Apel catre cei din zodia BALANTA

De la: ufishor, la data 2011-03-21 18:57:01Cri, ti-am indeplinit dorinta....cand s-o vedea...sper sa ma placi!
si tu, tatoo


Ai facut tu asta pt mine??????????????
Iar zic:domle,ce face dragostea asta din om!!!!
Daaaa,sa dansaaam! Sa vina cineva cu tam-tamu' !
tatoo
Postat pe 21 Martie 2011 19:08
hm! daca blondina - o anume blondina - era confuzata, io pot pt ca sa zic ca sunt in stupoare!

esme
Postat pe 21 Martie 2011 19:14
esme, te lamuresc eu pe loc!
1.si BALANTELE danseaza
2. suntem niste maimute off-topic


PS: la mine inca nu se vede cat is de maimuta (cica abia maine)
ufishor
Postat pe 21 Martie 2011 19:16


Era mai nashpa daca erai in stupina...
Saaaarna,Esmilica
tatoo
Postat pe 21 Martie 2011 19:17
De la: ufishor, la data 2011-03-21 19:16:31esme, te lamuresc eu pe loc!
1.si BALANTELE danseaza
2. suntem niste maimute off-topic



suntem ON TOPIC --- eu is balanta
si am raspuns la apel
cricat
Postat pe 21 Martie 2011 19:21
da`, dar tocmai asta e, tatoo, ca sunt in stupoare si nu in stupina!

hello si tie!
esme
Postat pe 21 Martie 2011 19:22
ufi, dansul e intotdeauna binevenit! cel putin in ce ma priveste!
esme
Postat pe 21 Martie 2011 19:23

Criule,hai sa zicem asa:tu esti balanta,eu te iubesc pe tine si Ufusoara ma iombeste pe moi.
Acu suntem on topic??
tatoo
Postat pe 21 Martie 2011 19:24
sunteti in balanta....
cricat
Postat pe 21 Martie 2011 19:26
tatoo , dar tu o mai iubesti si pe esme.... deja avem patru laturi..
cricat
Postat pe 21 Martie 2011 19:31
ei, cri, sa nu-i fortam mana, pardon, iombirea lui tatoo! o avea si ea limite!



si apoi, nu patratul, ci sfera e forma, structura perfecta!
esme
Postat pe 21 Martie 2011 19:36
acum, esme, vedem ce facem cu colturile......
cricat
Postat pe 21 Martie 2011 19:39
cri, io v-am spus, sunt in stupoare! nu stiu pt ca sa zic ce-i cu patratul!
esme
Postat pe 21 Martie 2011 19:42
Balantele sint superficiale si chiar daca iti declara iubirea ai mereu senzatia ca-ti scapa din mina,.in ce-l priveste pe iubitul tau balanta ori este neserios ori nu vrea sa se complice cu o femeie casatorita.Eu zic sa te gindesti bine inante sa dai divort de al tau sot .
demetra
Postat pe 18 Aprilie 2011 17:32
Scumpo ,eu sunt din zodia balantei,in general balanta este o fire foarte sensibila,generoasa,echilibrata ,noua balantelor ne place cel mai mult stabilitatea intr o relatie..O fi prietenul tau nascut in zodia balantei dar conteaza foarte mult ascendentul,oricum in locul tau nu as miza pe asa o relatie..Daca te ar iubi cu adevarat ti ar fi cerut de mult sa ti rezolvi problemele si sa va traiti dragostea pe fata,nu asa pe furis .Eu cred ca lui ii convine situatia asa cum este deoarece nu este nevoit sa si asume nici un fel de responsabilitate..Poate daca ati locui impreuna nu ti s ar mai parea totul atat de roz,ptr.el e usor sa fie dragastos cu tine cateva ore,in fond doar atat aveti de impartit cateva ore de amor...gandestete ce viata ai avea cu el daca ar trebui sa impartiti grijile de zi cu zi..Eu zic sa o lasi naibi de relatie daca joaca de a amanti se poate numi relatie.Din descrierea ta el seamana foarte mult cu un june prim sau un LAS mai degraba.Imi cer scuze daca comentariul meu te a sarat in vreun fel ,nu asta am urmarit ti am spus sincer ce cred eu.Iti doresc sa gasesti puterea de a lua cea mai inteleapta decizie .Sa ai o viata frumoasa asa cum ar trebui sa avem cu toti,dar nu uita ca in primul rand noi singuri ne putem face viata mai buna si mai frumoasa.SI MAI ALES ,CREDEMA CA NU SUNTEM UNI MAI BUNI CA CEILALTI,IAR DACA ESTI FATA DESTEAPTA POTI TRAI SI CU SOTUL TAU CEEA CE AI TRAIT CU AMANTUL,DAR TREBUIE SA REAPRINZI DRAGOSTEA CARE VA ADUS IMPREUNA.SUCCES>cu drag corina
etern42
Postat pe 23 Mai 2011 19:14
De la: coldweather, la data 2009-07-07 23:22:59Relatia mea cu sotul-aproape ca nu mai exista. Nu a mers bine niciodata dar probabil nu am avut destul curaj sa renunt.Nu suntem compatibili din nici un punct de vedere. Si totusi l-am iubit...sau nevoia de a fi cu cineva, nici eu nu mai stiu. O persoana total nepotrivita pentru mine.


pai si tu...tot balanta! "nu stiu", "si totusi", "nu am avut destul curaj", "nici eu nu maistiu""
Eugenia69
Postat pe 23 Mai 2011 20:13
gheata la mal
cum sa mai existe relatia ta cu sotul tau cand tu vorba ceea de-un an jumate (din 3) iti faci de cap cu capul altuia care se joaca cu capul tau???
ce nu vrei sa accepti este ca balantzistul ala, ca sa nu-i zic balansoar, doar se balanseaza cu tine dandu-se in barci. el n-are nevoie sa-si stea balantza balanganitoare fixa, la el asta e sensul vietii balanga balanga. cu cat balanseaza mai mult si cu cat ii vede pe altii balansandu-se mai mult cu atat e mai fericit.
vrei nu vrei te balansezi in lumea si in fatza lui atarnata de sotul tau si asta il face fericit. daca te-ai balansa atarnata de el ar fi nefericire maxima pt sarmanul papushar.
opreste balansoarul pentru o clipa si ai sa vezi lucrurile mult mai limpede.
parerea mea, care este pe persoana fizica balansata de pe-un picior pe altul
alfheim
Postat pe 23 Mai 2011 21:33
si tu esti la profanat?
dor72
Postat pe 23 Mai 2011 23:11
parfonat ca mi-am dat cu parfom fo doo kile
alfheim
Postat pe 23 Mai 2011 23:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia berbec/barbat capricorn 2 De la: Hydra 23 Noiembrie 2010 06:05
compatibilitate intre femeia gemeni si barbatul taur? 38 De la: deep2w 10 Aprilie 2011 10:10
despre zodia balanta ,.... 2 De la: cricat 14 Septembrie 2011 14:16
peste betta 3 De la: quasaria 29 Decembrie 2011 00:23
iubire 145 De la: garbo180406 5 August 2012 00:38
Setari Cookie-uri