pestoaica cu sagetator!!

buna tuturor, citeam amuzata variate de combinatii si compatibilitati, i m a amuzat si mai mult faptul ca relatia PESTI - SAGETATOR este soldata esecului compatibilitate 0%.
din relatia cu sotul meu va spun ca e o relatie aproape PERFECTA. eu sunt pestoaica el e sagetator.
pestele care e mereu in cautarea persoanei ideale cred ca gaseste in sagetator toata stabilitatea, taria, intelepciunea, rabdarea si romantismul de care are nevoie. pestele care se plictiseste foarte repede si cere noi provocari (desi de multe ori din cauza firii extrem de miloase nu se indura sa rupa o relatie) intalneste in sagetator exact persoana activa,vesela si ambitioasa de care are nevoie pentru a nu exista dorinta de a o rupe la fuga.
admir sagetatorii (barbati si femei) - firi active, agere la minte, dezghetate, romantice si putin posesive :sml- exact pe gustul pestilor care au nevoia permanenta sa se simta doriti.

daca aveti alta parere despre acesta combinatie astept reactii - intr o maniera vesela
dianaiuliana
Postat pe 18 Ianuarie 2010 09:07
eu snt sagetatoare si snt cu un baiat in zodia peste...nu stiu daka ne potrivim inca
garbo000224
Postat pe 9 Martie 2012 00:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 11 De la: eu_geminy 19 Octombrie 2010 02:24
compatibilitate 58 De la: dor72_ 29 Septembrie 2011 22:05
Secretul zilei de nastere 372 De la: Teutza_Lady 17 Octombrie 2010 16:55
COMPATIBILITATE INTRE BARBAT FECIOARA SI FEMEIA GEMENI? 35 De la: garbo_472671 7 Septembrie 2017 10:46
femeia RAC +barbat TAUR 7 De la: rheiush 29 Martie 2011 17:02
Setari Cookie-uri