indiferenta

te-ai emotionat..."dandind" la...
pik_nik
Postat pe 1 August 2009 18:20
De la: Lady_in_Red, la data 2009-08-01 18:19:15pentru asta trebuie sa si credem ca spui (la) ce (te) gandesti...

lady_corina
Postat pe 1 August 2009 18:23
cum sa nu ma emotionez cand esti prin preajma?
lady_corina
Postat pe 1 August 2009 18:24
si stiu ca pandesti sa sari sa musti
lady_corina
Postat pe 1 August 2009 18:24
continui emotionata
pik_nik
Postat pe 1 August 2009 18:26
e un blestem - merge mintea mult inainte si mana ramane de caruta!
ce sa fac daca nu pot vorbi si ma pedepsiti sa scriu...
lady_corina
Postat pe 1 August 2009 18:30
stii cum se spune despre...ca "sunt inteligenti dar au un handicap - se exprima mai greu (in scris)" - nu-mi dezmint tagma...
lady_corina
Postat pe 1 August 2009 18:34
Deci draga mea nu te supara pe mine. Si eu am iubit idioti din motive idioate. ma gandeam ca daca-ti subliniez motivele tale de iubire - poate te trezesti - asa cum m-au trezit si pe mine altii.
Alea sunt motiv clare sa NU iubesti pe cineva si daca sistemul tau de valori indica ca sunt motive sa iubesti - e cazul sa-ti schimbi sistemul de valori - repede cat esti inca tanara.

NO OFENCE!
Tzantzarika
Postat pe 1 August 2009 18:35
aici, sunt de acord cu tine, Tzantzarico - o fi intrat fata in "saptamana oarba", dar e vremea sa se trezeasca, sa iasa din ea!
lady_corina
Postat pe 1 August 2009 18:42
saptamana oarba e altfel ... asta-i numa chioara
blanca
Postat pe 1 August 2009 19:45
dah..in fine...repet nesimtirea domina..dar ce sa faci...
multumesc insa pers care au raspunsul topicului fara o judecata pripita sau "grea"...si bye bye pers care nu au stiut sa fie asa!
tender_soul
Postat pe 1 August 2009 21:16
Eh..Rasa masculina din tot timpu a fost o specie cretina [imi cer scuze ,daca se simte careva],insa lor poate li se pare mai ok indiferenta,desi asta doare cel mai tare ,ei nu constientiseaza si prin asta concluzionam din nou faptul ca femeia e de cateva ori mai inteligenta decat barbatul
anca170
Postat pe 10 August 2009 10:04
dap, anco170... dar se vede de la o posta ca tu nu faci parte din tagma femeilor.
si nici macar din cea a barbatilor
vei fi si tu, totusi, vreo primata...
Thor
Postat pe 10 August 2009 10:10
anca, stralucita demonstratie!
pik_nik
Postat pe 10 August 2009 10:11
De la: Thor, la data 2009-08-10 10:10:02dap, anco170... dar se vede de la o posta ca tu nu faci parte din tagma femeilor.
si nici macar din cea a barbatilor
vei fi si tu, totusi, vreo primata...




Ei ,vorbesti in necunostiinta de cauza

ON: ca gandire barbatul ii cel mai prost animal de pe pamant
anca170
Postat pe 10 August 2009 17:13
anco, tocmai ASTA E: eu vorbeam IN CUNOSTINTA DE CAUZA!
NU barbatul e cel mai prost animal de pe pamant, ci TU! tocmai de asta am zis ca tu nu esti nici femeie (ca alea-s destepte, doar tu ai zis-o), dar nici barbat (ca tu esti si mai si decat ei)
sau nu te duce mintea nici macar sa intelegi un mesaj clar, scurt, concis?
Thor
Postat pe 10 August 2009 17:19
lady_corina
Postat pe 10 August 2009 17:20
De la: Thor, la data 2009-08-10 17:19:58anco, tocmai ASTA E: eu vorbeam IN CUNOSTINTA DE CAUZA!
NU barbatul e cel mai prost animal de pe pamant, ci TU! tocmai de asta am zis ca tu nu esti nici femeie (ca alea-s destepte, doar tu ai zis-o), dar nici barbat (ca tu esti si mai si decat ei)
sau nu te duce mintea nici macar sa intelegi un mesaj clar, scurt, concis?




Te-ai simtit jignit sau care e problema ?
A si faptul ca ma jignesti te face sa te simti mai bine?Ok :)fa-o in continuare,ma lasa rece :))

Revenind la subiect emisferele cerbrale barbatesti reactioneaza mai cu intarziere ;)
anca170
Postat pe 10 August 2009 18:23
sa ne anunti cand iti regasesti piticii, ok?
pik_nik
Postat pe 10 August 2009 20:22
dap ancuta, ma dezamagesti.... nici asa o impartire n-ai facut??.... auzi acolo " de cateva ori""
blanca
Postat pe 10 August 2009 20:25
Ancuta, tu te poti marita cu Irinuca...si credincioasa, si clar-varsatoare, si intelighienta...cei mai...doua picaturi de...
valentino
Postat pe 10 August 2009 20:29
fie-va mila, mai, poate ca mai are sanse
pik_nik
Postat pe 10 August 2009 20:32
...sa termine de impartit??
blanca
Postat pe 10 August 2009 20:34
Ia te uita ce topic interesant!
Care-i scorul?

Aemulus
Postat pe 10 August 2009 20:36
tender,eu cred ca o sa suferi un timp ,apoi vei stii qm trebuie sa te porti q un barbat,din greseli invatam.vrei sa-l kuti? kuta-l pt a putea suferii din nou,dak u crezi ca poti,asa sa faci,dak vrei sa te schimbi si sa ai incredere in tine,da-i ignor si iesi q fetele
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 17:07
dupa ce ai fost q el,dupa ce ai trait tot ce ai sperat sau nu alturi de el,nu are rost sa te razbuni.e adevarat,te doare si te va durea mult timp,dar trebuie sa inveti sa te controlezi,te doare? du-te intr-o kmera,plangi,tipa,injura,dar echilibreaza-te cand esti q altii.pt ca cea mai mare buqrie ,a "prietenilor" e sa stie fiecare in parte ,cat de mult te doare pr tine,de aceea amintire urata
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 17:16
tender,si eu m-am despartit de 2sapt de ,alesul meu,qm credeam eu ca va fii,am faqt greseala si l-am cautat,prietenele mele nu stiu si probab ca nu le voi spune ca am vb q el,pt ca ma vor face in toate fwelurile,nu e bine sa l kuti,dak il bagi in seama iti faci rau singura,fii BARBATA SI UITA-L ASA Q M FAC SI EI
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 17:21
am incerkt sa vb q toti,pt a ma uita pe mine,si imi place sa vb q voi,dar urasc sa ma duc aksa,pt ca prietenul meu nu mai este si mi-e greu
pisiMic
Postat pe 13 August 2009 17:43
eu consider k nu merita.Eu am continuat cu sotul meu care este cam la fel am zis lasa poate se schimba,lasa...lasa....am ramas insarcinata nu am vrut sa pastrez copilul pt k stiam k nu am nici un viitor cu el dar nu ma lasat sa fac chiuretaj si acum am un baietel de 4 luni si chiar nu imi pare rau k lam facut.Dar el numai sta acasa este plecat tot timpul nu ma ajuta deloc nu il intereseaza nimic.iti spun din proprie experienta renunta acum k e mai bine
mady
Postat pe 14 August 2009 23:49
METODA CEA MAI SIMPLA DE A FACE BANi !!!! nu fi indiferent!!!!INCEARCA SI TU SI o sa ma cauti sa-mi multumesti!!!! NU te costa nimic nu iti ia foarte mult timp. Oricum stai toata ziua pe net...., nu strica sa incerci sa si primesti ceva pentru asta. Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu ? REPET...nici un LEU.....Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Urmeaza pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: (NU AM CREZUT NICIODATA ATUNCI CAND VEDEAM RECLAME LA ASA CEVA-ZICEAM CA-S PROSTII-DAR UITE CA NU E ASA-AM INCERCAT SI EU SA VAD CARE E TREABA-SE PARE CA AVEAU DREPTATE)1. Mai intai copiaza acest link:http://B-U-X.net/?r=elisa2_4 2.Urmatorul pas e sa te inscrii (la register, dreapta sus ), completand toate casutele care apar acolo.La REFFERER scrii"elisa2_4"--. 3. Apesi pe Surf *** si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde ( secunde pe care ti le arata scurganduse in stanga sus de tot )...dupa aceste 30 de secunde scurse , chiar langa ele o sa iti indice imediat un cod ( ca ex. apare asa :"click qv")..in centrul paginii sus de tot se afla 4 sau 5 coduri... tu trebuie sa dai click pe codul care ti-a fost indicat . Pentru fiecare site pe care intri vei primi 0.01$ ....nu e mult...dar gandeste-te ca daca faci asta in fiecare zi e ceva..... De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti ( trebuie ) sa intri doar odata pe zi.. ( Retine !!! trebuie sa intri doar o singura data pe zi si sa dai click pe linkurile respective , in caz contrar , ti se va lua din castig cate $0,01 la fiecare link accesat din nou in aceeasi zi . Foarte important !!! ca venitul tau sa creasca considerabil trebuie sa gasesti cat mai multi oameni care sa se inscrie prin intermediul tau si sa acceseze si ei la randul lor aceste linkuri....la fiecare link accesat de ei primesti cate $0,01 .Cu cat reusesti sa aduci mai multi oameni, cu atat iti cresc veniturile!!! 4. exemplu: Tu dai click 10 *** /zi = $0.10 100 referrals (cei care se inscriu prin intermediul tau) dau click 10 ***/zi = $10.00 Cistigul tau pe zi = $10.00 Cistigul tau pe saptamina = $100.00 etc (e simplu) 5.Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la 10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe 'Payments'sau "cashout" si alegi suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 30 de zile lucratoare fie pe card Visa fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca nu e nici o problema cu retragerea banilor.6.Important este sa fi constant,sa intri in fiecare zi pe site si sa deschizi site-urile din 'surf ***'.... Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta.Eu sunt membru pe site-ul asta si pana acum fac 400 dolari pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita,e un venit frumusel si constant ... nu ezitatzi e pe bune !!! O sa-ti mai indice sa iti faci un cont pe alert pay pt luarea banilor,atunci cand te inregistrezi dar este simplu de facut. SUCCES!!! SI NU UITATI SA INTRATI IN FIECARE ZI SA DATI CLIK PE LINK-URI PENTRU A NU PIERDE NISTE BANI. SPOR LA BANI..
stephanie
Postat pe 15 August 2009 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pierdut nevasta,gasitorului mare recompensa s-o pastreze! 16 De la: zazaq 25 Septembrie 2012 21:41
de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el 81 De la: ica2 23 Ianuarie 2011 14:26
Coroane funerare 1 De la: Floriaana 16 Martie 2012 16:16
Sarutul dulce al razbunarii..... 158 De la: garbo_387286 14 Octombrie 2016 17:02
e dureros...cum sa trec peste despartire? 44 De la: carmen30ro 23 Septembrie 2013 14:22
Setari Cookie-uri