VREAU SA FIU BUN , HAI SA DEVENIM BUNI . NU VRETI SI VOI ?

O fi nevasta cu copilul in brate.
Doara
Postat pe 20 Februarie 2010 18:53
De la: Dor_marunt, la data 2010-02-20 18:44:44Eu m-am prins. Cred ca trebuie de fapt sa incerci sa fii (nu "fi" cum scrie aleha) mai buna la gramatica.





te simti mai buna,spunand rautati?oricine care se grabeste e supus greslii ca script.de aceea existi tu corectorul.eu nu ma justific niciodata,dar nici nu stau atarnata, intr-un I ca tine,cand nu ai nimic a spune.cand nu ai argumente inteligente te ascunzi dupa un mic I?incearca sa ne spui si tu cum poate un om sa isi schimbe comportamentul tendentios?cum putem deveni mai buni?
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 18:54
De la: claudia_ank, la data 2010-02-20 18:39:15
De la: reyya, la data 2010-02-20 18:35:04,,frumusetea sufletului tau sta atarnat intr-o virgula" ioi!!! Asta a fost adanca
Risca sufletul lui Anakin sa se spanzure...??


toti avem dreptul la a2-a sansa sau nu??




depinde daca este real,ca sansa e chiar a doua.altora li s-au dat sanse nenumerate,dar ei au ramas tot la a doua.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 18:58
Aleho, este cam ca la tine.. de cate ori vroiai sa promovezi clasa, tot intr-a doua ramaneai, neneaca ... a dracului ea de concurenta cu trenul ..
anakin
Postat pe 20 Februarie 2010 19:01
De la: Dor_marunt, la data 2010-02-20 18:53:43O fi nevasta cu copilul in brate.
nu ai vrea tu sa ne explici ce inseamna sa fi om bun?ar fi chiar tema topicului.poate exemplele tale,sau indrumarile tale ,vor schimba oamenii rai.asta asteptam in comentariile voastre,daca sunteti in stare.daca nu iesiti afara la joaca.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 19:02
De la: anakin, la data 2010-02-20 19:01:01Aleho, este cam ca la tine.. de cate ori vroiai sa promovezi clasa, tot intr-a doua ramaneai, neneaca ... a dracului ea de concurenta cu trenul ..





nu incerca sa te dai mai putiincios decat esti.arata-ne ceva constructiv.in general comentariile tale nu au esenta.nimeni nu iti admira un asemenea comportament.vrei sa fi clown,ok ramai pe acest rol.probabil ca de atat esti in stare.desi nu cred ,ceva imi spune ca ai totusi un suflet bun.sincer,poate cuceresti lumea mediocra cu astfel de ineptii.pe mine chiar ,nu ma intereseaza ,si nici nu te voi mai citi.poate iesi tu afara ,la joaca.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 19:09
aleho, tu ca om bun, cu nevasta acasa gata sa nasca, cu multele tale studii( ), ia spune, mai cauti noaptea prin net flacai de 15 ani, singuri acasa si cu webcam?
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 19:12
????
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 19:13
Aleha ii Lisandru??
bluelight
Postat pe 20 Februarie 2010 19:15
nik, ai grija ce-i spui alehai, ca acum te baga si pe tine in grupul celor 4 si o sa fim 5
nelly05
Postat pe 20 Februarie 2010 19:15
Dar unde e IRINUCA
scrichy
Postat pe 20 Februarie 2010 19:17
da ..deja suntem 4 in gasca..
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 19:18
nelly, daca-i un grup de nesuferiti, io-s seful
da' o intrebam serios, pentru ca la inceputurile mele prin garbo asa m-a vazut ea, baietel de 15 ani, si daca v-as arata cat de subtil m-a abordat...!!! daca-s singur acasa, daca am webcam, daca spun parintilor ce fac prin net...
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 19:19
la un rendes vous de sambata seara....poate
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 19:19
scrichi, las-o acolo unde e, nu o striga ca poate apare
nelly05
Postat pe 20 Februarie 2010 19:20
De la: pik_nik, la data 2010-02-20 19:19:12nelly, daca-i un grup de nesuferiti, io-s seful
da' o intrebam serios, pentru ca la inceputurile mele prin garbo asa m-a vazut ea, baietel de 15 ani, si daca v-as arata cat de subtil m-a abordat...!!! daca-s singur acasa, daca am webcam, daca spun parintilor ce fac prin net...


reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 19:20
nu vrem sa stim continuarea pik nik
reyya
Postat pe 20 Februarie 2010 19:21
nik, adica shefu' si ai ratat tu o intalnire cu asa femeie buna?
nelly05
Postat pe 20 Februarie 2010 19:22
daaaaaaaa, e o poveste taaaaaaaaaaaaare interesanta!
si mai am una, cu o tanti lily43, prezenta si ea in continuare cu alta blanitza
o sa le povestesc cand le vine vremea
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 19:24
NELLY,eu am zis in gluma,de Irina,ca acum,vad,ca aveti "treaba" cu ALEHA,cred ca ea va ocupa locul 1,in topul,nervilor tociti pe Garbo
scrichy
Postat pe 20 Februarie 2010 19:28
nik, macar te-au amuzat asa pt o seara, altfel nu aveai ce sa ne mai povestesti

dar uite ca aleha nu vrea sa-ti raspunda
nelly05
Postat pe 20 Februarie 2010 19:29
ai rabdare, o sa apara indragostitul, ca sa-mi raspunda de la barbat la barbat
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 19:31
scrichy, am mai spus asta odata: eu nu am avut niciodata "treaba" cu irina, indiferent sub ce nume posta, nu i-am adresat mai mult de 10 replici de cand sunt pe garbo, ea pt mine nu exista.

aleha, nu-mi face nervi deloc, doar conversam cu ea, nu cred ca i-am adresat niciun cuvant urat.
nelly05
Postat pe 20 Februarie 2010 19:34
PIKULE,e grea transformarea asta,mai ai rabdare
scrichy
Postat pe 20 Februarie 2010 19:34
nici pe mine nu ma enerveaza . ma amuza . ...intr-un fel in care nu-mi place .
bluelight
Postat pe 20 Februarie 2010 19:42
DOAMNE AUD NUMAI DE PERSOANE CLONATE SI PERS CARE SE DAU ALTE PERSOANE TRE SA FII ASA DE SLAB INCAT SA NU-TI POTI ASUMA PROPRIA PERS???/
garbo074997
Postat pe 20 Februarie 2010 19:51
De la: Alexxandra, la data 2010-02-20 19:02:22
De la: Dor_marunt, la data 2010-02-20 18:53:43O fi nevasta cu copilul in brate.
nu ai vrea tu sa ne explici ce inseamna sa fi om bun?ar fi chiar tema topicului.poate exemplele tale,sau indrumarile tale ,vor schimba oamenii rai.asta asteptam in comentariile voastre,daca sunteti in stare.daca nu iesiti afara la joaca.

Bine,hai ca spun. Ca sa fii mai buna trebuie sa faci urmatoarele: daca esti un pic plina sa mai slabesti un pic. Te imbraci un pic mulat si un pic decoltat. Iti pui ruj rosu si te parfumezi din belsug. Si cel mai important e sa stii sa dai din fund cand treci pe langa barbati. Asa cred eu ca devii mai buna. Gresesc cu ceva? Va rog sa imi mai dati si voi idei pentru ca eu sunt cam rea.
Doara
Postat pe 20 Februarie 2010 20:34
Home > Music > Folk > Omul bun i pomul copt


Omul bun i pomul copt
Omul bun i pomul copt da, hai, mi dorule hai,
útia n-or avut noroc da, hai, mi dorule hai.
Omul bun i pomul copt da, hai, hai dorule hai,
útia n-or avut noroc da, hai, mi dorule hai.

i stau la margine de drum,
Pomul copt i omul bun.
i stau la margine de drum,
Pomul copt i omul bun.

Dup ce-or dat ce-or avut da, hai, mi dorule hai,
I-or lsat, i-or prsit da, hai, mi dorule hai.
Dup ce-or dat ce-or avut da, hai, mi dorule hai,
I-or lsat, i-or prsit da, hai, mi dorule hai.

i stau la margine de drum,
Pomul copt i omul bun.
i stau la margine de drum,
Pomul copt i omul bun.

i-ateapt vremea s treac, hai, mi dorule hai,
Poate-or mai rodi vreodat, hai, mi dorule hai.
i-ateapt vremea s treac, hai, mi dorule hai,
Poate-or mai rodi vreodat, hai, mi dorule hai.

Trectori s vin iar,
S-ntind mna s cear.
Trectori s vin iar,
S-ntind mna s cear.

Omul bun i pomul copt da, hai, mi dorule hai,
útia n-or avut noroc da, hai, mi dorule hai.
Omul bun i pomul copt da, hai, hai dorule hai,
útia n-or avut noroc da, hai, mi dorule hai.

i stau la margine de drum,
Pomul copt i omul bun.
i stau la margine de drum,
Pomul copt i omul
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 21:50
faza a doua a betiei, lalaitul
pik_nik
Postat pe 20 Februarie 2010 21:51
De la: pik_nik, la data 2010-02-20 19:19:12nelly, daca-i un grup de nesuferiti, io-s seful
da' o intrebam serios, pentru ca la inceputurile mele prin garbo asa m-a vazut ea, baietel de 15 ani, si daca v-as arata cat de subtil m-a abordat...!!! daca-s singur acasa, daca am webcam, daca spun parintilor ce fac prin net...




stai linistit ,cu minciunile tale.ordinare,i-am spus administratorei tot.minciunile tale au efect la lume credula.si apoi i-am redat tot ce vb pe net nu numai de mine si de altii.as vrea sa stie si Tuth sa se fereasca de tine.esti o persoana care minti pe toti ca sa ai cu cine barfi.vor vedea si altii cata dreptate am.daca am vb mereu de cum ne crestem copii si ce se intampla pe internet,inseamna ca o fac cu un scop.mai bine povesteste de tine cum introduci virusi pe garbo s,da tuth ca nu indrazneai sa spui,ca usa catelului e deschisa......si cine stie ce mai iese pe acolo.sa stie lumea ca te ocupi si cu schimbarea de topicuri ,le cam aranjezi....ei bine colegii mei sunt si ei pe internet.
alexxandra
Postat pe 20 Februarie 2010 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nasterea 2 De la: eladaela 10 Martie 2011 10:41
ღ♥O picatura de suflet♥ღღ 32 De la: fleurdelis 17 Decembrie 2010 16:48
E important sa stii ce te poate face fericit, 22 De la: ulygarbo 21 Mai 2017 16:27
conteaza varsta intr-o relatie? 255 De la: garbo173880 28 Octombrie 2010 09:02
de ce un barbat distruge caracterul unei femei...Din cauza ca femeia asimileaza prostiile barbatului care o obliga sa mearga pe drumul lui apoi o judeca ca este curva si rea. 19 De la: ingerasulluptator 24 Aprilie 2013 13:18
Setari Cookie-uri