UN FOST VIOLATOR AJUTA ACUM FEMEI AGRESATE SEXUAL!!!

wifo...
nu neaparat ca l-a pocnit pocaiala si regretili (vb aia - amintirile ma chinuiesc de la 3SE, hehe)...
da o vazut ca-i bubu si bia cand l-or prins aia intaia-si data pt prima oara si s-o gandit ca ce daca a dooa uoara nu mai poa' sa face?...ia sa stea de vb cu posibile si potentiale victime,aseaaa...la deruta...si sa traiasca macar mintal extazele vioalelor ratate...
preciouss
Postat pe 24 August 2009 20:39
hai sa va pupe baba lilo fetelor parol! ca nu vreau sa imi compromit identitatea da punem pariu ca le "Pika ochii in farfurii sau scrumiere" dc m-ar zari? cei care,cred ei m-au facut una cu nimikul?
LILO
Postat pe 24 August 2009 20:42
precioaso !!! ai batut orice cinism anterior!!!
...vorba e : cata incredere poti avea intr-un asa terapeut??
blanca
Postat pe 24 August 2009 20:43
bre, nemernica mica...si tu crezi ca testa baietul piata? hi...hi...inseamna ca nu numai moi s-a gandit la asta...

si nu mai spune de aia de la 3SEst ca dau in diabet, tatzo...imi aduc aminte ce ravagii a facut melodia asta acu' tz ani...ioi...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 20:43
hm! chiar asa..stati ca mi-a intrat o idee "pe monitor } dc violatorii ar deveni VICTIME? ai? ai? le-ar place?
LILO
Postat pe 24 August 2009 20:45
preci,
iti dai seama cum e sa stai intr-o eriksoniana d-aia, cu un sociopat d-asta ?

vai de viata mea!
kyra
Postat pe 24 August 2009 20:45
mey, nu poci sa rezist, e prea mare tentatia...o dau pe bucatarie

cum stati cu conservele? sunteti in grafic? ca io n-am facuy nica...he...he...m-am emancipat, ce pana mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 20:46
nu,wife! sanatatea inainte de toate! diabetul?la dushmani(si nici lor)
LILO
Postat pe 24 August 2009 20:46
mielu...
io-s inca la faza in care ma tratez ..
deci tre' sa iau in calcul toate variantele care-mi trec prin minte..
secundo: io am pus de-un scenariu acolo (dar,cum stim,viata bate filmu')asa,la mishto...sa mai rade si io,ce dreaq?!
preciouss
Postat pe 24 August 2009 20:46
adica ai pus famelia la cura??
blanca
Postat pe 24 August 2009 20:47
fericita,esti wife! io pun conserve(si imi si place).da nu ma pot compara cu pofta de mincare a fiului no nu-i bai! noi sa fim sanatosi!
LILO
Postat pe 24 August 2009 20:48
ce inseamna cura? pedeapsa sau rasfat?
LILO
Postat pe 24 August 2009 20:50
nu i-am pus la cura, da' nici nu vad logica pentru care ar trebui sa fierb bulioane ca nebuna, cand ma pot duce la magazin sa cumpar un borcan, nah...

singurul lucru de o sa-l pun sunt gogosarii, ca de-aia mancam, cu zacusca de fasole am rezolvat-o...o face bunica lui G...dulceata o cumpar si gata...

lilo, nu mai am nervi, mami...am 45 de ani...plus ca niciodata nu mi-a placut bucataria, he...he...

bre, crez ca stricam topicu'...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 20:52
depinde din ce parte privesti LILO
blanca
Postat pe 24 August 2009 20:52
lilo, depinde de beneficiul secundar
kyra
Postat pe 24 August 2009 20:53
kyru...
se exzista scenarii mult mai rele de-atat...
ca nu le vedem noi misunand every day,asta-i altceva...

par izaplal,io-te la wife: sotie si gospodina dedicata,brusc,subit si dintr-o data nu mai pune zacusti,compoate,muraturi...
...io cred ca ,defapt, i frica de ce-ar putea face daca-i cade cutitu' ala de taiat legume-fructe-n mana...in cine i-ar veni sa-l infinge...
in cine tz-ar veni wifo,sa infinge cutitili,ai?!
treci pe canapea urgent!
preciouss
Postat pe 24 August 2009 20:54
binee faceti fetelor! glumeam si io! traiti-va viata din plin(onest).feriti-va sa fiti sclava cuiva.dc va place ceea ce faceti si sunteti multumite de voi e super ok!
LILO
Postat pe 24 August 2009 20:56
asa, asa !
kyra
Postat pe 24 August 2009 20:57
De la: preciouss, la data 2009-08-24 20:54:46kyru...
se exzista scenarii mult mai rele de-atat...
ca nu le vedem noi misunand every day,asta-i altceva...

par izaplal,io-te la wife: sotie si gospodina dedicata,brusc,subit si dintr-o data nu mai pune zacusti,compoate,muraturi...
...io cred ca ,defapt, i frica de ce-ar putea face daca-i cade cutitu' ala de taiat legume-fructe-n mana...in cine i-ar veni sa-l infinge...
in cine tz-ar veni wifo,sa infinge cutitili,ai?!
treci pe canapea urgent!



preciii...esti un fel de hitchcock tu, nu0i asa??
fleur_de_lis
Postat pe 24 August 2009 20:59
preciouss...m-ai nimerit, mami...am dat-o pe calmante...si bash am nevoie de tarapeut...imi mananca coana mare ficatii everyday

cum? nu stii cine e coana mare ? mama, soro...are o semipareza, si ma alearga de-mi zbor fulgii...

he...he...bag calmante de plante sub limba...mama ei de viata

azi a fo' toata frenetica de ce toaleta o sa abordeze la nunta la fie-mea...he...he...

chiar...io m-am hotarat, am de ales intre 2 rochii negre...una deasupra genunchiului, cu un decolteu scandalos la spate, a se traduce nimic la spate...si una mai decenta, tot cu spatele gol
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:00


ma doare burta, auzi...
Da' cum ati ajuns fetelor, de la violatori in serie la conserve si compoate? A trecut wife p'aici?
Ella34
Postat pe 24 August 2009 21:00
cre' ca trebuia castrat... si facuta lobotomie, ca ala'i organul al mai erogen... si poate asa se putea considera vindecat de violeala. De tot.
quasaria
Postat pe 24 August 2009 21:01
loavo..
io zisei acolo sha la filme favorite "dial M for MURDER"...
da' nime n-a fost curios ca di ce..
preciouss
Postat pe 24 August 2009 21:02
hi, hi...sunt prezanta, Ella...

ma duc sa le dau la cutzi sa pape si ma intorc...sa nu fugiti ca va bat...am chef de chat...da' tot cu dial upu' meu
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:03
asa,wifo,zi mami,zi...
(ca de coana aia stiam io din toapice,da trebuia sa te aduc in stadiul in care sa spui singura,cu guritza ta)
so...hmmm...ihhiiimmm...
io zic asea: sa-ti iei matale rochia aia mai decenta,ca s-o poti folosi si la-nmormantare...faci si matale economie..
bashca cin te vede cu aceeasi rochie de la nunta ,crede c-ai fot prea indurerata sa mai mergi la shopping de tzoale...nicidecum ca-n mana matale ierea cutitzu ala in care-o cazut coana mare...cu totul si cu totul accidental...
preciouss
Postat pe 24 August 2009 21:07
he, he...io crez ca noi avem reprezentari diferite despre ce inseamna rochie decenta la mine...

aia e " un picut" mai decenta, da' nu-ti fa iluzii, hi...hi...

mey gagici...nush' de ce...dar am slabit binisor...am 49 de kile si arat ca o silfida, craci misto, burta oricum n-am avut never...la capitolu' plamani stau mai naspa, da' si aia i-am rezolvat ca am sutiene cu cupa meseriasa...

a zis G ca daca mai dau jos 100 de grame pune cureaua pe fundu' meu...he...he...promisiuni, promisiuni...crez ca ii place reclama aia cu cutzu care aduce in camera catusele si biciul, ca asa invatase el la adapost
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:20
in cazu' asta,ada-l si pe G pe canapea...la o shedintza -doo de terapie..
preciouss
Postat pe 24 August 2009 21:25
perversa mica...nu-i da idei lu' G...ca si asa are prea multe, hi...hi...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:28
la doctoru'ciomu o apelat careva (eu chiar mi-o caut cu luminarea )
LILO
Postat pe 24 August 2009 21:30
bre, wifo, hai ca parca s-a-nviorat atmosfera bine de tot pe garbolina asta de cand ai trecut la ceva mai mult de o postare pe luna
Thor
Postat pe 24 August 2009 21:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UN FOST VIOLATOR AJUTA ACUM FEMEI AGRESATE SEXUAL!!! 99 De la: daria_pet 8 Septembrie 2009 00:33
ADEVARUL IN CUPLU 95 De la: Holmanu_Elena_1 24 Aprilie 2012 15:15
Mai potoliti/va cu presupunerile vis/a/vis de identitatea userilor acestui forum!! 19 De la: pik_nik 11 Noiembrie 2009 10:09
Elena Udrea a lipsit dela noaptea lui Hitler... 1 De la: VOIAJOR 30 Noiembrie 2012 15:34
ajutor va rog! 1 De la: garbo_507383 17 Septembrie 2020 18:40
Setari Cookie-uri