N-ai facut bine!
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 29 Aprilie 2009 10:27 |
||
|---|---|---|
|
Cum ai putut sa faci asa ceva? .
|
||
|
Ella34 Postat pe 29 Aprilie 2009 10:50 |
||
Dezastruos de-a dreptul!!!!!!
|
||
|
|
||
|
walkiria Postat pe 29 Aprilie 2009 11:15 |
||
nu contenesc sa ma minunez !!!
|
||
|
rasarit Postat pe 29 Aprilie 2009 11:19 |
||
|
totusico, ia uite acilea! mai ziceai de americanii aia.. ca sustin ca iau contact cu stafiile,iote si fetele noastre..ce patrunse sunt! hai ca m-am inveselit,ehe,he,he...
|
||
|
iasomia Postat pe 29 Aprilie 2009 11:23 |
||
|
Noi nu doar sustinem.... O si facem, dupa cum se vede!
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 29 Aprilie 2009 11:28 |
||
se pare ca...o faceti bine!!!...din cate vad!!! dati-i inainte!!
|
||
|
ovidiu42 Postat pe 29 Aprilie 2009 11:38 |
||
Pai nu trebuie sa fim mai tari ca americanii?
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 29 Aprilie 2009 11:41 |
||
De la: picaturaderoua, la data 2009-04-29 11:41:14Pai nu trebuie sa fim mai tari ca americanii? desigur!!!
|
||
|
ovidiu42 Postat pe 29 Aprilie 2009 11:44 |
||
|
vaaaiii !!! sunt oripilata....ce-ati facut oameni buni ? pai e frumos ?
|
||
|
wife_de_zmeu Postat pe 29 Aprilie 2009 12:07 |
||
|
Incredibil! Si ce vei face acum...?
|
||
|
Ella34 Postat pe 29 Aprilie 2009 12:11 |
||
|
mai bine nici ca se putea!!! las` ca...e in trend...si...se poarta!!
|
||
|
ovidiu42 Postat pe 29 Aprilie 2009 12:12 |
||
acum...penitenta, nene...multa cenusa in cap...
|
||
|
wife_de_zmeu Postat pe 29 Aprilie 2009 12:13 |
||
|
pai ,da ! cenusa e singura solutie! dar sa nu crezi ca-ti vom da dreptate !!!! |
||
|
rasarit Postat pe 29 Aprilie 2009 12:16 |
||
|
Dreptatea frange aripe de ingeri, Lasand doar cioatele in urma lor, Si dorurile pe care le sangeri, In flori uitate ziua pe covor. Cenusa nu-i raspunsul ce ne pasa, Nici noptile ce-si scutura usor, Frunzisul verde risipit in casa, De patime ce cresc mistuitor. |
||
|
Ioana007 Postat pe 29 Aprilie 2009 13:17 |
||
|
SINT COSMINA SI VA MULTUMESC PT RASPUNSURI DAR NU NU INTELEG NIMIC , VREAU DACA SE POATE PARERILE VOASTRE IN DETALIU, VA ROG SI CE SE MAI POATE FACE ??DACA SE MAI POATE MULTE PRIETENE MI-A SPUS CA SINT INCAPATINATA MINDRA , SI ACEASTA LIBERTATE CARE MI-AM ALES-O MA VA COSTA SCUMP MAI TIRZIU IN TIMP, DAR EU VREAU SA IMI HOTARASC SINGURA VIATA CHIAR DE MANINC O CEAPA CU PIINE CUM SE ZICE ,PRECUM VEDETI SINT SINCERA ACUM MIA SPUS EX SOTUL CA NU IMI VA MAI TRIMITE DECIT 200 EURO MULTUMESC |
||
|
garbo001346 Postat pe 29 Aprilie 2009 15:17 |
||
| Mai Cosmina,poate eu am o problema cu Pc,dar nu am inteles framintarea ta,poti sa mai postezi odata?.Nu zic la misto. | ||
|
valentino Postat pe 29 Aprilie 2009 15:22 |
||
|
Nu Valentino! Nu ai nici o problema. Topicul era fara nimic in el. Doar cu nume. De aici comentariile noastre care s-au vazut. Deci, Cosmina, posteaza problema ta, si vom vedea ce raspunsuri vom da. Asa, la ce sa raspundem?
|
||
|
picaturaderoua Postat pe 29 Aprilie 2009 15:31 |
||
Cosmina, nici noi nu intelegem nimic fata! E scris adanc!
|
||
|
gabitzza Postat pe 29 Aprilie 2009 15:33 |
||
|
TOTI IMI SPUNETI CA AM GRESIT, CA MAI BINE NICI CA NU SE PUTEA , ETC ETC ETC DAR VOI NU SPUNETI NIMIC DE EL , CE VINA ARE ESTE VINOVAT UNDE A GRESIT |
||
|
garbo001346 Postat pe 29 Aprilie 2009 15:35 |
||
|
Mai, tu esti cumva Rodica aia cu unghiile exfoliate, ca alta concluzie nu ma lasi sa trag....?! . Cosmina, unde ti-ai povestit tu problema draga? Dar pe a lui..? |
||
|
Ella34 Postat pe 29 Aprilie 2009 15:40 |
||
Doamner ce om!!!!!!!!!Fetyelor...mie chiar nu-mi vine sa cred!!!
|
||
|
walkiria Postat pe 29 Aprilie 2009 15:45 |
||
|
Walki, ai citit si povestea lui?
|
||
|
Ella34 Postat pe 29 Aprilie 2009 15:48 |
||
|
ACOSMINA nu stiu daca are o alta varianta decit ce spusa de mine da chiar el nu are nici o vina ?' |
||
|
garbo001346 Postat pe 29 Aprilie 2009 15:51 |
||
De la: Ella34, la data 2009-04-29 15:48:12 Nu iubita!!Dar zicea sa zicem daca el este vinovat,daca a gresit...deci...normal ca e el de vina!!!Ea e "di vina"...probabil!!! Ma distreaza ca tot nu se prinde ca nu a zis povestea...
|
||
|
walkiria Postat pe 29 Aprilie 2009 15:52 |
||
|
ELLA SPUNE-MI TE ROG SINCER PAREREA TA |
||
|
garbo001346 Postat pe 29 Aprilie 2009 16:00 |
||
|
DAR CE AM FACUT ASA DEZSTRUOS? |
||
|
garbo001346 Postat pe 29 Aprilie 2009 16:00 |
||
De la: garbo001346, la data 2009-04-29 16:00:01ELLA SPUNE-MI TE ROG SINCER PAREREA TA TREBUIE SA INVENTAM NOI POVESTEA...DECI,au prioritate doamnele... |
||
|
valentino Postat pe 29 Aprilie 2009 16:02 |
||
|
CE POVESTE ?' ISTORIA MEA'? DAR AM SPUS-O NU O DATA |
||
|
garbo001346 Postat pe 29 Aprilie 2009 16:02 |
||
|
SE SPUNE TOTUL LA MISTO IN LOC SA SPUNETI EXACT CE ESTE DE SPUS, AM FACUT bine sa nu |
||
|
garbo001346 Postat pe 29 Aprilie 2009 16:04 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| de cine sa ascult de realitatea ce se aude ,vede,sau de ceea ce este in interior adica suflet | 37 | De la: bianca_culea 27 Martie 2014 12:57 |
| Noua lege a incredintarii copiilor | 8 | De la: fengari 2 Noiembrie 2011 11:48 |
| Dl.Columbeanu versus D-na Columbeanu | 97 | De la: dor72 15 Aprilie 2011 18:19 |
|
|
||
| IMPORTANT | 1 | De la: garbo092075 20 Noiembrie 2011 12:24 |
| am nevoie urgent de un sfat va rog | 121 | De la: sufletista 5 Ianuarie 2010 18:51 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună