Oare femeile nu pot face plangere la guvern..Pt antiagresiune impotriva femeilor

De la: batman1, la data 2010-02-18 15:34:54Pt ca daca barbatii se femeile ar fii mai uniti.Si nu s-ar mai judeca unii pe altii,si s-ar ajuta unii pe altii.Uite asa ar evolua progresiv Romania..La ceea care ne dorim cu totiii Dar multi oameni au nevoie de reguli severe.Pt ca nu inteleg de vorba buna...Si regulile sa fie de la guvern
asa va evolua romania cu unia ca tine irino, ia spune ai mai furat bani de la babutza? ca sa ajuti statu roman
yanya_charberet
Postat pe 18 Februarie 2010 15:36
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:34:54Pt ca daca barbatii se femeile ar fii mai uniti.Si nu s-ar mai judeca unii pe altii,si s-ar ajuta unii pe altii.Uite asa ar evolua progresiv Romania..La ceea care ne dorim cu totiii Dar multi oameni au nevoie de reguli severe.Pt ca nu inteleg de vorba buna...Si regulile sa fie de la guvern


Lasa ca barbatii si femeile sunt foarte uniti in ziua de azi...de unde si`ntrebarea de ce oamenii fac sex la colt daca Pamantul e rotund?
AdrianaR
Postat pe 18 Februarie 2010 15:36
vreau sa ma refer ca in romania.oamenii buni sunt considerati prosti...si sunt atacati de oamenii rai,ca sa profite de pe el,saracul omul bun.De asta majoritatea prefera sa fie rai..De asta este bine sa fii bun,,pt ca cu rautatea si invidia ajungi rau.Nu te ajuta nimeni,nimeni nu te iubeste..Ai multe neajunsuri.Pt ca la nimeni nu le pasa de oamenii rai si invidiosi.De asta este bine sa alegi sa fii bun si sa lupti si sa te impui
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:37
refera`te
AdrianaR
Postat pe 18 Februarie 2010 15:37
apai da, multi nu inteleg de vorba buna - unul/una in mod special

da' de regula ca "glumetii" sa nu mai umble liberi prin lume daca agreseaza o gramada de lume nu se spune nimic?
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 15:38
De la: yanya_charberet, la data 2010-02-18 15:36:49
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:34:54Pt ca daca barbatii se femeile ar fii mai uniti.Si nu s-ar mai judeca unii pe altii,si s-ar ajuta unii pe altii.Uite asa ar evolua progresiv Romania..La ceea care ne dorim cu totiii Dar multi oameni au nevoie de reguli severe.Pt ca nu inteleg de vorba buna...Si regulile sa fie de la guvern
asa va evolua romania cu unia ca tine irino, ia spune ai mai furat bani de la babutza? ca sa ajuti statu roman
Pai sa va ajute guvernul.De la ei sa cereti.Pt ca eu sunt persoana fizica...Nu pot sa ajut pe alti care nu muncesc si nu lupta
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:38
batman-irino..ia mai vara-ti nasul si in ciorba altor popoare si nu mai scuipa in laptele pe care l-ai supt
LILO
Postat pe 18 Februarie 2010 15:38
asa irino..fa REFERAT..
dar vezi..fa unul nou,ca celalalt ii foarte UZAAATTT!!!
LILO
Postat pe 18 Februarie 2010 15:39
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:38:24
De la: yanya_charberet, la data 2010-02-18 15:36:49
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:34:54Pt ca daca barbatii se femeile ar fii mai uniti.Si nu s-ar mai judeca unii pe altii,si s-ar ajuta unii pe altii.Uite asa ar evolua progresiv Romania..La ceea care ne dorim cu totiii Dar multi oameni au nevoie de reguli severe.Pt ca nu inteleg de vorba buna...Si regulile sa fie de la guvern
asa va evolua romania cu unia ca tine irino, ia spune ai mai furat bani de la babutza? ca sa ajuti statu roman
Pai sa va ajute guvernul.De la ei sa cereti.Pt ca eu sunt persoana fizica...Nu pot sa ajut pe alti care nu muncesc si nu lupta
Eu muncesc pt mine...Nu pot sa dau la altii din ceea ce muncesc eu...Pt ca si altii pot sa munceasca..Daca nu le ajung bani sa ceara de la guvern.Nu cum cer altii de la becali si daca nu ii dau cica ii prost.Pai ce becali poate sa ajute statul roman? Pai guvernul sa ajute statul roman,nu persoanele fizice care muncesc individual
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:40
Fata,esti al draq de agramata si u vrei sa schimbi ceva`n tara asta!Las`o draq si du`te fa 3 ture!
AdrianaR
Postat pe 18 Februarie 2010 15:40
batman iuda , unde dai si unde crapa
yanya_charberet
Postat pe 18 Februarie 2010 15:41
Pai romanii rad de becali ca ii prost si nu ajuta pe toata lumea si doar cativa..Pai ce la-ti ales ca presedinte ca sa va dea si voua bani mai multi..Sa va duceti la guvern,,,sa va dea ca doar pe ala l-ati votat,ca nu a iesit inseamna ca a-ti avut ghinion si tre sa mai perseveranti
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:43
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:43:24Pai romanii rad de becali ca ii prost si nu ajuta pe toata lumea si doar cativa..Pai ce la-ti ales ca presedinte ca sa va dea si voua bani mai multi..Sa va duceti la guvern,,,sa va dea ca doar pe ala l-ati votat,ca nu a iesit inseamna ca a-ti avut ghinion si tre sa mai perseveranti
dute si te spanzura ca faci umbra degeaba pamantului
yanya_charberet
Postat pe 18 Februarie 2010 15:44
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:43:24Pai romanii rad de becali ca ii prost si nu ajuta pe toata lumea si doar cativa..Pai ce la-ti ales ca presedinte ca sa va dea si voua bani mai multi..Sa va duceti la guvern,,,sa va dea ca doar pe ala l-ati votat,ca nu a iesit inseamna ca a-ti avut ghinion si tre sa mai perseveranti
Becali munceste pt el,nu pt statul roman...Daca un om are noroc mai mult pt ca este om bun...Asta nu inseamna ca trebuie sa ajute statul roman.Pai becali munceste pt el,nu pt stat...Asa ca de la guvern sa cereti,ca aia primesc multe ajutoare si fura banii,,care practic ar trebui sa ne revina noua.Pt repararea strazilor si alte lucruri dar este coruptie mare...din cauza ca si romanii nu sunt prea inteligenti.Nu au argumente,nu stiu sa isi pretinda drepturile
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:45
Asa! Si ??? "Persevereanza" , tu !
eu_vio
Postat pe 18 Februarie 2010 15:46
Vio

ii spui lui "batman, batman" sa persevereze? - pai, a depasit faza si a ajuns la obsesie deja

si inca ceva - toate suntem barbati care o urmarim (cica noi pe ea!!!) peste tot ca am pus ochii pe ea, suntem obsedati de ea si vrem banii ei!
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 15:50
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:45:49
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:43:24Pai romanii rad de becali ca ii prost si nu ajuta pe toata lumea si doar cativa..Pai ce la-ti ales ca presedinte ca sa va dea si voua bani mai multi..Sa va duceti la guvern,,,sa va dea ca doar pe ala l-ati votat,ca nu a iesit inseamna ca a-ti avut ghinion si tre sa mai perseveranti
Becali munceste pt el,nu pt statul roman...Daca un om are noroc mai mult pt ca este om bun...Asta nu inseamna ca trebuie sa ajute statul roman.Pai becali munceste pt el,nu pt stat...Asa ca de la guvern sa cereti,ca aia primesc multe ajutoare si fura banii,,care practic ar trebui sa ne revina noua.Pt repararea strazilor si alte lucruri dar este coruptie mare...din cauza ca si romanii nu sunt prea inteligenti.Nu au argumente,nu stiu sa isi pretinda drepturile

Sa mori tu ca Becali munceste doar pt el?Hahahaha cred ca ai uitat de impozite scumpo!Hai sa nu intram in detalii!
AdrianaR
Postat pe 18 Februarie 2010 15:50
batman = irina? again?
mcrinelam
Postat pe 18 Februarie 2010 15:51
totusi nu inteleg ceva - e un om foarte bolnav - chiar nu vede nimeni din anturajul ei asta?

asta daca nu e o cioaca, vorba cuiva, cu scopul clar de a "ucide" forumul asta...
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 15:52
De la: AdrianaR, la data 2010-02-18 15:50:56
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:45:49
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:43:24Pai romanii rad de becali ca ii prost si nu ajuta pe toata lumea si doar cativa..Pai ce la-ti ales ca presedinte ca sa va dea si voua bani mai multi..Sa va duceti la guvern,,,sa va dea ca doar pe ala l-ati votat,ca nu a iesit inseamna ca a-ti avut ghinion si tre sa mai perseveranti
Becali munceste pt el,nu pt statul roman...Daca un om are noroc mai mult pt ca este om bun...Asta nu inseamna ca trebuie sa ajute statul roman.Pai becali munceste pt el,nu pt stat...Asa ca de la guvern sa cereti,ca aia primesc multe ajutoare si fura banii,,care practic ar trebui sa ne revina noua.Pt repararea strazilor si alte lucruri dar este coruptie mare...din cauza ca si romanii nu sunt prea inteligenti.Nu au argumente,nu stiu sa isi pretinda drepturile

Sa mori tu ca Becali munceste doar pt el?Hahahaha cred ca ai uitat de impozite scumpo!Hai sa nu intram in detalii!
Ce face el si cum se descurca,nu priveste pe nimeni.Apoi cine este cinstit in romania...De asta este bine sa ne vedem de ale noastre si fiecare sa munceasca pt el.Daca nu ne ajunge sa cerem de la guvern
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:53
De la: pantera_neagra, la data 2010-02-18 15:52:32totusi nu inteleg ceva - e un om foarte bolnav - chiar nu vede nimeni din anturajul ei asta?

asta daca nu e o cioca, vorba cuiva, cu scopul clar de a "ucide" forumul asta...
Ai ceva de spus referitor la topik?ca doar asta ma interseaza
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:53
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:53:02
De la: AdrianaR, la data 2010-02-18 15:50:56
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:45:49
De la: batman1, la data 2010-02-18 15:43:24Pai romanii rad de becali ca ii prost si nu ajuta pe toata lumea si doar cativa..Pai ce la-ti ales ca presedinte ca sa va dea si voua bani mai multi..Sa va duceti la guvern,,,sa va dea ca doar pe ala l-ati votat,ca nu a iesit inseamna ca a-ti avut ghinion si tre sa mai perseveranti
Becali munceste pt el,nu pt statul roman...Daca un om are noroc mai mult pt ca este om bun...Asta nu inseamna ca trebuie sa ajute statul roman.Pai becali munceste pt el,nu pt stat...Asa ca de la guvern sa cereti,ca aia primesc multe ajutoare si fura banii,,care practic ar trebui sa ne revina noua.Pt repararea strazilor si alte lucruri dar este coruptie mare...din cauza ca si romanii nu sunt prea inteligenti.Nu au argumente,nu stiu sa isi pretinda drepturile

Sa mori tu ca Becali munceste doar pt el?Hahahaha cred ca ai uitat de impozite scumpo!Hai sa nu intram in detalii!
Ce face el si cum se descurca,nu priveste pe nimeni.Apoi cine este cinstit in romania...De asta este bine sa ne vedem de ale noastre si fiecare sa munceasca pt el.Daca nu ne ajunge sa cerem de la guvern
Asta nu inseamna ca daca el are un suflet mai bun..tre sa imparta cu altii ce castiga....Fiecare se descurca cum poate el..Eu una nu sunt invidioasa..Sa il ajute Dumnezeu,fiecare cu norocul lui
batman1
Postat pe 18 Februarie 2010 15:55
da, fac plangere la Ministerul Sanatatii - din ce tara trebuie! - pentru ceea ce se intampla - "dusii de acasa" umbla liberi si intoxica forumul de pe Garbo!
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 15:56
Si io mi-s barbat , Pante ! N-o incurajez ! Pur si simplu, ma enerveaza , DESCREIERATA asta ! Orice ii zici, nu vrea sa priceapa ! Si se pare ca nici adminii nu fac nimic !
eu_vio
Postat pe 18 Februarie 2010 15:57
Apoi tare ma tem ca pe tine ar cam trebuie sa te`ajute atat Dumnezeu cat si un psihiatru!
Unde draq lucrezi u?Nu ti`au facut un testi psihologic macar?
Esti un dezastru...vezi?Cele ca tine sunt pasive de`a si`o lua in mecla,pt ca au gura mare si nu mai tac nici daca le bagi calusu`n gura!
Dumnezo te`mboarde`n rai! (asa cum se zice la mine la Maramu!)
AdrianaR
Postat pe 18 Februarie 2010 15:59
Vio, adminii sterg cat pot in orele de program - pandeste plecarea lor si-si face alt cont
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 16:00
Of! Of! Of! Uite , de asta ma apuca Oare cine poate suporta atatea jigniri ??? Inseamna ca ori sta bine cu nervii ori e dus cu pluta !
eu_vio
Postat pe 18 Februarie 2010 16:04
ladyDY
Postat pe 18 Februarie 2010 16:09
Vio, pe Yuppy, s-au lamurit, i-au taiat-o scurt si n-o mai baga in seama si uite ca le merge

daca nu-i raspunde nimeni se plictiseste sa vorbeasca singura

aici ii merge ca a observat ca, daca provoaca, multi se aprind si continua polemica si asta urmareste...

panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 16:10
uite un citat:

"Tipa a depasit de mult faza cu: "Halatu! Cat e halatu!?" A dus termenul de dilibau la nivelul urmator: trilibau! "
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SEX DUPA 40 ANI LA BARBATI 862 De la: pufuletdesalcie 28 Februarie 2018 00:00
Onania 106 De la: nazirra 8 Iunie 2011 22:58
buna 7 De la: vuvuzela 22 Septembrie 2010 02:20
Disolutia statului roman 306 De la: marceltuky 6 Decembrie 2010 15:48
Scirba sau noroc 13 De la: garbo_467746 25 Mai 2017 13:08
Setari Cookie-uri