SA NU FACEM DIN TIMPUL LIBER, UN TIMP PIERDUT

De la: tutankhamon, la data 2009-11-07 19:10:35aleha.....ceea ce scrii sau unde scrii se numeste blog....cel care scrie se numeste blogger..te rog ...mai pune mana pe un dictionar de engleza....





draga tuth,candva ai sa regreti,aceste imitatii de prietenii.chiar nu realizezi ca vor sa iti fie in gratii?nu vezi ca eu le ridic mingea la fileu si ele dau cu 'capul',printre....Alexa.dacaerau cu minte luminata,nu sustineau ,numai o parte,ci erau impartiale,si isi spuneau parerea doar.asa ele iti fac tie castele de nisip scumpo,iar cu mine, facem batuta pe loc,sa-i placa lui Tuth.altfel ce faci le dai afara de pe garbo?Alexa
allexanndrra
Postat pe 8 Noiembrie 2009 03:09
De la: wife, la data 2009-11-07 18:56:27oi fii si tu un Ciutacu si noi nu ne-am prins

fata, nu-i destul sa postezi acilea o ineptie ca sa te numesti blogger

da' cum tu traiesti in alta realitate, nu ma mai mir de nimic




bunul meu simt,imi dicteaza sa te trimit putin,pe la daci,traci si alte natii!Alexa
allexanndrra
Postat pe 8 Noiembrie 2009 03:15
De la: wife, la data 2009-11-07 19:16:24e clar...fa-ti temele inainte, mama...

nu se scrie blogheri se scrie bloggeri

tu cu manuta ta, mai spre dupa amiaza ai scris blogheri, ori nu mai vezi bine ? si se scrie blog, aici ai nimerit-o, din greseala crez

si daca stiai despre ce vorbesti, nu faceai greseala asta grosolana

fata, te intreb si io asa...ca as putea sa-ti fiu mama

de ce dreaq vrei sa epatezi p-acilea ? de ce crezi tu ca daca faci parada de inteligenta si inedit, ne dai pe noi pe spate ?

nu te simti ok in pielea ta ? de ce vrei sa pari altceva decat

esti ? ca nu vad sensu'...tu crezi ca esti singura care vorbeste

engleza aici ? sau esti singura care are o facultate...si oricum, nu te-am vazut pe la topicul ala cu engleza

si te mai miri pe urma ca te ia lumea la 11 metri p-acilea






nu am inteles faza cu 11 m!eu ce sa fac acum...m-am rusinat toata,de 'greseala'.daca nu o faceam tu nu aveai ce scrie aici!un subiect nu vad si eu ca scri.stai cu mitraliera pe ALEXA,poate nu pierzi prieteniile virtuale!pune mintea la contributie,si uimeste-ma.Alexa
allexanndrra
Postat pe 8 Noiembrie 2009 03:30
wifeeeeeeeeeeee treci la interval si uimesteo pe alehandra dar sa o uimesti
yanyacharberet
Postat pe 8 Noiembrie 2009 09:13
nu-mi pierd io timpul cu ea, fata...si asa am facut un efort sa-i raspund. n-o vezi ? eu o intreb serios o chestie si ea ma trimite la draq. e picata in derizoriu si nu vrea sa accepte asta.

ma rog, fiecare pasare pe limba ei piere. si cu asta am incheiat. punct.

wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 09:41
mami,si ti-am zis sa nu mai faci efort,ce dreaq?!

iei fata la 11 m asea...
preciouss
Postat pe 8 Noiembrie 2009 09:48
De la: preciouss, la data 2009-11-08 09:48:23mami,si ti-am zis sa nu mai faci efort,ce dreaq?!

iei fata la 11 m asea...
yanyacharberet
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:14
aleha...cumva esti mama si imi spui ce sa fac??sau esti cumva dumnezeu si, daca nu fac ca tine, imi dai bataita???...ce draqu, soro....vezi-ti de muraturile tale si lasa-ma dreaq in pace...ce ma tot ametesti de cap cu prietenii virtuale, castele de nisip si cu abureli.....vrei sa fii prietena cu mine??? ti-am mai zis o data...dovedeste ca te ridici la mintea mea....fa tu intai un topic ca lumea si dupa aia eu ma inclin....vad ca dai pe aici numai dude si ciuperci stricate...ia vezi-ti de bucatareala ta...ca deja incepi sa ma enervezi cu aberatiile tale....nu-mi dictezi tu mie care sa-mi fie prietenii...clar???si nu-mi dictezi tu cu cine sa vorbesc si cu cine nu, clar??? ca eu nu-ti impun cu cine sa vorbesti si cu cine nu.....vezi-ti de iq-uul tau si lasa-ne dreaq in pace.....personal deja sunt plictisita de tine cat ma lingi in cour si ma freci la melodie....am incercat sa te inteleg si sa-ti vorbesc frumos, dar vad ca tu sari calul si incerci sa-i dai pe toti la o parte din calea mea, si asta nu cred ca e corect.........hai...canta la alta masa...asta e ocupata deja...joc de glezne...
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:22
io zic ca asta te iubeste, tut...vorbesc serios...
a facut o fixatie pentru tine...ca imi pare ca te hartuieste de-a binelea

nu vezi ca isi inchipuie ca stau cu mitraliera pe ea, ca sa nu te pierd pe tine ? geloasa, d-aia...

mare ti-e gradina ta, doamne...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:35
Haideti sa nu facem din timpul liber, un timp pierdut, va rog!
sora_ilsi
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:39
wifo...pentru ca a vazut ca imi merge mintea, pui......am raspuns la topicul ala unde ai zis tu ca imi da cu tifal....si era exact interpretarea corecta....vrea sa ma agate.....dar nu va reusi NICIODATA sa ma aibe prietena cu topicuri despre penisul mic, femeia dominatoare in pat si impartitul cartilor pe la metrou....tu stii foarte bine ca noi doua am mai vorbit pe privat si am purtat discutii inteligente, si pline de intelesuri...asa ca sa ma scuteasca.....faptul ca e tot timpul in fundul meu, nu ma va face sa devin prietena ei....ma lasa rece....
tutankhamon
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:39
si sa mai zica cineva ca is io paranoia si n-am intuitii...

va sa zica nu mi s-a parut mie...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:41
ioiiiiiii tutan, aleha te hartuieste ...sexual alehooooo deschide fato un topic cu sex in grup poate iti gasesti nanasul sau...nanasa
yanyacharberet
Postat pe 8 Noiembrie 2009 17:18
Nu am acest talent de a scrie versuri , proza, dar imi place mult sa citesc.....in singuratate , cartile imi sunt adevarate prietene/i...intr-adevar pot si de cele mai multe ori inlocuiesc medicamente pt.a iesi din depresii.....sunt noua pe acest site...sper sa ma familiarizez cu tot si cu toate de pe aici si sa ma "imbogatesc" si eu di "comoara" tuturor....o zi buna !
VIO53
Postat pe 16 Ianuarie 2010 15:22
vio, e un topic pe care poti intra...se numeste lumea cuvintelor noastre

acolo se posteaza poezii
Anouk
Postat pe 16 Ianuarie 2010 15:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fraza anului! 8 De la: garbo063509 24 Octombrie 2009 12:04
Garbo e urat 11 De la: Celleste_ 19 Aprilie 2010 20:16
Fotografie 52 De la: KNIGHT_31 22 Iulie 2010 19:52
credinta 1 De la: garbo178990 9 Decembrie 2010 03:13
bun de vazut 0 De la: 4 Martie 2010 15:36
Setari Cookie-uri