el scorpion cu ascendent in fecioara, ea fecioara cu ascendent in scorpion

tare asta nu? va rog, daca stiti detalii despre o asemenea combinatie, si mai ales cum sa faca fecioara sa puna mana pe un astfel de scorpion.....astept sfaturi dragi forum-isti. multumesc anticipat
diddy
Postat pe 29 Iunie 2009 01:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere 2 De la: eladaela 20 Martie 2011 00:17
[email protected] 1 De la: Emma_Peel 4 August 2009 02:03
femeia gemeni barbatul berbec 1 De la: m_muica 1 Februarie 2009 09:17
gemeni-gemeni ? 7 De la: lady_DY 16 Februarie 2010 21:32
femeia balanta...barbatul taur 5 De la: pik_nik 14 Noiembrie 2009 14:06
Setari Cookie-uri