capsula cu otet de mere

De la: garo05687, la data 2009-12-01 18:34:47buna fetelor
as vrea si eu sa slabesc vreo 4 -5 hg si nu prea reusesc.am intrat pe net si am citit de capsulele cu, concentrat de otet de mere care cica ar fi indicate in curele de slabire.
a incercat cineva aceste capsule sa ma lamureasca si pe mine cat sunt de benefice.
multumesc frumos



Pastilele de slabit cu otet de mere sau Apple Cider Vinegar sunt eficiente. Bine, acum si cele cu Garcinia Cambogia, cafea verde sau raspberry ketone sunt cam la fel de eficiente.

Nu conteaza pe care il alegi, toate au acelasi scop, pe tine sa te ajute sa slabesti si pe producator sa faca niste bani, de asta ai si o gama asa variata de extracte si produse.

Capsulele cu otet de mere iti aduc rezultatele dorite destul de repede dar va trebui sa tii o dieta si sa faci si exercitii fizice. Prin dieta a se intelege un regim alimentar sanatos, nu o cura stricta cu planuri sau mai stiu eu ce.
Elimina din meniul tau mancarurile de la fast food si sucurile carbogazoase, cola fanta, etc. Asta e valabil pentru orice pastila de slabit fie ea si capsula minune. Trebuie sa intelegi ca aceste suplimente sunt doar adjuvante si nimic mai mult. Ele doar ajuta in accelerarea unor procese din organismul tau care vor duce la rezultate mai rapide.

Acum un lucru pe care putini il cunosc este efectul yoyo care apare la cateva luni, uneori saptamani, depinde de organism. Din cauza acestui efect o sa pui la loc kilogramele pierdute si chiar cateva mai multe in plus, dupa care iar o sa vrei dieta.

In momentul cand slabesti fie si prin ajutorul unui fat burner, celula adipoasa nu dispare din corp, ea ramane acolo doar ca elimina grasimea din ea. De obicei este arsa si tranformata in energie, cam asta este rolul unui fat burner precum Apple Cider Vinegar, Green Coffee sau Capsiplex cu capsaicina din ardei iute.

Daca in momentul cand ai terminat dieta de slabit sau tratamentul cu pastilele te-ai intors la stilul vechi de viata, celula adipoasa strange iar grasime pentru zile negre, iar acum are loc de mai mult.

Este usor sa slabesti in schimb este foarte greu sa te mentii la greutatea dorita si asta din cauza atator delicatese care se gasesc pe piata, din cauza comoditatii dar aici ne scoatem ca dam vina pe timp. Nu am timp sa urc pe scari, iau liftul, am serviciul la 1 km distanta dar totusi merg cu masina si lista e lunga.

Pentru ati mentine greutatea chiar trebuie sa iti schimbi stilul de viata, sa manaci sanatos si faci si un pic de miscare. Un program de exercitii fizice dimineata inainte sa pleci la servici iti va prinde, plus ca vei avea motivatia si energia necesara de la suplimente.

Programul de exercitii este recomandat daca esti la dieta, cu sau fara pastile. Exercitiile fizice au scopul de tonifiere, daca nu le faci o sa atarne carnea pe tine si in unele locuri chiar si pielea, depinde cat de mult slabesti.

In afara de asta, un supliment de calitate te va ajuta in elimanarea poftei de mancare in special de dulciuri. In loc de o bomboana cu ciocolata sau un pateu va merge un mar, o para, o banana, cam orice fruct.

Cele cu otet de mere au si rolul de a te ajuta in a elimina apa din organism. Cele mai eficiente in retentia de apa sunt cele cu cetona de zmeura si cafea verde, dar merge si extractul din otet de mere.

Citeste aici mai multe despre Apple Cider Vinegar pastile de slabit cu otet de mere https://pastilaslabit.ro/capsule-otet-mere-cidru/ ca sa iti faci o idee daca este necasar sa folosesti un astfel de supliment sau nu. Te rog nu uita ca vrei sa slabesti doar 4-5 kg
EleonorRosu
Postat pe 4 Ianuarie 2019 21:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A luat cineva ColonHelp? 6 De la: adriana_neacsu26 20 Iulie 2012 17:05
Dieta Bariatrix (Produse pentru slabit) 1 De la: garbo_1706 6 Aprilie 2012 16:33
pastile de slabit insula tineretii 1 De la: alexandrapopa 17 Noiembrie 2009 23:33
Scapa de kilogramele in plus si adopta un nou stil de viata,mai sanatos si mai echilibrat 41 De la: anamariatoma 14 Februarie 2015 09:32
capsula de slabit minune 245 De la: garbo105389 25 Aprilie 2010 18:24
Setari Cookie-uri