El imi spune ca s-a terminat

mami...ce-ar fi sa nu mai te feresti atata de raspunsuri si sa nu mai arunci pisica moarta in curtea altuia????...raspunde clar si concis la intrebari, pentru ca te consideri inteligenta...iar prin parabolele si metaforele pe care le aberezi pe aici nu razbate inteligenta....poate doar mila...din partea noastra pentru sufletul tau chinuit....pentru ca esti ca un copil de gradinita care iti raspunde...ba tu...ba tu... ba tu....spu-se lu to-va-ra-sa...
tutankhamon
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:48
irinuca, daca am in cap intimitatea ta, si tu zici ca am numai tampenii, rezulta ca intimitatea ta e o tampenie?
pik_nik
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:51
De la: tutankhamon, la data 2009-10-23 00:48:24mami...ce-ar fi sa nu mai te feresti atata de raspunsuri si sa nu mai arunci pisica moarta in curtea altuia????...raspunde clar si concis la intrebari, pentru ca te consideri inteligenta...iar prin parabolele si metaforele pe care le aberezi pe aici nu razbate inteligenta....poate doar mila...din partea noastra pentru sufletul tau chinuit....pentru ca esti ca un copil de gradinita care iti raspunde...ba tu...ba tu... ba tu....spu-se lu to-va-ra-sa...
PAI DRAGUTA NU STIAI CA UN OM CU CREDINTA PUTERNICA CARE SE ROAGA ARE UN SUFLET CURAT CA DE COPIL?
irina31
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:52
De la: pik_nik, la data 2009-10-23 00:51:39irinuca, daca am in cap intimitatea ta, si tu zici ca am numai tampenii, rezulta ca intimitatea ta e o tampenie?
nU VORBESC DESPRE ASTA...PUNCT
irina31
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:53
De la: tutankhamon, la data 2009-10-23 00:48:24mami...ce-ar fi sa nu mai te feresti atata de raspunsuri si sa nu mai arunci pisica moarta in curtea altuia????...raspunde clar si concis la intrebari, pentru ca te consideri inteligenta...iar prin parabolele si metaforele pe care le aberezi pe aici nu razbate inteligenta....poate doar mila...din partea noastra pentru sufletul tau chinuit....pentru ca esti ca un copil de gradinita care iti raspunde...ba tu...ba tu... ba tu....spu-se lu to-va-ra-sa...
Eu nu am suflet chinuit,eu cred ca suflet chinuit au doar necredinciosiii,pt ca un necredincios care nu se roaga este batjocura diavolului si al oamenilor.Eu nu sunt nici batjocura diavolului,dar nici batjocura oamenilor.
irina31
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:55
sa revenim la intimitatea ta, irinuco, daca asa doresti
s-a uscat parul?
pik_nik
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:57
De la: moment31, la data 2009-10-23 00:55:49
De la: tutankhamon, la data 2009-10-23 00:48:24mami...ce-ar fi sa nu mai te feresti atata de raspunsuri si sa nu mai arunci pisica moarta in curtea altuia????...raspunde clar si concis la intrebari, pentru ca te consideri inteligenta...iar prin parabolele si metaforele pe care le aberezi pe aici nu razbate inteligenta....poate doar mila...din partea noastra pentru sufletul tau chinuit....pentru ca esti ca un copil de gradinita care iti raspunde...ba tu...ba tu... ba tu....spu-se lu to-va-ra-sa...
Eu nu am suflet chinuit,eu cred ca suflet chinuit au doar necredinciosiii,pt ca un necredincios care nu se roaga este batjocura diavolului si al oamenilor.Eu nu sunt nici batjocura diavolului,dar nici batjocura oamenilor.


scuze ca ma bag in discutia voastra....dar cand vad oameni batuti in cap cu biblia...nu pot decat sa..
blackpanther
Postat pe 23 Octombrie 2009 00:57
nu i arata ca te doare ca nu mai esti cu el,fi realista si intreaba te pe tine ce iti doresti de la el si fii sincera cu tine,vrei sa fii cu el,il iubesti?
daca te iubeste va reveni la tine si nu va asculta barfele doar daca nu sunt adevarate
nely45
Postat pe 26 Octombrie 2009 17:05
misto!
nazirra
Postat pe 26 Octombrie 2009 17:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FILME 1 De la: human 16 Februarie 2011 10:57
Chip de inger, dar realitatea este suferinta. 17 De la: blonda_no1 12 Ianuarie 2011 14:36
Sanatate 2 De la: garbo_437035 14 Aprilie 2016 16:16
Viata dupa divort 336 De la: liaiedera 25 Martie 2010 17:26
cofuza 1 De la: garbo098668 19 Aprilie 2010 09:01
Setari Cookie-uri