Sex oral .... pro sau contra ???

bai apropos de....
zic ca-s in china dom'le! a murit unu, de la cronica carcotasilor...nene ce basm au putut sa teasa astia dela oteve...de-ti pica somnuu!
fleurdelis
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:10
cine a murit bre ?
bestia
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:14
bre sister....he he...de genu...i-a indesat gainusa penele pe gat si l-a huiduit al'lant...apoi l-au sufocat bebelusele cu stringu' si a venit colonelul tuzgureanu sa constate decesul....iar dezbracatu' i-a decalarat decesul dupa haine......otv.....


bietul om, se zvarcoleste in cosciug......auzi tu...sa moara de gripa porcina....cine ar fi crezut.....vezi de ce te-am batut la cap sa iei antibioticul ala????
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:15
nu stiu , uite la oteve! ei ruleaza subiectul asta tot anu' de'acu'
fleurdelis
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:15
sisuletz, cica a murit politic, mey!pt ac mereu il imita pe ...vadim, parca!
...deci te doare capu'cum spusei!
fleurdelis
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:16
bestiuto...in echipa carcotasilor de la prima, era un tip mai solid, mai grasunel....mai fusese el si pe la alte canale si in alte echipe.....si facu gripa porcina si muri de complicatii pulmonare - pneumonie complicata.....odihneasca-l doamne in pace si liniste....
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:17
ba! oteve zice k l=a omorat vadim, nene!
fleurdelis
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:18
sister..pe dracu politic......in tara zicea azi la stiri ca sunt iara nu stiu cate decese de porcina....vreo 7 sau 8....vai de capul lor...fac o gripa si pleaca din spital in cosciug...
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:18
ai mai sisterule...tu ii asculti pe handicapatii aia de la otv??? si cu ce dracu l-a omorat?? cu pastilele de calmare??
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:19
nu stiu, k numa ce-am vazut si am inkis la lok!da stii, pt ei ar putea fi o sugestie, tu acum le dai idei!
fleurdelis
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:20
tutan .. cand a murit, bre ? ca de asta nu am auzit .. in ultima emisiune .. parca era prezent ..
bestia
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:21
bestiutzo...parca ieri ...toni tecuceanu il chema.....sau alaltaieri....nici eu nu mai stiu exact......luni sera clar ca au zis la stirile de la ora 7....
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:23
bre, ca asta nu am mai auzit-o .. dumnezeu sa-l odihneasca !
bestia
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:24
De la: tutankhamon, la data 2010-01-06 23:15:27bre sister....he he...de genu...i-a indesat gainusa penele pe gat si l-a huiduit al'lant...apoi l-au sufocat bebelusele cu stringu' si a venit colonelul tuzgureanu sa constate decesul....iar dezbracatu' i-a decalarat decesul dupa haine......otv.....


bietul om, se zvarcoleste in cosciug......auzi tu...sa moara de gripa porcina....cine ar fi crezut.....vezi de ce te-am batut la cap sa iei antibioticul ala????


ma cutremur.....cata sensibilitate au unii.......................
acu....imi imaginez postul ...cu tine in locul lui....
ia de vezi.....ti-ar sade bine rece dar mistocarit???
TheDarkRose
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:26
pauletto...aveam o banuiala ca esti proasta bata...dar acuma am o certitudine....desteapto....asa fac aia de la otv misto de toata lumea....si daca mai citesti cateva postari ulterioare celei la care ai facut referire, vezi exact parerea mea despre moartea acestui om.....dar cum nu te duce capul sa citesti tot...ti se pune pata pe ce-ti convine....era de asteptat.....prostul nu e prost destul, daca nu e si fudul.....si vede paiul din ochii altora, ca barna din ochii proprii...nem tudom...emisiune pentru francofoni...

p.s. inainte sa-mi raspunzi la aceasta postare, care e, oricum, ULTIMA pe care ti-o adresez, pe orice alt topic de aici, te-as sfatui, sincer, sa inveti ce inseamna sensul figurat al unor cuvinte....si dupa aia sa te exprimi ...pentru ca asa ti-o da in bot viata.....cand nu te astepti.....mai ales cand te dai desteapta si culta...
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:40
De la: tutankhamon, la data 2010-01-06 23:40:46pauletto...aveam o banuiala ca esti proasta bata...dar acuma am o certitudine....desteapto....asa fac aia de la otv misto de toata lumea....si daca mai citesti cateva postari ulterioarecelei la care ai facut referire, vezi exact parerea mea despre moartea acestui om.....dar cum nu te duce capul sa citesti tot...ti se pune pata pe ce-ti convine....era de asteptat.....prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.....si vede paiul din ochii altora ca barna din ochii proprii...nem tudom...emisiune pentru francofoni...

p.s. inainte sa-mi raspunzi la aceasta postare, care e oricum, ULTIMA pe care ti-o adresez, te-as sfatui, sincer, sa inveti ce inseamna sensul figurat al unor cuvinte....si dupa aia sa te exprimi ...pentru ca asa ti-o da in bot viata.....cand nu te astepti.....mai ales cand te dai desteapta si culta...


lofoso szegedbe praleo....ca diclesc si eu ceva francofonie...
oserv ca nici mata nu te diclesti la goangele altora....da cand te dai tu batos...se cheama ca nu esti prost bata...
te cam arunci ca rata la muci!!!
hai da trailes bahtalo muceo......
sa...postezi bine!!!...
TheDarkRose
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:47
De la: TheDarkRose, la data 2010-01-06 21:28:38pentru tuta.....si tu daca taceai....tastatura n-o toceai....nu de alta dar corect e "sexperta" nu "sex-experta"....dar se mai intampla...asta e...
si pentru ...kinul anei....daca zici tu ca nu sunt epilata...
cred ca tu in schimb esti....mai ales pe limbuta...sa nu se vada smocul...


bre,se zice sex-experta.
mcrinelam
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:48
crinela.....vezi mama ca e fioroasa.....
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:52
sorry , daca pleaca tutan, m-am tirat si io
bestia
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:53
nu conteaza daca e furioasa sau nu. am citit intamplator ca se scrie sex-experta.... si am postat.
mcrinelam
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:54
crine..... am zis fioroasa..... nu furioasa..... haid sa te pup ca esti dulce....
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:55
bestiutzo...unde sa plecam mamicule??? nu suntem noi trupa de soc????pana mea...noi de-aicea nu plecam...nu plecam acasaaaaa....
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:56
gata bre , ramanem .. sa muuara dusmanii nostri !
bestia
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:59
ca suntem deja...unde e mai bine ca acasa?offfffffff...
sora_ilsi
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:59
care-i scoru' pe aici? a contabilizat cineva opiniile?
pik_nik
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:00
iara a dat navala"extraterestele" astea care se dau tare "coulte" , bage draq in limba voastra de courveturi , sunt si ele de cateva zile sau de cateva ore pe garbo si dau cu limba in toate gaurile sa le spurce , diavolitzele astea asta e cruda realitate
yanyacharberet
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:00
yanyo.......esti crriminala.....boare de aer proaspat ce esti....ce mai faci dragutza mea??? esti bine???
tutankhamon
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:02
un'i mai bine ca acasa ..
bestia
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:02
yanya, toutes les personnes souffrantes sont frustres par des bites.
anakin
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:04
De la: tutankhamon, la data 2010-01-07 00:02:21yanyo.......esti crriminala.....boare de aer proaspat ce esti....ce mai faci dragutza mea??? esti bine???
sunt bine tutan dar ma crucesc ce vad pe garbo , in ce hal a ajuns ,ioi viatza lor de "extratereste coulte" ale dreaq courveturi
yanyacharberet
Postat pe 7 Ianuarie 2010 00:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex din prima noapte 27 De la: adastaicu 3 Aprilie 2010 15:34
ce iubesc barbatii??? 32 De la: nuti_vio 7 Iulie 2010 16:54
frustrareeeeee 41 De la: elodia_2 21 Octombrie 2011 18:58
ce vrea ? 64 De la: tutankhamon 7 Februarie 2010 16:30
COSMETICE DE LUX !!!! 1 De la: garbo036965 9 Ianuarie 2010 11:22
Setari Cookie-uri