Femeia ''BALANTA''?

Sunt Balanta.Motto/ul meu...Sunt un nimeni,dar nimeni nu e ca mine!...
garbo226836
Postat pe 30 Octombrie 2012 18:35
De la: garbo013316, la data 2009-09-28 12:04:30Cunoasteti o femeie din zodia balantei? Ce parere aveti despre ea? Cum este ea? Sunt curioasa sa vad cum sunt vazute femeile balanta de catre cei din jur!


eu sunt balana,iar zodia mi se potriveste perfect.
Principalele calitati ale zodiei Balanta: diplomatie, tact, farmec
Cea mai puternica dorinta a nativului din zodia Balanta: dragoste, armonie sociala
yuby49
Postat pe 12 Noiembrie 2012 18:25
In sfarsit un om de treaba!
multumesc!
miroema
Postat pe 20 Noiembrie 2012 03:00
CEA MAI BUNA PRIETENA A MEA ESTE BALANTA.SUNTEM PRIETENE DE 20 DE ANI SI POT SA SPUN CU MANA PE INIMA CA E O FIINTA MINUNATA,CARE MI-A FOST ALATURI ASA CUM NICI MAMA NU MI A FOST,IN CLIPELE MELE CELE MAI GRELE.ESTE OMUL CARE A STIUT INCA DINAINTE DE A VORBI CU MINE,CA SUNT RAU.(DE 8 ANI S A MUTAT LA 140KM DE ORASUL MEU).
CUNOSC MULTE BALANTE SI POT SPUNE CA EXISTA CLAR 2 TIPOLOGII DIFERITE:UNELE MINUNATE SI ALTELE PE CARE NU TI LE-AI DORI IN JURUL TAU.DAR CELE CARE SUNT DIN PRIMA CATEGORIE,SUNT ADEVARATI INGERI PE PAMANT
nasturica
Postat pe 31 Decembrie 2012 19:41
Sunt o femeie balanta planeta VENUS este adevarat tot ce se spune despre noi ma recunosc suntem echilibrate etc tot ceea ce ati spus este real.
garbo265608
Postat pe 1 Ianuarie 2013 20:20
Buna dimineata si LAMULTI ANI !...un an 2013 norocos.
Multumesc pentru descriere, sunt balanta de 53 de ani......uneori din pacate...pt ca incerci sa faci in asa fel incat sa fie bine pt toti, mai putin pt tine (n-am contat niciodata atat de mult ca si cei dragi mie )....si totusi ai parte doar de reprosuri si deceptii !
...m-am gandit si de altfel sunt convinsa in proportie de 90% de faptul ca balantele au parte doar de critici si sunt puse la zid pentru ca noi, balantele spunem ce simtim (nu suntem ca si capricornii, de ex (sotul meu este din aceasta zodie) brutal de sincere dar spunem ce gandim ce ne place si ce ne displace; suntem in spatele celor dragi si-i sustinem, uneori fara sa-si dea seama.....ce displace multor surate de-ale noastre este faptul ca suntem cochete, ne place sa ne aranjam, sa aratam bine !....si o facem nu pentru a cuceri ci pentru a ne simti bine in propria piele, pentru a putea merge mai departe cu demnitate...pentru a putea face fata tuturor loviturilor si rautatilor...
....ne place dreptatea si nu suportam minciuna, violenta, fie ea, doar verbala...
...suntem extrem de sincere....ne place frumosul, arta, muzica, pictura.....
......din pacate suna urat si toate zodiile au specimene care nu reprezinta zodia, la fel ca si zicala "fiecare padure cu uscaturile ei !
.....prieteniile legate de balante sunt trainice, durabile....prietenii de familie sunt acceasi de 30 de ani !
.....va doresc sa aveti parte de tot ce-i mai frumos si bun pe lumea asta !
o balanta, din pacate !
MAGIE
Postat pe 5 Ianuarie 2013 10:05
Multumesc...celor ce au descris balanta....o descriere corecta....pacat insa ca cei care traiec langa o balanta sau au trait langa o balanta...nu pot fi cinstiti si sa le recunoasca meritele....ei...da...avem si noi defecte...ca toata lumea....dar avem mai multe calitati...si astea ne fac mai speciale...
garbo227429
Postat pe 14 Ianuarie 2013 14:28
balantaaaa...... stiu cateva .......si iiiii sant cu nasul pe sus,mai cred ca sant de neinlocuit si prea luptatoare si prea posesive cu ce este al lor asaaaaaaaa Acu o sa recunosc sant o balanta is luptatoare si posesiva cu pretenii mei ..da asta numa din dragoste dar sant o persoana puternica,sensibila,luptatoare pt prietenii si familia mea, stiu sa iubesc si am pretentii sa primesc iubirea si aprecierea cuvenita .CE SUPARA CEL MAI MULT? SINCERITATEAAA......Multi nu accepta sa le arati ca gresesc si sant suparati cand ii pui in fata faptelor gresite si nu vor sa-si asume responsabilitatea .si mai sant multe de spus
floare_cu_colti
Postat pe 14 Ianuarie 2013 15:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ea Balanta,El Capricorn? 2 De la: garbo037729 2 Mai 2011 16:54
Un alt fel de zodiac- ZODIA BERBEC 1 De la: raul27 21 Martie 2009 21:22
curioasa 1 De la: muliqi 20 Martie 2011 06:03
despre zodia balanta ,.... 2 De la: cricat 14 Septembrie 2011 14:16
oare de ce? 80 De la: garbo_13599 26 August 2013 22:40
Setari Cookie-uri