Incotro?

Salut ,sunt noua pe acest site si scriu pt a doua oara pe acest forum.Am nevoie de niste sfaturi..

Am o relatie de 15 ani cu un barbat,suntem casatoriti de vreo 10 si avem un copil de 8 ani. De aproximativ 3-4 ani el are o alta relatie cu o alta femeie, relatie de care eu stiu si relatie pe care el nici nu se mai deranjeaza sa o mai nege sau sa o ascunda,mai nou chiar imi sustine ca o iubeste si ca a fost ,este si va fi iubirea vietii lui ;de multe ori a pus problema divortului insa de fiecare data am gasit cate un motiv sa-l fac sa se razgandeasca pentru ca ma gandesc cu groaza la singuratate si ma gandesc cu groaza la intrebarile copilului meu.Este un tata exemplar insa relatia noastra nu mai este nici pe departe ce a fost candva si cred ca nu mai are sanse sa fie. Sunt o fire foarte geloasa si posesiva si poate acestea sunt principalele motive care m-au adus in situatia asta. Stiu ca nu ii este bine langa mine,dar mie mi-ar fi al naibii de greu fara el langa mine,nu stiu daca as mai sti sa traiesc,uneori ma gandesc si eu la divort dar apoi ma gandesc -de ce sa-l las alteia? de ce el sa fie fericit si eu sa simt gustul amar al esecului si nefericii? Nu stiu ce sa fac si incotro sa o iau.. :(

garbo095472
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor - Cosmetice Bio 9 De la: garbo_465381 21 Mai 2017 15:24
bancuri.... 21 De la: Iryna_Iry 29 Februarie 2012 21:43
Concurs CHI 1 De la: Dianna01 27 Februarie 2012 14:43
Crema Anticelulitica 4 De la: garbo_448185 12 August 2016 11:43
concurs 1 De la: caytlin 7 Decembrie 2011 13:47
Setari Cookie-uri