UN FOST VIOLATOR AJUTA ACUM FEMEI AGRESATE SEXUAL!!!

Lasa, bre torache, ca nici matale nu scrii mai des, se vede treaba ca te-ai cam eclipsat de prin fundal..
anakin
Postat pe 24 August 2009 21:34
mie-mi zici ?

am revigorat atmosfera cu conservele de toamna, he...he...

bre, urasc sa fac conserve, nah...jur, aici si acu' ca nu mai fierb bulion never ever, ce pana mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:35
wife?! nu te lauda maichii cu sexyutul lu'matale.io,azi "am vazut" chiloteii lu 'o fatuca(si titisoarele) si la alta (bucutele) si atunci cum sa nu atace violatorul? soacra-mea zicea ca dc,"catelusa nu ridica a sa codita,ciinele ii da pace!
P.S intr-adevar fetitele aratau binee.vaaii de organutele baietilor
LILO
Postat pe 24 August 2009 21:35
hopa, anakin...ce faci, my friend ?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:36
sarut mana de intrebare, wife, de la foarte bine in sus, ma mai distrez si eu p-ici, ca am cu cine, stii chestia aia cu mama tampitilor .. am inteles ca te pregatesti sa fii soacra?
anakin
Postat pe 24 August 2009 21:40
se vede ? mi-ai vazut cutitu', asa-i ? yeap...bine zici ca ma pregatesc, cel putin emotional...

mere greu, my friend...am io bunavointa, da' cand il auz pe ginere ca imi zice "draga Michelle", capat un tic nervos

da' fac eforturi, sa stii...crez ca o sa dau in diabet de atat dulceata ce am in glas, ioi, ishtenem...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:45
thorele...
matale esti un fost violator (de toapice)..
io-s o fosta agresata sexual (cu voia mea,biensur!)
...ce zici? ma ajuti si pe mine?
preciouss
Postat pe 24 August 2009 21:45
preci...mai vrei o data???
tutankhamon
Postat pe 24 August 2009 21:48
preciouss, vezi ca vara asta se poarta impiedicatul, mami...

ca ai vazut ce zice irinuca berbati, ca sunt bagabonti si nu te mai respecta, hi...hi...

da' chiar, gagici...oare or fii existand pe bune fomei care intreaba a doua zi " ma mai respecti" ?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:52
odata?? ce-i aia??!

io vreau over and over and over again!!
preciouss
Postat pe 24 August 2009 21:53
mey...se joaca fazan pe garbo ?

ce dreaku, nene?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:54
ioi!
cica "ma mai respecti?"
preciouss
Postat pe 24 August 2009 21:55
nu rade, mami...ca cica asa-i mishto...sa pui intrebarea, si eventual sa scapi si cateva lacrimi, rapusa de pudoare...semn ca ai naturelu' simtitor si esti decenta...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 21:58
De la: preciouss, la data 2009-08-24 21:02:16loavo..
io zisei acolo sha la filme favorite "dial M for MURDER"...
da' nime n-a fost curios ca di ce..


esti freneticaa in....pasiunile tale precii,,,,nu am ce ziceee...
fleur_de_lis
Postat pe 24 August 2009 22:00
da se joaca,fazan si turca.ca deh unii sunt mai ROTUNZI decit altii.au mai multe prune in straita...dupa ce etalon cintaresc "unii" inteligenta,gradul de cultura,gradul de civilizatie al altora? citi au CURAJUL sa se alature unui forumist care e facut "varza" de un "SUPER FORUMIST". atunci va mai mirati ca se intimpla atitea atrocitati? lumea s-o invatat sa fie un simplu spectator,fara implicatii directe.intr-o buna zi veti pati ceea ce altii o patesc."SA FITI UMILITI" atunci o sa va lingeti ranile in tacere? aluziile domniilorvoastre "FOARTE SUBTILE" sincer nu ma lezeaza! in rest DISTRACTIE PLACUTA LA BATAIA DE JOC
LILO
Postat pe 24 August 2009 22:01
io?! sa scap o lacrima?!
si sa intreb "ma mai respecti?"

cre' ca nu s-a enventat omu' ala caruia sa-i spui io asea ceva...vai de mama lui!
preciouss
Postat pe 24 August 2009 22:06
ha ? ce-ai patit, lilo ? pe cine esti asa suparata? si cine pe cine a facut varza?

bre...au fost oarsice descarcari electrice pe-acilea, de cand nu am mai intrat io ?

ce dreaku, gagici...de ce nu-mi ziceti si mie ? cine a sarit la jugulara?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 22:07
noh,wife,io n-am ce-ti face dc lipsesti de acasa."cind pisi-pisi nu-i acasa,soarecii joaca FAZAN pe masa"
LILO
Postat pe 24 August 2009 22:10
preciouss...cica asa e tredu', mami...

mey...vaz ca a intrat tuta, a postat, si a fugit...

hallo...tuta...intru si io dupa luni de tacere...si tu dispari ?

lila, lasa-i mama, sa joace...socializeaza si ei cum pot, dohh...io ma mir ca au rabdare, da' in rest, ce sa zic...fiecare cum vrea, ca traim intr-o tara libera...he...he...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 22:10
wife,tu as raison,c'est la pays de toutes les posibilites
LILO
Postat pe 24 August 2009 22:17
yeap...si unii ie handicapati iemotionali, ca bietul violator in serie, he...he...

io nush de ce...da' cand ma gandesc la violatoru' asta reformat, imi vine in minte tipul de la reclama romtelecomului...cremenalu' in serie care intra prin case si e depasit de situatie
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 22:23
da exact ca in filmul acela..."singur acasa"
LILO
Postat pe 24 August 2009 22:28
mielushel, am vazt ca esti on...nu te da lovita ca te musc de-o ureche

baga-te ici sha, ca tot i-am stricat topicu' alexandrei...si zi-mi ce faci tu si celelalte gratioase doamne

da' chiar, tulipa pe unde bantuie?
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 22:32
mai , imi merge netu ca ... dial'upu tau. era si timpul sa m-apuc de injurat
blanca
Postat pe 24 August 2009 22:41
nu stiu nimic de tulipa

si mi-ai lipsit . vad ca nu numai mie..uite cum s-a animat atmosfera
blanca
Postat pe 24 August 2009 22:43
disparusi??
blanca
Postat pe 24 August 2009 22:46
stiu ca ti-am lipsit, iubito

mdeah...se anima atmosfera, in traducere libera asta inseamna ca i-am stricat topicul alexandrei cu compoatele si dramele mele existentiale de soacra care a dat in diabet

mey, ce mai face garbolina aia de spurca fomeile divortate de si-o trageau cu exi ? ha?

si zici ca si tie iti mere netu' ca paula ? he...he...ai baut apa dupa mine...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 August 2009 22:49
nu esti tu distrugatoarea de topice!! ..he,he,he
care-i garbolina de care zici ??? irinuca??

las-o incolo,cine-o asculta?? nu stii ce tot felul de orientari are lumea mai nou....

wife, miercuri ma duc la concertul madonnei!
blanca
Postat pe 24 August 2009 22:53
salutare wifo.....nu disparui....ma dusei la bucatarie ca cere trupa de potol si am spalat si niscai vase....ce faci, socrella....in rest esti bine???? pro e ok???nazdravanul ala mic si patruped cum ii??? ca nu-i mai stiu numele...
tutankhamon
Postat pe 24 August 2009 22:54
i-auzi...i-auzi..ia...cica ii e frica madonnei ca va fi asasinata la bucale si si-o luat doi boduguarzi de la mossad....ioi doamneeee

mieluleeee...vezi ce faci ca e admisa intrarea cica numa pana in ora 20.30...mai intereseaza-te...intra pe www.stirileprotv.ro....aflii mai multe...
tutankhamon
Postat pe 24 August 2009 22:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un job a la Roumanie... 44 De la: garbo106156 31 Iulie 2011 14:42
Escapelle 7 De la: garbo_477205 21 Octombrie 2017 13:03
slabire... 1 De la: laura_tm 3 August 2009 15:15
buna ziua 3 De la: maxalina 22 Octombrie 2012 14:08
Ce fel de persoane sunteti? 36 De la: dor72 8 Iunie 2011 16:24
Setari Cookie-uri