am facut bine???

Pentru mine acesta e cel mai distractivo-smintelistic topic.
Toti incearca sa ofere un sfat ceva pe-acolo si "seralista" parca vorbeste singura, nu aude nimic din ce i se spune si, colac peste pupaza, da adresa unei marci(Mark), parca i-ar fi cerut-o cineva.
Stati asa! Nu va inghesuiti sa scrieti la adresa!
sora_ilsi
Postat pe 1 Mai 2009 18:23
Cred ca ne-a dat adresa fostului ei sot. De ce oare?
Micass
Postat pe 1 Mai 2009 18:59
Uite cum am luat si eu modelul Irinucai. Mi-a postat de 3 ori.
Micass
Postat pe 1 Mai 2009 18:59
Ma enerveaza ca n-ai buton de stergere mesaj pe forumul asta.
Micass
Postat pe 1 Mai 2009 18:59
Lasa Micass ca te-ai descurcat admirabil! Spre deosebire de Irinuca care....
Aemulus
Postat pe 1 Mai 2009 19:06
De la: Micass, la data 2009-05-01 18:59:48Ma enerveaza ca n-ai buton de stergere mesaj pe forumul asta.



micas...sincer...ce ai vrea sa stergi?
mesaju` meu?
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 19:19
De la: garbo001346, la data 2009-05-01 17:59:09daca doriti adresa de email alui v-o dau fara probleme

mark13_2003@yahoo.com


Ia priviti ce-a intzeles fata noastra din toate discutiile!
Sa mai zica cineva ca traim toti in aceeasi dimensiune !
blanca
Postat pe 2 Mai 2009 12:43
he...he...cum am zis...ar trebui sa ii spunem ce vrea ea sa auda...

eu tot mai cred ca povestea asta e la shto...nicio femeie nu poate fii atat de stupida si limitata incat sa isi vada barbatul doar ca pe o gaina care face oua de aur, si care a venit pe lume doar ca sa o intretina si sa se sacrifice...sau ???

wife_de_zmeu
Postat pe 2 Mai 2009 12:57
De la: ovidiu42, la data 2009-04-30 19:48:59mica....oare tu ai facut bine ca...ispitesti lumea p`aci?
ia zi...nu mai lasi si tu...de la tine...pt sarmani care pohtesc asa?
iar ne ia tuta...ca am gasit topicuri sa socializam!!!


pai na...daca va gasiti sa socializati numa pe topicuri de doi lei......nu vezi ca io am postat o singura data si gata????...e clar ca topicul e la shto...
tutankhamon
Postat pe 2 Mai 2009 13:04
De la: garbo001346, la data 2009-05-01 17:59:09daca doriti adresa de email alui v-o dau fara probleme

mark13_2003@yahoo.com


si mamica..cam ce crezi tu ca putem vorbi cu el????cum are copii cu una care nu stie sa aibe grija de ei si, poate nici nu-i pasa???ca te preocupa scoala pe care o faci la seral, dar inca nu ai invatat notiuni elementare de gramatica de clasa a 2-a, a 3-a???(ba, fratilor, se poate face si ciclul primar la seral????)ca te afisezi cu el ca fiind ex-ul tau? ca fugi repede la mamica - oare e mama ta naturala sau matroana stabilimentului?????? - sa-i povestesti detaliile picante ale vietii intime cu el????
tutankhamon
Postat pe 2 Mai 2009 13:10
multi, nene...multi...

off topic...ca mi-e lene sa caut cafeneaua, nah...

vad ca iar am in lista de prieteni useri care nu au nicio activitate "seismica" pe aici....ceea ce ma nedumereste teribil....

de ce ar vrea cineva sa fie in lista altcuiva, din moment ce nu posteaza nimic ?

cred ca iar am sa imprumut radiera aia si sa trec la sters de necunoscuti
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Mai 2009 13:14
Si eu am facut putina curatenie de curand , ca deja erau peste o suta . Da' ma simt putin vinovata . Ca nu mi-au facut oamenii nimic ! Da' se-ncarcau toate celea prea greu...
blanca
Postat pe 2 Mai 2009 13:24
ba eu nu ma simt vinovata deloc...ideea forumului e sa socializezi cu alte persoane

cum poti sa cunosti pe cineva daca nu iti poti face o parere despre cum gandeste ?

hmmm...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Mai 2009 13:27
Adevarat ! Eu insa ma uit spre mine si stiu ca am destule momente cand vreau sa stau pe margine si doar sa citesc .Si ma gandesc ca nu sunt singura construita asa.
Iar faptul ca te au in lista lor e un fel de decl. de simpatie .
blanca
Postat pe 2 Mai 2009 13:37
adica am fani ??? hmmm...crezi ca le place limba mea ascutita ?
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Mai 2009 13:39
De la: ovidiu42, la data 2009-05-01 19:19:41
De la: Micass, la data 2009-05-01 18:59:48Ma enerveaza ca n-ai buton de stergere mesaj pe forumul asta.



micas...sincer...ce ai vrea sa stergi?
mesaju` meu?

Iar intelegi ca nuca in perete. Ce treaba am eu cu mesajul tau? Si care mesaj? Daca as fi moderator poate as putea sterge si alte mesaje. Ma refeream la buton de stergere a mesajului propriu. De ex. in cazul de sus cand mi-a posta de 3 ori, pe unele forumuri daca pe un topic ultimul mesaj e al tau ai un buton si poti sa il stergi. Iti da posibilitatea sa stegi daca te razgandesti dupa ce ai apasat pe"trimite" sau daca din cauza netului iti posteaza mesajul de cateva ori. Fix la asta ma gandeam si absolut deloc la mesajele tale sau ale altuia.
Micass
Postat pe 2 Mai 2009 14:12
mai cosmina sau 1326...vezi ca ai incurcat borcanele...ai postat aceeasi poveste in varianta sotului

daca vrei sa fii luata in serios, arata un minim de respect userilor de pe forum...altfel ai sa citesti numai urari de-alea suculente...de dulce si de bine...de care limba romana nu duce lipsa...
wife_de_zmeu
Postat pe 4 Mai 2009 23:19
tu esti de vina! impreuna cu mama ta...luati-va de manuta amandoua si nu te mai plange..NU! nu ai procedat corect, te-ai folosit de el cat de mult ai putut, iar apoi ,cand el s-a suparat(pe buna drepatate-pt ca nu ii spusesei anumite lucruri)te-ai ofticat si te-ai despartit de el(pe motiv ca vrei sa-ti "Controlezi singira viata")
sincer, mie mi se pare ca intr-o casnicie toate lucrurile trebuie discutate...nu "unul hais si altul cea"
Ihi
Postat pe 5 Iunie 2009 15:48
Nu pot sa se ia de mana amandoua, pentru ca nu mai are cum sa isi stearga lacrimile.Mai bine sa se ia de picior.
Ioana007
Postat pe 6 Iunie 2009 19:37
mai bine de cureaua de la bracinari.....
tutankhamon
Postat pe 8 Iunie 2009 13:30
Este o idee buna, numai sa nu-i vina niscaiva ganduri perverse.
Ioana007
Postat pe 8 Iunie 2009 17:13
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-02 13:27:31ba eu nu ma simt vinovata deloc...ideea forumului e sa socializezi cu alte persoane

cum poti sa cunosti pe cineva daca nu iti poti face o parere despre cum gandeste ?

hmmm...


Domne, da' sa mor daca iti vine sa scrii ceva!
Eu citesc toate cele 4 pagini...si asta mica, mare cum o fi - 1326, cred ca nu citeste nici ce scrie ea.
Sunt atat de multe din astea incat numai postarile voastre merita atentie si respect.
Pe mine una ma uimeste, pana la mutenie, prostia. As fi raspuns si nu ma lasa inima. Ironia n-o pricepe si sfaturi nu accepta ( asa spune, nu?).
Dorutza
Postat pe 10 Iunie 2009 23:51
Pai nu citeste pentru ca inca desluseste alfabetul.Dar ia asteapta tu sa treaca in clasa a doua..
Ioana007
Postat pe 11 Iunie 2009 17:13
pai na...parca era la seral, nu????....stati pe aproape ca acush se termina anul scolar si poate revine fata.....
tutankhamon
Postat pe 11 Iunie 2009 23:33
Draga mea daca in 13 ani nu ai reusit sa-l cunosti si sa intelegi cum vede el viata,nu prea e bine.E o vorba de-a noastra,neaosa"MANDRIA SI PROSTIA COSTA SCUMP".Fa bine si incearca sa vorbesti cu el si cereti iertare pentru ca ai sarit calul si ai gresit.Spune-i ca vrei sa termini scoala, pentru ca avand o diploma in buzunar poti sa obtii un loc de munca mai bine platit si eu cred ca te va intelege.Renunta la a mai arunca cu banii pe lucruri care nu sunt urgente,pntru ca o casa e mai importanta.Spui ca e un om care te respecta,avand un comportamenr corect fata de tine.Nu da pasarea din mana pentru cea de pe gard ca s-ar putea sa dispara si gardul.Lasa aiurelile deoparte si cauta sa va impacati,eventual vorbeste cu el si spune-i ca vrei sa mergi la el.Asa,intre patru ochi discutati deschis si lamuriti problemele.Eu,de 29 de ani tin casnicia,cu bune ,cu rele,dar trebuie sa inveti ca in viata sunt momente cand trebuie sa mai si cedezi.Fi tandra,vorbeste cu el si cere-i parerea cand vrei sa faci anumite lucruri.Un sot care sa se poarta cum zici tu ca se poarta cu tine cam rar in ziua de azi.Mandria e buna, dar cand trebuie si unde trebuie.Sper ca ai inteles ceva din ce ti-am spus si nu ramane decat sa analizezi totul in amanunt si sa iei hotararea cea mai buna pentru tine.Mult noroc.
Dalimi
Postat pe 3 Iulie 2009 02:50
dar clasele primare le-ai facut,duduia cosmina?cum poti sa faci seralul din moment ce tu nu stii sa scrii corect gramatical?poate vei invata la seral si ca sa-ti raspund la intrebare,f bine ai facut ca l-ai scapat pe sarmanu om de o astfel de lepra....e corect spus?
robby
Postat pe 3 Iulie 2009 15:07
[/quote]Hai ca esti draguta.care casnicie soro?nu vezi ca ea trambiteaza despre "ex-sotul"deja?gata.pa casnicie.daca a fost vreodata.probabil doar in capul dobitocului aluia,care se speteste prin lume ptr ea.eu cred ca ar trebui sa ne spuna si cum il cheama pe ala pe care il are pe aici.am eu un "feeling"asa.Cu stima CATALIN.[/quote]

Bravo Catalin Dupa mine esti singurul care a intuit corect ce se intampla de fapt (daca o fi reala povestea, desigur). Chiar ma miram cum de nimeni nu-si da seama ca fata a intalnit un Fat Frumos "scolit" la seral.... Numai ca el se va transforma urgent in Baba Cloanta cand fata ii va cere sa-i plateasca seralu' si lentilele de contact verzi....
mirelina
Postat pe 3 Decembrie 2009 09:04
ce s-a mai intamplat?
liaiedera
Postat pe 11 Aprilie 2010 21:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce unele posturi de tv refuza postatorii vechi? 16 De la: elodia 8 Aprilie 2010 19:01
buna seara 1 De la: maxalina 22 August 2012 20:55
vreau sami iau copilu 13 De la: reyya 5 Iulie 2010 18:20
divort la judecatorie 31 De la: belle_a 10 Ianuarie 2016 18:25
am nevoie urgent de un sfat va rog 121 De la: sufletista 5 Ianuarie 2010 18:51
Setari Cookie-uri