horoscop culinar

Bueeeeeyyy...n-ai inteles?...interesant este ca toti raporteaza abuz de limbaj!!!!!!!!!
Ines
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:45
aha. ines cred ca ai dreptate . da, nu abuz de limbaj trebuiau sa raporteze ci, retetele culinare . ia sa ma uit eu mai atent la pesti
si_totusi
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:47
las' ca m-am uitat eu, abia i-am intors..nu s'or prajit inca!
Ines
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:49
"Le loc n vegetarian bucataria primul rand: salate, legume fierte, inabusite sau fripte, brut fructe. Adora Orientale specialitatile, de exemplu mancarurile de orez cu multe verdeturi."


clar. nu s-au prajit. ai dreptate
si_totusi
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:51
nu stiu ce sa zic..ar fi bine de facut un regulament pentru postarile utilizatorilor,in care sa se ceara respectarea unor criterii de exprimare

in primul rand sa nu se mai utilizeze mesajele KILOMETRICE obositoare de-a dreptul..

si pe cat posibil sa se renunte de catre unii postanti la mania de a MONOLOGA..pagini intregi se regasesc cu postarile unui singur utilizator..
LILO
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:52
ines..precis nu s-or ars?
LILO
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:54
mah! ...nicidata, da niciodata n-aveti incredere...ca eu acuma bat din picior ...mai uitati-va si la raci daca s-or fiert!...ca pestii e la mine!
Ines
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:58
lilo, sa fim seriosi, cine sa impuna asa reguli?

se merge pe ideea cat mai multor postari, activitate cat mai intensa

continutul... - crezi ca sta cineva sa citeasca daca nu se da nici un semnal de alarma?

sa nu uitam ca si reclama facuta de utilizatori ar fi interzisa - totusi se face si daca nu sunt sesizari
panty_C
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:59
corect

postarile unui user tin si de puterea lui de discernamant, de intelegere, de gradul de educatie, intelegenta, etc. de unde nu e ,nici dumnezeu nu cere.

si_totusi
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:01
da ada draga odata balanta aia!...uite cum nu pot eu acu' sa cantaresc nimic...de asta-i balamucu' asta...ca n-am cantarit discernamantu', educatia, bunul simt...si uite si tu ce-a iesit.
asta e...daca nu respecti reteta...asa-ti trebuie!
Ines
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:05
De la: si_totusi, la data 2010-01-31 16:41:18Raporteaza abuz de limbaj



Liviu

2 mesaje
Membru din: 15/11/2007
Postat pe: 5 august 2008, ora 13:26 Citeaza Rspunde

thats all??

Raporteaza abuz de limbaj



1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 12:45 Citeaza Rspunde

esti tare n horoscop si ai dreptate Mare


Raporteaza abuz de limbaj

Ridhima

207 mesaje
Membru din: 15/11/2007
Oras: Bucuresti
Postat pe: 29 Octombrie 2008, ora 14:21 Citeaza Rspunde



acestea sunt comentariile interesante adica, mimic interesant

fara suparare dar ce spune destept, userul Ridhima?sau Liviu

chiar as vrea sa-mi explici. poate nu am inteles eu



fara suparare,la fel iti spun si eu,eu am citit cateva ore,si manuale si pe net , pt a separa realul de fictiune.crezi ca nu imi mai scapa si mie 3 comentarii neinteresante,la o asemenea munca?nu trebuie sa te legi de amanunte,incearca sa fi mai iertatoare si si nu cauta critica in toate.numai asa vei afla ca esenta vietii,este iubirea si armonia.iti doresc numai fericire.
alexxandra
Postat pe 31 Ianuarie 2010 17:14
Ar fi catul ca dac ai pretenia de a da publicitii un material s mai studiezi gramatica. Eti cam agramat, zu!!!!!!!!!!!!!!! Esti scandalos de incult!
Lavdia65
Postat pe 7 Februarie 2010 03:46
Interesant si subiectul si continutul,la zodia mea chiar se potriveste,dar mai trebuia un pic "periata" exprimarea.
garbo065268
Postat pe 7 Februarie 2010 06:52
Sunt Sagetator si vreau sa va spun ca ceea ce am citit , nu prea corespunde cu realitatea , cel putin in cazul meu . Nu sunt o gurmanda sau o pofticioasa , nu-mi plac prea mult dulciurile si am foarte mare grija de corpul meu. Asa ca nu stiu de unde s-a dedus ca Sagetatorii sunt neaparat niste gurmanzi . Nu este adevarat .
ariana15
Postat pe 7 Februarie 2010 09:19
PESTI
Exista doua variante: fie filiformi si eterici, fie rotunjori si molateci. Au o Tinuta lejera. Miscarile le sunt fine, abia perceptibile. Le este caracteristica privirea stralucitoare, ganditoare sau plina de Entuziasm, Precum si buzele pline, senzuale.

Le loc n vegetarian bucataria primul rand: salate, legume fierte, inabusite sau fripte, brut fructe. Adora Orientale specialitatile, de exemplu mancarurile de orez cu multe verdeturi.
Aici sunt eu...numai ca as putea spune ca si carnea e leguma mea preferata :D
MaryaGarbo
Postat pe 7 Februarie 2010 09:47
mai fratilor nu mai scrieti tot felul de minciuni pe net ca si asa sa umplut tara asta de atata prostie mai lasati-ne, spuneti si voi lucruri mai interesante, nu toate prostiile
garbo000199
Postat pe 7 Februarie 2010 10:07
De la: garbo000199, la data 2010-02-07 10:07:08mai fratilor nu mai scrieti tot felul de minciuni pe net ca si asa sa umplut tara asta de atata prostie mai lasati-ne, spuneti si voi lucruri mai interesante, nu toate prostiile

:sml-happy0144 mare adevar spui!!!!!!
Nicool
Postat pe 7 Februarie 2010 10:11
si FECIOARA???...nu zici nik de ea?....
ultramoava
Postat pe 7 Februarie 2010 10:15
iote bre!
cica sa scriem lucre mai interesante...
da' ce suntem noi?
mascricii societatii care n-are alta treaba decat sa te distreaza pe tine?

baga tu neshte interesantisme d'alea,ca abia astept sa ma culeg de sub birou de excitatie neuronala!
preciouss
Postat pe 7 Februarie 2010 10:15
Dominata de Mercur, zona ta sensibila este stomacul. Ai un metabolism ridicat, dar stresul isi spune repede cuvantul in cazul tau.

Corpul tau este zvelt, ai incheieturi fine si membre subtiri. Grasimile se depun pe talie si abdomen asa ca in general nu iti permiti bluze scurte.

Cauza cea mai frecventa pentru care te ingrasi este oboseala sau munca in exces.

Ce e de facut?
In primul rand, trebuie sa iti schimbi stilul de viata, asa incat sa te relaxezi mai mult. Invata sa mai spui si nu, si obisnuieste-te ca nu este mereu nevoie sa muncesti cat pentru doi.
Fecioarele sunt extraordinare la organizare si structurare, asa ca foloseste-ti aptitudinile si pentru a concepe un program de mentinere sau de slabire si tine-te de el.
Iti place mancarea buna si sa traiesti bine, dar in cele mai multe cazuri mananci in exces fructe si legume. Multe persoane din zodia fecioarei sunt vegetariene.
Cand te apuci de dieta, incearca sa tii un jurnalul al acesteia, in care sa iti notezi zilnic greutatea, masurile si ceea ce mananci, eventual exercitiile fizice facute. Strategul din tine va fi entuziasmat de asta in mod sigur.
De obicei mananci lejer, dar mult.Incearca deci un regim hipocaloric. Incearca sa manaci mai mult la micul dejun si mai putin seara si in restul zilei. Minuni va face ceaiul de fumarita, care purifica sangele si stimuleaza digestia.

Sporturile care iti plac sunt tenisul, ping-pongul, baschetul, badmintonul si altele care implica o echipa si concentrare. Sportul trebuie sa il practici in aer liber pentru a te relaxa in acelasi timp. Nici kickboxingul nu este rau pentru tine, pentru ca te ajuta sa te eliberezi de stres si de energia negativa.
nuti_vio
Postat pe 7 Februarie 2010 10:53
mai deci...io cred k-am sa fac implozie...pe topicul asta! citesc si...ma duc la vale de ras!nu mai pot
fleurdelis
Postat pe 7 Februarie 2010 11:01
Draga Iulius Cezar,

Mai verifica textul ca are foarte multe greseli gramaticale, abia am inteles ce ai vrut sa transcrii.

Numai bine!
gabriela_calota
Postat pe 7 Februarie 2010 11:30
alehooo...esti jalnica...te dai culta si desteapta si nu esti in stare sa corectezi dracu un horoscop copiat de pe net...desi, daca stau bine sa ma gandesc, horor-scopul asta arata de parca l-ai facut de dimineata, cand stateai pe wc si aveai lumina stinsa...si te mai intrebi ce avem cu tine...pai, mai, fata, daca vrei sa ai numar de postari si sa te mai ia si lumea in seama, ai grija ce bagi prin postarile alea....ca multe dovedesc ca nu ai multa minte....
tutankhamon
Postat pe 7 Februarie 2010 11:41
Salutareeeee....!!!!
Duminik placuta !!!
Eda
Postat pe 7 Februarie 2010 12:07
si tie la fel eda......
tutankhamon
Postat pe 7 Februarie 2010 12:11
sa ma bata soarele daca io, ca scorpion ce ma gasesc, mananc ce scrie tante aia acolo !
ex_
Postat pe 7 Februarie 2010 12:13
avusi rabdare sa citesti, kyrrutz?
panty_C
Postat pe 7 Februarie 2010 16:35
buey io n-am inteles nika
cred ca ii cazuse cezarului cununita pe ochi cand a dat paste
bluelight
Postat pe 7 Februarie 2010 16:41
panty_C
Postat pe 7 Februarie 2010 16:44
il muscase vipera cleo-spartei...
tutankhamon
Postat pe 7 Februarie 2010 16:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capricorn si el leu 16 De la: garbo259123 10 Septembrie 2013 22:10
femeia scorpion-barbatul sagetator 3 De la: carmen396 17 Ianuarie 2012 00:19
Barbatul balanta 30 De la: garbo002674 23 August 2011 12:09
berbec-scorpion 45 De la: LILO 2 Aprilie 2010 11:02
Va rog!!!!Femeia berbec-barbatul taur?Va implor 14 De la: grigoras69 9 Martie 2011 13:19
Setari Cookie-uri