CE SA FAC SA RAMAN CU EL SAU NU ?

intr-o relatie "innodata" vor ramane mereu "nodurile"
eladaela
Postat pe 3 Ianuarie 2010 10:08

Dar o relatie "noua" cu garantii ofera cineva...??? nu prea cred!
DORI_
Postat pe 3 Ianuarie 2010 10:16
omul cat traieste invata
nici ptr aia innodata nu iti ofera nimeni garantii
eladaela
Postat pe 3 Ianuarie 2010 10:21
Danielo, cred ca nu ai citit bine ce a spus femeia? Care casnicie? Ca deja nu mai exista de cativa ani.
Doara
Postat pe 3 Ianuarie 2010 10:25
E adevarat ca spune:..."acum dupa trei ani mi.a trecut sunt prietena cu el dezvoltam orice subiect legat de copii si jobul pe care il avem"

DAR NU SPUNE CA RELATIA S-A INTRERUPT DE TOT,SPUNE CA...."nu mai pot sa am o relatie cu el buna legata de viata sexuala si sentimentala".

Si mai spune: "Ce m .ati sfatui sa fac ?sa raman cu el sau sa ma despart."
Si..."COPII SUNT MARI,SUNT O FEMEIE PUTERNICA NU AM NEVOIE DE BANI LUI.sunt lasa.. pentru ca nu pot sa ii spun ca nu il mai vreau".

Tot un "surogat" de casnicie e...parerea mea...
DORI_
Postat pe 3 Ianuarie 2010 11:09
cind o relatie devine toxica din punct de vedere sufletesc ea trebuie s ainceteze. Nu militez pentru singuratatea in doi , iar ciorba reincalzita in iubir enu mai are nici un gust... Sigur oricare dintr enoi isi poate gasi perechea alaturid e care sa fie macar multumit/ a daca fericit/a e prea greu d eatins ca obiecutv!
AL_TAU_PENTRU_TOTDEAUNA
Postat pe 14 Februarie 2010 14:53
e o intrebare retorica pt ca deja raspunsul l'ai dat singura.apoi..indiferent de ceea ce'ti vor spune altii vei face exact ceea ce simti si gandesti.a plecat..a venit..inceputul e greu.deci asteapta'te sa mai plece si sa mai vina.nimic nou sub soare.
MoonLady
Postat pe 4 Aprilie 2010 16:20
Orice barbat profita din diverse motive,din pacate o femeie este prea blajina si prea sincera,asta nu inteleg barbatii,unii ar trebui pusi la colt!!!
devi
Postat pe 8 Mai 2010 23:20
iote si pe asta mica!
blajinitatea intruchipata!
macar e sincera si spune ce si cum ar trebui facut..
preciouss
Postat pe 8 Mai 2010 23:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Studiu de piata pt bautorii de whisky 190 De la: tutankhamon 27 Noiembrie 2009 21:32
valoarea unei femei ..., Cat de mult o apreciati pe femeia care va este alaturi? 48 De la: garbo_19362 30 Ianuarie 2014 23:40
Voi ce ati face.. 54 De la: garbo_464798 21 Mai 2017 16:28
euro 8 De la: akupcso_yaho_com 21 Noiembrie 2009 20:24
'Super party Club "Sub Scena" - in incinta Cafe-Teatrului Godot ' 1 De la: Ioanaaaaaaaa 15 Martie 2011 00:33
Setari Cookie-uri