vedetele...

Vreti sa vorbim despre vedetele noastre, produse de media pe banda rulanta? Poate citesc si ele sau poate ne raspund!
dune
Postat pe 24 Iulie 2009 09:29
si nu numai de rau, fireste!
dune
Postat pe 24 Iulie 2009 09:30
citisem ieri niste comentarii despre M. Radulescu si A Marin.Parerea mea e ca in comparatie cu alte ''produse'', fetele astea doua, dincolo de inevitabilele caderi in ridicol, au sustinut emisiuni tv cu audienta. Poate spune cineva ca nu le-a urmarit vreodata? Chiar si numai pentru a carcoti? Oare de ce s-au retras? Spiritul Balcanic victimizeaza mereu...nu?
dune
Postat pe 24 Iulie 2009 09:35
Eu nu cred ca ele fac parte din vedetele pe banda rulanta
blanca
Postat pe 24 Iulie 2009 10:00
Am2 numele care le au spus chiar daca eu personal nu le agreez ca nu mi-au placut emisiunile lor stiu doar asa Andreea Marin este amabSADOR UNICEF si de implica

Raduleasca stiu ca se ocupa cu vreo 2 fundatii una este un leagan de copii din bucuresti si alte acte caritabile , plus ca ea a facut multe reportaje din teren

Sunt destul de cerebrale ca muieri dar doar atata , eu apreciez femeile din ro care fac acte caritabile /umane in adevaratul sens al cuvantului
cinezee
Postat pe 24 Iulie 2009 11:36
mielutza, crede-ma, cel putin marinca face parte dintre acele "vedete". am avut neplacerea sa o cunosc personal, cand nu era decat o pitipoanca de tvr iasi
Thor
Postat pe 24 Iulie 2009 11:41

Am si eu o durere... de fapt, ar fi ele mai multe, dar asta imi provoaca urticarie numai cand ii aud numele... Oana Zavoranu...
Aoleu!!! A inceput deja sa ma manance pilea... Se vorbeste si se scrie despre ea peste tot, este incontestabil o "vedeta", dar eu inca n-am inteles inca prin ce s-a remarcat ea... Actrita? neee... cantareata? ...ma lasati?! sex-simbol???

Mi-am mai amintit o durere... la fel de crunta... NICHITA!!! dar pentru asta am mai multa compasiune...
Ella34
Postat pe 24 Iulie 2009 11:45
duno, si "Regina" este o productie cu audienta
hmmm... e chiar buna comparatia celor 2 "emisiuni" cu telenoveaua asta.
pfuoai, ce baiat destept a facut muma mea!...
Thor
Postat pe 24 Iulie 2009 11:45
desi nu-mi plac A.M. si M.R., tre' sa recunosc faptul ca au fost istete sa-si completeze imaginea cu preocupari umanitare. asa au iesit din lantul fraierelor...
gianiblue
Postat pe 24 Iulie 2009 11:52
Ete ca am scris am2 cam acelasi lucru

mai detailat eu nitel
De la: gianiblue, la data 2009-07-24 11:52:34desi nu-mi plac A.M. si M.R., tre' sa recunosc faptul ca au fost istete sa-si completeze imaginea cu preocupari umanitare. asa au iesit din lantul fraierelor...


Da zavoranca ma zgarie rau de tooot pe retina si la auz
cinezee
Postat pe 24 Iulie 2009 11:58
De la: Vidar, la data 2009-07-24 11:45:25duno, si "Regina" este o productie cu audienta
hmmm... e chiar buna comparatia celor 2 "emisiuni" cu telenoveaua asta.
pfuoai, ce baiat destept a facut muma mea!...


vidaru, am vazut si eu vreo doua episoade din Regina.pt ca mie imi placea fata aia blonda...Dumitrescu parca o cheama.are niste ochi magnifici.
acuma, ce sa zic, fata de manelista Zavoranca telenovela are macar cateva clase in plus.
dune
Postat pe 24 Iulie 2009 13:09
De la: Ella34, la data 2009-07-24 11:45:24
Am si eu o durere... de fapt, ar fi ele mai multe, dar asta imi provoaca urticarie numai cand ii aud numele... Oana Zavoranu...
Aoleu!!! A inceput deja sa ma manance pilea... Se vorbeste si se scrie despre ea peste tot, este incontestabil o "vedeta", dar eu inca n-am inteles inca prin ce s-a remarcat ea... Actrita? neee... cantareata? ...ma lasati?! sex-simbol???

Mi-am mai amintit o durere... la fel de crunta... NICHITA!!! dar pentru asta am mai multa compasiune...


astea doua, ela, sunt cosmaruri.
eu cred ca media le foloseste tocmai din acest motiv.
sa ne revolte ca suntem in aceeasi tara.:)
dune
Postat pe 24 Iulie 2009 13:10
De la: gianiblue, la data 2009-07-24 11:52:34desi nu-mi plac A.M. si M.R., tre' sa recunosc faptul ca au fost istete sa-si completeze imaginea cu preocupari umanitare. asa au iesit din lantul fraierelor...


giani si cineze, la fel gandesc si eu.
si eu am cunoscut-o pe A M la Iasi.:)s-a schimbat in bine de atunci.

dar a stiut sa ajunga unde si-a propus.
sunt frumoase moldovencele si istete.
dune
Postat pe 24 Iulie 2009 13:13
zavoranca are clar tulburari de personalitate,cred ca ia ceva,nu se poate altfel..
am vazut-o in "cireasa de pe tort",nu stie sa-si taie nici macar o felie de paine,da' nu asta conteaza,ci faptul ca este maniaca,vede peste tot dusmani si conflicte...nashpa..
si uite asa..iti dai seama ca are mamitica aia a ei dreptate,cand nu-i da averea pe mana.

iasomia
Postat pe 2 Noiembrie 2009 13:20
Bianca Dragusanu sau : "Vaaaaaaaaiiii, azi am mancat o rosie, de ciuda o luna de zile nu mai mananc nimic!"
Rainy_girl
Postat pe 14 Octombrie 2012 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog frumos ajutati-ma! 4 De la: simona_semlecan 13 August 2010 21:53
infertilitate 8 De la: kokomic 18 Februarie 2011 21:36
vedetele... 15 De la: dune 14 Octombrie 2012 18:35
Funny games by VisionGamers 1 De la: Barbonta_Claudiu_1 18 Iulie 2012 05:03
Sa (ne) rdem bine! La banca de rsete! 82 De la: Axl_22 8 Aprilie 2012 17:52
Setari Cookie-uri