... ca te nagi in seama precum chilotzii in kwr inseamna ca-ti place ce le place si mushtelor ... parintii tai naturali ...
iar daca o intelegi p-asta ... (desi sunt ferm convins ca nu) .. atunci ar fi putin mai bine pentru tine - chiar nu simt nevoie sa ma bagi tu in seama si altii de teapa ta. ramai la coada vacii, cornul plugului si kwrwl boului ...
alfheim
Postat pe 7 Mai 2011 15:49
Multumesc mult pentru urarile de ziua mea, pe 5 mai
Scuze ca n-am mai intrat ca sa va multumesc mai demult...dar va port in suflet...si ca semn ca va iubesc, urmatorul meu volum de proza este dedicat prietenilor de pe internet...ce ziceti?
sora_ilsi
Postat pe 10 Mai 2011 19:50
frumos!!!!
ameno
Postat pe 10 Mai 2011 19:56
sora_ilsi
Postat pe 10 Mai 2011 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DONO si prostiile din capul lui 2 De la: tutankhamon 19 Februarie 2010 00:55
EA TAUR...EL CAPRICORN 13 De la: lorellley 30 Martie 2011 11:59
EL BALANTA, EA LEU ???? 12 De la: adi68pop 15 Martie 2013 15:13
buna 1 De la: garbo114407 25 Aprilie 2010 19:52
femeie pesti-barbat fecioara 56 De la: garbo032800 20 Ianuarie 2010 14:00
Setari Cookie-uri