help

hey
sunt noua pe aici,am intrat datorita articolului cu vreau sa fiu perfecta pt prietenul meu,poate k e deja consumat articolul,dar ma simt cu musca pe caciula.Sunt la fel ca tipa din descriere,fac orice pt prietenul meu,desi suntem de ceva vreme-1 an juma-in ultimul timp-2 luni simt k nu se mai poate ne certam des-in fiecare zi de 2-3 ori,certuri banale,ma chinui sa mai dureaza,dar simt ca tot c fac nimic nu ii place.Si eu intai mam ingrasat,apoi slabit k asa dorea el,acum nu ii place de mine ca am celulita,imi gaseste intruna defecte.
+boli de stomac si inima si tot nu reusesc sa il las
help me

Postat pe 16 Aprilie 2009 13:59
Daca nu mai merge, nu mai merge.
Nu sunteti casatoriti cu copii si asa mai departe.
Asta e "move on"!!!!
Cred ca a intervenit obisnuinta, incearca sa te rupi de el pentru o perioada de timp, fa-ti prietene/ni noi si vezi unde se va ajunge de-acolo.
Eu cred ca nu are rost sa va sufocati unul pe altul.
Luati o pauza.
Eu una asta as face, daca-si fi in locul tau.
O sa te ajute sa ai o gandire limpede, iar apoi vei sti ce sa faci.
Bafta!!!
persidadamian
Postat pe 17 Aprilie 2009 17:03
prietenul tau draga mea daca iti vede numai defectele ar trebui sa-si caute un fotomodel ,caci iubirea nu este doar frumusete exterioara ci mai mult interioara ,depinde cum vezi tu lucrurile .
apropo cati ani ai ?
piper
Postat pe 5 Iulie 2009 18:43
Nu ii mai convine?Poate ca te-ai straduit preqa mult sa-i faci pe plac.Incearca sa te arati putin mai indiferenta,sa nu mai executi imediat pretentiile lui si vezi reactia lui.Daca vezi ca nu-i dai de cap cred ca s-a dezumflat iubirea lui pentru tine si nu are rost sa ti cu dintii de ceva ce s-a terminat.Punct si mergi mai departe ca nu s-a sfarsit pamantul.
Dalimi
Postat pe 8 Iulie 2009 09:51
Nu ii mai convine?Poate ca te-ai straduit preqa mult sa-i faci pe plac.Incearca sa te arati putin mai indiferenta,sa nu mai executi imediat pretentiile lui si vezi reactia lui.Daca vezi ca nu-i dai de cap cred ca s-a dezumflat iubirea lui pentru tine si nu are rost sa ti cu dintii de ceva ce s-a terminat.Punct si mergi mai departe ca nu s-a sfarsit pamantul.Curaj!
Dalimi
Postat pe 8 Iulie 2009 09:51
ce-mi place la voi, fetele categorice, e ca si atunci cand puneti piciorul in prag, tot cu un pic de supusenie o faceti
dovada? uite-o aici:
"...sa nu mai executi imediat pretentiile lui ..."

da' pana la urma tot sa execute, nu?
pik_nik
Postat pe 8 Iulie 2009 09:55
totul are o limita si daca respectivul nu vrea sa stie de ea,mai bine pa...
Dalimi
Postat pe 8 Iulie 2009 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
veni vara frumushailor! sau veni vidi duca-se? 56 De la: garbo034012 6 Ianuarie 2010 01:28
vand salon de coafor, frizerie de copii in Cluj 2 De la: ShantiL 8 Februarie 2014 19:25
ajutor 3 De la: acosac 6 Noiembrie 2011 11:12
Regretele voastre((: 204 De la: zambila 10 Noiembrie 2009 12:41
Cafenea de primavara 13637 De la: ovidiu42 27 Februarie 2015 20:38
Setari Cookie-uri