Femeile intre ele de ce ???

Am observat relatia femeilor una cu alta. Chiar daca nu ce sa imparta fiindca nu au nimic uin comun nici .barbatul, amantul,nici casa de impartit .nici nimic altceva femeile chiar daca nu o recunosc sint foarte periculoase cind se intinlesc!!

Si aici pe forum nici nu se cunosc macar dar in discutie una zice dreapta cealalta zice automat stinga chiar daca vizibil are dreptate!!
Oare de ce nu incercam sa fim mai conciliante noi intre noi femeile si sa nu ne mai scoatem ochii inutil???
Un pic de efort Doamnelor!!
luc70
Postat pe 6 Mai 2009 22:49
stai ca nu pricep...adica daca iaso sau mica zic o chestie si eu nu sunt de aceeasi parere, automat tre' sa le dau dreptate ?

sorry, luc...da' asta face frumusetea forumului...diversitatea de opinie...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 08:50
bai lucico...

pai te si gasisi sa dai exemplu de femei de pe forum, unde multe sunt barbati si invers, sau una singura (unu' singur) e mai multe... he,he,he...

hai ca pe adminii deghizati in useri nu-i iau la socoteala, ca aia sunt iesiti la produs, pe post de animatoare...
zambil
Postat pe 7 Mai 2009 11:47
ai aparut ?

ce draku, nene...io ma dadeam cu couru' de pamant la chestiune...de boc ala...ca se jura ca nu deturneaza banii de la ue...si tu nimic...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 11:49
io boram, ca mi se facuse greatza de la atata politica pe burta goala... he,he,he...
zambil
Postat pe 7 Mai 2009 11:51


pai nu ai secretara, suflete ? sa-ti aduca un corn, un lapte...ceva...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 11:53
are,are...

e smecher mosu' asta...

bai zambilu',

ce faci mami?

bagi lumetu' in depresie?....


vaz ca dai bataita astazi,ti-am vizionat profilul ..ca nu te gaseam,sa nu-mi dai na-na...
iasomia
Postat pe 7 Mai 2009 14:08
hmmm...io as vrea so vaz pe secretara aia a lu' zambil, la sfarsitul programului...

la sarcasmele si ironia fina de o are in el...crez ca aia pica rapusa...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 14:17
ehhh..la cat e de destept mosu' ,crez ca si-a ales una cu ficatii beton,sa tina la tavaleala...
iasomia
Postat pe 7 Mai 2009 14:24
bai... voi ce faceti acilea?... profitati ca-mi cade reteaua?...
zambil
Postat pe 7 Mai 2009 14:27
nene...ce conexiune am la net...abia mi se incarca pagina...crez ca iar a facut cutzulache al meu pishu pe la stalpul alora...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 14:30
ia nu-l mai gadilati atata ca i se urca la cap. el n-are secretara, va zic fare dubii, cum va vad si cum ma vedeti. n-a rezistat nici una cu el mai mult de o zi. ospiciu , scria pe fruntea lor daca se incapatinau sa apara si a doua zi. asa ca, sigur, da sigur, are secretar. si inca unul cu nervii de otel. si sta, cica a cerut la haga dreptul de a se pensiona la 45 de ani pe motive de dat din cap si facut cu ochiul .
si_totusi
Postat pe 7 Mai 2009 14:38
nu-l gadilam soro...noi cainam biata secretara...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 14:42
nene...cica am download de 10 si upload de 4 juma...

poate in alta dimensiune...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 14:53
Io cre ca la varsta lui e deja pensionar. Dar l-au scos aia mai devreme ca le incurca gandurili si ramaneau blocati!
picaturaderoua
Postat pe 7 Mai 2009 15:05
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-07 14:53:57nene...cica am download de 10 si upload de 4 juma...

poate in alta dimensiune...


ce spui tu acolo? care? cum? cand? unde?
si_totusi
Postat pe 7 Mai 2009 15:07
am facut testul de viteza...la download si upload...si cica e beton armat...

doar ca mie abia mi se incarca pagina...

o fii ceva paranormal...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 15:09
eu cand am vazut titlul topicului,am crezut ca se refera la sex,la lesbiene...

ce vrea fatuca asta de fapt?

mie mi se pare o intrebare tipic masculina...

si voi bai fetelor!

rele sunteti...ntz,ntz,ntz...
iasomia
Postat pe 7 Mai 2009 15:44
cica nu picam de acord nici in viata reala si nici pe forum...

cam asta e ideea
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 15:47
pai..eu nu intru acilea ca sa fim de acord! tu?

pe mine ma plictisesc unanimitatea,si spiritu' de turma...
iasomia
Postat pe 7 Mai 2009 15:49
he...he...pai nu vezi cum ma contrazice Ella?

eu hais si ea cea...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 15:50

Si ce, nu-ti place?
Ella34
Postat pe 7 Mai 2009 15:52
nah si ?

sigur ca imi place...ca mie imi plac oamenii cu sange in pix care isi sustin argumentat parerile
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 15:54
De la: iasomia, la data 2009-05-07 15:49:26pai..eu nu intru acilea ca sa fim de acord! tu?

pe mine ma plictisesc unanimitatea,si spiritu' de turma...

Sunt de acord.
Micass
Postat pe 7 Mai 2009 18:59
bai micass...cica suntem invidioase...
wife_de_zmeu
Postat pe 7 Mai 2009 20:31
sigur, sigur
gabitzza
Postat pe 7 Mai 2009 22:53
bre...jean luc70 picard....nu ai la tine cutia cu "intelijentza" sa ne rapui cu mostre de idei beton si de contra-argumente la cele discutate on topic????sau iti pica enterpraizu' si esti in deriva????si nu mai gasesti printre quasari inteligenta ta nativa?
tutankhamon
Postat pe 7 Mai 2009 22:55
nu va legati de secretare...sa vedeti cum este sa fii secretara unei "domnisoare "de vreo 50 de ani, senila si egoista pe tinerete si pe deasupra si cu ceva inclinatii bisexuale...la naiba !!! dar am rezistat cu stoicism 3 ani de zile, in conditiile in care celelalte au ajuns la psiholog dupa primele luni...la propriu!!!i-am aratat ca daca ea e scorpie o pustoaica de 22 de ani poate s-o puna pe butuci, acum se chinuie sa se pensioneze!!!ce-a cautat a gasit. iar legat de subiect....eu ma gandeam ca se vb de alt gen de...relatie intre femei,nu putem fi toti de acord ptr ca suntem fiinte complexe, fiecare gandeste cu propriul "instrumente, ca de aia nu suntem oi!
mitalina
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Omul nu invata nimic,nu se schimba in bine...El devine doar batran 105 De la: garbo001084 1 Noiembrie 2010 10:23
Confused 12 De la: zambila 20 Octombrie 2010 09:55
Femei tradatoare in dragoste! 6 De la: floare_cu_colti 28 Martie 2011 09:29
Aikido 1 De la: iulia__ 28 Mai 2009 09:57
DE TOATE 9 De la: cristina322 12 August 2010 12:07
Setari Cookie-uri