DRAGOSTE CU SILA

CUM POT FI UNII ATAT DE MITOCANI SA ISI OBLIGE SOTIA LA ORICE????SA O OBLIGE SA II FIE TELECOMANDA,APOI SA AIBA SI CHEF CAND FACE AMOR FORTAT CU EA??DRAGOSTE SAU EGOISM BOLNAV SE KEAMA???
SIMPATICILA
Postat pe 28 Noiembrie 2011 13:53
nu prea inteleg ce vrei sa spui.
tie iti piere cheful de amor daca schimbi canalul tv fara telecomanda?
ce te deranjeaza de fapt?
garbo231030
Postat pe 28 Noiembrie 2011 15:07
zicea ca ii e sil....
un divort mic...si se rezolva, trece sila....
dor72_
Postat pe 28 Noiembrie 2011 15:31
,,SE KEAMA??? "...verbul asta nu e in DEX :-)))
,,APOI SA AIBA SI CHEF CAND FACE AMOR FORTAT CU EA"...sa aibe chef de ce anume cand face amor ?? ca nu s-a inteles :-))) in plus a face amor exclude adverbul ( in acest caz ) de ,,fortat " ....

reyya
Postat pe 28 Noiembrie 2011 15:36
De la: SIMPATICILA, la data 2011-11-28 13:53:55CUM POT FI UNII ATAT DE MITOCANI SA ISI OBLIGE SOTIA LA ORICE????SA O OBLIGE SA II FIE TELECOMANDA,APOI SA AIBA SI CHEF CAND FACE AMOR FORTAT CU EA??DRAGOSTE SAU EGOISM BOLNAV SE KEAMA???
poate ca tu nu lai pus la punct de la inceput,ai fost prea supusa si toleranta....eu zic sa le spui parintilor tai ce iti face el si sa il pui pe fratele tau sa il puna la punct,sau ruda mai apropiat...daca nu merge divortati
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 21:41
De la: SIMPATICILA, la data 2011-11-28 13:53:55CUM POT FI UNII ATAT DE MITOCANI SA ISI OBLIGE SOTIA LA ORICE????SA O OBLIGE SA II FIE TELECOMANDA,APOI SA AIBA SI CHEF CAND FACE AMOR FORTAT CU EA??DRAGOSTE SAU EGOISM BOLNAV SE KEAMA???


Iote , asa-s unii! Obliga sotia... e rai sunt toti barbatii! Propun sa-i faci barbatului ipotetic (unul real nu cred ca ai prin preajma) un orar, un grafic pe care sa-l respecte cu sfintenie. Fara excese ca-i de rau
SAL
Postat pe 28 Noiembrie 2011 21:50
De la: SIMPATICILA, la data 2011-11-28 13:53:55CUM POT FI UNII ATAT DE MITOCANI SA ISI OBLIGE SOTIA LA ORICE????SA O OBLIGE SA II FIE TELECOMANDA,APOI SA AIBA SI CHEF CAND FACE AMOR FORTAT CU EA??DRAGOSTE SAU EGOISM BOLNAV SE KEAMA???
ar trebui sa devii mai severa mai dura si rara mila...pt ca barbatiii nu merita mila doar cateodata
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 21:59
De la: ingerasulluptator, la data 2011-11-28 21:59:42
De la: SIMPATICILA, la data 2011-11-28 13:53:55CUM POT FI UNII ATAT DE MITOCANI SA ISI OBLIGE SOTIA LA ORICE????SA O OBLIGE SA II FIE TELECOMANDA,APOI SA AIBA SI CHEF CAND FACE AMOR FORTAT CU EA??DRAGOSTE SAU EGOISM BOLNAV SE KEAMA???
ar trebui sa devii mai severa mai dura si dura mila...pt ca barbatiii nu merita mila doar cateodata
trebuie sa gandesti llogic si inima sa o folosesti doar cateodata
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:02
Ingeras un barbat ce ,,merita mila" nu e un lucru de dorit. Eu prefer demnitatea.
SAL
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:02
cu un barbat ar trebui sa te comporti ca un catel....
barbatii sunt oameni slabi,,fara caracter...nu au avut o educatie constructiva si au luat negativul din societate.cred ca tatal s-a transmis laturile negative baietilor,cica sa fie smecheri....
nu trebuie sa le doresti raul,,,,doar sa te comporti asa cum te comporti cu un catel...il comanzi...il consideri ca nu gandesti si tu esti ceea care trebuie sa il comanzi
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:08
irinooka... "rara mila", sau "dura mila"?...
ca sa inteleg si eu cat de cat...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:14
Ingeras..nu sunt de acord cu teoria ta..
Un barbat e si el om ca si noi femeile..si daca noua ne place sa fim alintate,mangaiate si iubite..tot asa si lor le place sa fie alintati,mangaiati si iubiti!!
Cu ce mana dam..cu aia si primim! Daca suntem iubitoare si atente cu ei si ei vor fii iubitori si atenti cu noi!
Cand fac dragoste cu cine mi-e drag-nu mi-e sila!Daca mi-e sila de cineva..refuz,nu m-as fi casatorit cu cineva de care sa-mi fie sila...
elisabeta_boia
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:17
De la: Sal_a_toi, la data 2011-11-28 21:50:50
De la: SIMPATICILA, la data 2011-11-28 13:53:55CUM POT FI UNII ATAT DE MITOCANI SA ISI OBLIGE SOTIA LA ORICE????SA O OBLIGE SA II FIE TELECOMANDA,APOI SA AIBA SI CHEF CAND FACE AMOR FORTAT CU EA??DRAGOSTE SAU EGOISM BOLNAV SE KEAMA???


Iote , asa-s unii! Obliga sotia... e rai sunt toti barbatii! Propun sa-i faci barbatului ipotetic (unul real nu cred ca ai prin preajma) un orar, un grafic pe care sa-l respecte cu sfintenie. Fara excese ca-i de rau



asa un fel de grila pt sex ??? cam ca la mersul trenurilor :-))))) Si fara excese ???? ohh boy...asta da masochism pe bietul om care sta cu.... mai sus numita :-))))
reyya
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:26
Un caine pe care-l harai te va latra si daca nu esti pe faza, s-ar putea sa te si muste
SAL
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:29
da' un orar in care sa-i administreze irinookai cate o batuta la ora fixa nu i se poate face?!:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:30
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-28 22:17:38Ingeras..nu sunt de acord cu teoria ta..
Un barbat e si el om ca si noi femeile..si daca noua ne place sa fim alintate,mangaiate si iubite..tot asa si lor le place sa fie alintati,mangaiati si iubiti!!
Cu ce mana dam..cu aia si primim! Daca suntem iubitoare si atente cu ei si ei vor fii iubitori si atenti cu noi!
Cand fac dragoste cu cine mi-e drag-nu mi-e sila!Daca mi-e sila de cineva..refuz,nu m-as fi casatorit cu cineva de care sa-mi fie sila...
eu cred ca femeile se casatoresc din iubire,,,barbatii ca sa aiba o servitoare....
la inceput cand barbatul este atent si se comporta frumos,,ai placere de el
dar apoi cand ii depistezi minciunile,,comportamentul lui,,cu timpul iti vine sila
eu stiu si cazul meu,,,cand eram naiva m-am indragostit imi facea placere sa fiu cu el,,apoi cu timpul i-am descoperit minciunile,,,si comportamentul
cu timpul a inceput sa mi se faca sila de el
comportamentul barbatului face femeia sa ii fie sila de el
cu femeia trebuie sa te comporti mereu frumos,,nu doar cand ai nevoie de sex
sa o ajuti in treburile casnice
stii multe femei nu se exterizeaza dar tin in ele si cu timpul vine sila
eu cred ca toate femeile se casatoresc sau isi fac o relatie pt ca sunt indragostite
dar comortamentul barbatului face femeia cu timpul sa se raceasca fata de el
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:30
Ingerash, io nu "m-am racit" fata de EL
Nu-i bai?
Axl_22
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:35
De la: ingerasulluptator, la data 2011-11-28 22:08:02cu un barbat ar trebui sa te comporti ca un catel....





Sa te comporti ca un catel?
Hai, ca esti simpatica, dar nu credeam ca poti sa scrii despre Doggie Style...
nathalie
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:35
De la: ingerasulluptator, la data 2011-11-28 22:08:02cu un barbat ar trebui sa te comporti ca un catel....
barbatii sunt oameni slabi,,fara caracter...nu au avut o educatie constructiva si au luat negativul din societate.cred ca tatal s-a transmis laturile negative baietilor,cica sa fie smecheri....
nu trebuie sa le doresti raul,,,,doar sa te comporti asa cum te comporti cu un catel...il comanzi...il consideri ca nu gandesti si tu esti ceea care trebuie sa il comanzi



,, nu au avut o educatie constructiva si au luat negativul din societate". wow!!!!! .Irinouka, asta este o adevarata comprehensiune ,lato sensu nu gluma :-) ai uitat sa ne spui si pe cine ai citat :-)))
reyya
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:38
Ahaaa, acum am inteles. Prietenul tau te-a dezamagit , se purta frumos doar cand voia sa faca sex. Tu te-ai simtit folosita, tradata si de aici frustrarea.
Daca faceati dragoste, nu sex si situatia era total diferita.
SAL
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:38
cu un barbat care habar nu are sa se comporte...si nu face de mancare,nu ajuta
nu se comporta frumos cu timpul ti se face scarba de rl si te enerveaza tupeul lui

dupa ce se comporta urat mai vrea si dragoste
si mie mi s-a intamplat la fel
daca barbatul nu se comporta frumos si nu te ajuta cu timpul ti se face sila de el
si mie mi s-ar intampla la fel,,,,as avea sila de un barbat care la inceput se comporta frumos,apoi dupa ce vede ca femeia tine la el,,isi schimba atitudinea
stii cu timpul ti face scarba de el
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:40
De la: nathalie, la data 2011-11-28 22:35:40
De la: ingerasulluptator, la data 2011-11-28 22:08:02cu un barbat ar trebui sa te comporti ca un catel....





Sa te comporti ca un catel?
Hai, ca esti simpatica, dar nu credeam ca poti sa scrii despre Doggie Style...


eu ma gandeam daca cu un catel pot sa te comporti ca si cu un barbat ...de aia nu-mi dadea la virgula :-)))))) Viceversa se pare ca nu functioneaza ...bine , nu vorbim de ,,exceptii ":-))))
reyya
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:40
Bine Irinouka, ne-ai convins !!! De azi inainte vom fii plini de ....care e termenul ??? !!EVLAVIE :-))))) Pana atunci un Cinzano cred ca e mai bun:-))))
reyya
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:48
la inceput femeia face dragoste....dar cand incepe sa cunoasca cu adevarat caracterul barbatului incepe sa faca sex
pt ca dragoste faci cu un barbat care te iubeste,te ajuta si se comporta mereu frumos cu tine,,eu asa cred
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:48
Ingeras,desi nu-mi place..te contrazic din nou.. Cu sotul meu am facut deja 25 de ani de casnicie-in iunie anul acesta...si tot asa atent si grijuliu a fost mereu!
Eu sunt cea mai nebunatica..dar tot ma iubeste si ma simt libera,casatoria nu e o povara,e o revenire la matca!
elisabeta_boia
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:52
la matca cui ?
reyya
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:56
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-28 22:52:49Ingeras,desi nu-mi place..te contrazic din nou.. Cu sotul meu am facut deja 25 de ani de casnicie-in iunie anul acesta...si tot asa atent si grijuliu a fost mereu!
Eu sunt cea mai nebunatica..dar tot ma iubeste si ma simt libera,casatoria nu e o povara,e o revenire la matca!
pai majoritatea barbatilor sunt rai nu ai cuim sa il iubesti
da sa nu il urasti dar sa nu traiesti cu el
barbatii sunt rai si curvari
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 22:59
De la: reyya, la data 2011-11-28 22:56:58la matca cui ?

Banuiam o astfel de intrebare..:la matca natala!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 Noiembrie 2011 23:01
De la: elisabeta_boia, la data 2011-11-28 22:52:49Ingeras,desi nu-mi place..te contrazic din nou.. Cu sotul meu am facut deja 25 de ani de casnicie-in iunie anul acesta...si tot asa atent si grijuliu a fost mereu!
Eu sunt cea mai nebunatica..dar tot ma iubeste si ma simt libera,casatoria nu e o povara,e o revenire la matca!
barbatii vor o femeie care sa munceasca si ziua si noaptea ca doar asa au fost educati,de mamele lor inraite de barbati egoisti
ingerasulluptator
Postat pe 28 Noiembrie 2011 23:02
eeeh, irinooka...
visezi tu dragoste cu de-a sila, dar nu stii cum s-o (s)pui...:P

:)))))))
eu_geminy
Postat pe 28 Noiembrie 2011 23:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
It`s complicated! 25 De la: AleSim 9 Decembrie 2010 12:56
O alta poveste de viata, asa cum probabil sunt multe in lumea asta... 7 De la: tutankhamon 6 Iulie 2009 02:10
De ce? 193 De la: betty37 26 Martie 2011 01:53
As vrea sa divortez dar... 5 De la: 13 Noiembrie 2018 12:25
inselata 825 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:07
Setari Cookie-uri