Poftiti,va rog,la cafeneaua mea!Cafeneaua celor indragostiti de viata!

nazi,si mie...
de praji mai putin,de tine mai mult
eladaela
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:23
Cam si la noi,un fel de aceeasi poveste
dar nu cred ca are a face nici daca vorbim fiecare
de oile noastre
adica fiecare in legea lui???
DORI_
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:23
Praji cu cioco,va fac eu,daca promiteti ca veniti,s-o mancam impreuna.
DORI_
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:25
dariuto????n am teles nika!!!!!pe larg mami...... io n am fost in concediu ....am facut naveta timisoara craiova craiova tm....de m am trezit intr o noapte de nu mai stiam unde sint!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:26
naziii...io nu mi-s suparata decat ca nu am bani cat mi-as fi dorit...in rest am petrecut 1 dec cu cele mai minunate doua gagici din lume....si am un pom de craciun trendy....cu moav....
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:27
da!!!!!!dariuto.....si promit ca s cuminte si nu pun mina pe iaaaaa!!!!!nu dau nici cafeaua pi mini nici prajii pi juoooos!!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:27
faraoano....da sa ti pup!!!! banii e problem?????io n am dilooooc!!!!!da ce conteaza?????
nazirra
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:31
banii n-aduc fericirea...
numarul lor e important
eladaela
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:33
nazziii... aid sa ti pup si io.....ooooofffffff.....la tatzi ni-i greu...mamam ma-sii de viata....da' o scoatem noi la capat...nuuuuu????...speranta moare ultima....nuuuuu?????
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:33
bueeeey toata lumea ii deprimata?????ce are fetili?????
nazirra
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:35
tuth,la tati ni-i greu....nu la tati la fel

da' vorba ta....speranta....
eladaela
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:35
nazi...ne cuprinse spiritul sarbatorilor
eladaela
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:36
cine i speranta????
nazirra
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:37
ooofff...si iar imi vine.......... ...vroiam de craciun la viana la targul de craciuuuun.....
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:38
da ne cuprise.....si dupaia iara ne cuprinse.....io i am luat lu alice a mea cornite dinalea cu bec......ca renu!!!!
nazirra
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:39
courva aia cu care traiesc toti(speranta)
eladaela
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:39
io sambata mi-am cumparat globuri... si ce daca am podul plin? mai vreau...

...si spray cu zapada artificiala, si tipare din alea de carton ca sa vopsesc geamurile cu ele...

Vine Craciunul!!!!
garbo_C
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:43
Nazii,iertare,nu vorbeam de concediul tau.
Era vorba de al sotului meu.
DORI_
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:43
cell...daaaaaaa...am si eu chestii din ale ade le pui pe jam si dai asea cu sprayuuuuuu......ioooooi....imi fac fulji pi jam......poate atrag ninsoarea la bucale......

si io in fiecare an mai iau ceva nou.....deja am doua cutii pline.....unde le mai puin nu stiu...cred ca voi deschide de craciun un butic..... anu' asta am luat fulji de nia cu scuipici si ornamentele transparente de la avon...na ca era sa scriu avion....
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:47
tuth, sa vezi ce fac pe termopanele alea... arta!!!

cu spray alb si argintiu... mi se rupe sufletul dupa sarbatori, cand trebuie sa le sterg.

aaa... am uitat de beculetele atarnate la streasina... nici nu-ti mai vine sa intri in casa cand dai cu ochii de ele...

hai cu Craciunul!!!


Chinaaaaa!!!!!
garbo_C
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:56
mai rau e sa dai cu capu'...
eu am un "matz" d'ala cu becuri inauntru, de zici ca alearga lumina colorata prin el, luuuuuuuung, cum l-am folosit la casa, acum nu stiu pe unde sa-l invart prin apartament
pik_nik
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:00
io l as pune pe mat pi juoooos!!!!
nazirra
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:02
cell...io de aseara am luminat toata sufrageria....mai am o perdea de geam si nu ma pot hotari pe care geam s-o pun.....am incercat pe biblioteca dar se cracaneaza firele alea prea tare.....am facut cu fleur si cu o colega de-a lui florin pomuuuuu....e in trend....cu moav....hai craciunuuuuuu...hai chinaaaaaaa...

p.s dar pe oglinzi nu mere sa fac desene????mi-ar sta bine pe oglinda din baie un ingeras zburand si un mos craciun cu sania cu reni.... fataaa....m-am tzacanit...
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:03
Pai nu trebuie sa-l intinzi asa... incearca sa-l incolacesti cumva, sa-i dai o forma simpatica...

Eu am in camera mea o instalatie simpatica, discreta, veche de vreo 8 ani, dar nu o las pana nu ma lasa ea, ca mi-e tare draga...
garbo_C
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:04
pikuleee....fa o sanioara a mosului din ea....si inham-o pe scumpa aia mica la ea.....hai ca asa o sa fac si eu cu panarama mea....app...iti poti imagina ce cuminte o stat cindy aseara si se uita la brad cum il impodobim????..asta-i craciuneasa rau...
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:06
buna ideea lui nazi
il intind pe jos, apoi o invit la mine sa se plimbe prin casa cu torturi si cafele in mana
pik_nik
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:07
tuth, pe oglinda mare din hol, la care ma uit inainte sa ies din casa, as putea desena un george clooney?
pik_nik
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:08
daca iti e vivida imaginatia.....da...cum vrai tu....

p.s. io ma gandeam la imaginea unui seic/arab care are dreptul legal la mai multe neveste....
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:10
tuth, nu ma incalzeste asta. tot numa' la 4 neveste au dreptu'
pik_nik
Postat pe 2 Decembrie 2009 13:14
pikulici...si cate amante????
tutankhamon
Postat pe 2 Decembrie 2009 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cafenea ce contine de toate 199 De la: eladaela 21 Martie 2011 10:50
Fibrom Uterin 8 De la: Melanie 1 Octombrie 2009 20:01
Gyuri Pub - pub-ul lui Ioan Gyuri Pascu 13 De la: eu_geminy 3 Aprilie 2011 10:52
vand salon de coafor, frizerie de copii in Cluj 2 De la: ShantiL 8 Februarie 2014 19:25
Clubul Scorpiilor 8 De la: garbo_2112 28 Aprilie 2013 09:23
Setari Cookie-uri