CLUBUL MICROBISTILOR!!!

hai, foresta falticeni !
care-i scorul? au slabit baietii ritmul de joc, cu desert implant?
si_totusi
Postat pe 14 Mai 2009 21:49
firmele astea cu vanzari la domitzil au un stil de a prosti si imbrobodi lumea, ceva de nedescris.

va mai amintiti prezentarile acelea prin casele oamenilor unde, te asezai in semicerc ca la sedintele alcoolicilor anonimi , venea una cu o foaie de hartie si-ti tot desena ce repede se extinde o retea si ce urgent vei deveni milionar .parca era la ora de chimie cand desena profa legaturile acelea dintre electroni si neutroni

mamaaaa, ce m-am mai smacuit eu cu diverse produse, cica promo. nu ca as fi vrut dar, gazda trebuia sa aiba un numar de gura casca si cum targul e mic, ne ajungea repede randul la asa prezentari. devenisem client fidel imi placeau produsele cosmetice de la zepter.

suportam eu explicatiile si tampeniile dar, mai o maslina, mai un suc,mai o barfa, trecea timpul si plecam cel putin parfumata si cremuita acasa

m-au mirat intodeauna cei ce se bagasera pe post de vanzatori. parca erau in transa. mai ceva ca sectantii. spuneau o poezie si culmea, chiar credeau in ea
si_totusi
Postat pe 14 Mai 2009 22:05
uite si una care probabil va va descretzi fruntile ""Un taran, frant de oboseala, merge la hotel. Doamna, va rog o camera! Nu mai avem locuri, doar daca vreti sa dormiti in pat cu un negru. Neavand alta varianta accepta si o roaga pe doamna sa-l trezeasca dimineata devreme ca sa prinda trenul. Intrand in camera si vazand negrul care parea ca doarme, taranul exclama; mai da urat mai ii asta. Negrul aude si dupa ce omul nostru doarme rupt, il da cu crema neagra de ghete pe fata. Dimineata doamna il trezeste cam tarziu pe taran si acesta pleaca pe fuga, abia reusind sa prinda trenul. Deabia aici merge la toaleta si privind in oglinda zice; mai fire-ar sa fie, proasta aia la trezit pe negru in locul meu!""
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 22:12
TF, informatii despre produsul despre care vorbesti gasesti pe site-ul lui David si Bianca cei care au "inventat" produsul si-l vind in USA si alte parti.
Aemulus
Postat pe 15 Mai 2009 05:30
De fapt si de drept cele mai acurate informatii le-am gasit pe transfer factors research.
Aemulus
Postat pe 15 Mai 2009 06:12
Superbule, cheama tata pe aia de la Salubritate, ca au ramas gunoaiele de la petrecerea naturista a fetelor de pe terenul de fotbal si in weekendul asta avem etapa, adica meciuri tari, nu gluma. StOaia - Rapid si Dinamu - Timisoara.
anakin
Postat pe 15 Mai 2009 08:47
De la: micabis, la data 2009-05-15 05:30:19TF, informatii despre produsul despre care vorbesti gasesti pe site-ul lui David si Bianca cei care au "inventat" produsul si-l vind in USA si alte parti.
mda...asta este chiar o noutate pentru mine...multumesc...interesante informatiile pe care le-ai gasit acolo?
TF_
Postat pe 15 Mai 2009 12:18
Eu zic sa vorbim despre asta in alta parte ca e deja un gentleman suparat ca le-am invadat privatitatea.

Domnilor, va doresc sa cistige cine vreti voi! Spor la seminte/alune si bere rece!
Aemulus
Postat pe 15 Mai 2009 19:03
ce seminte, ce alune, ce bere rece?!?!??? ma duc sa caut pietre sa sparg capul lui Costea, incredibil cat poate sa rateze fitzosul asta, nu mai are loc in tricoul Craiovei la cat de balonat e de talent.
anakin
Postat pe 15 Mai 2009 20:30
Ce bataie a luat sTEAUA aseara...i-au nimicit oamenii cu burta goala a lui cOPOS ...caine pana la moarte !!!!!
TF_
Postat pe 16 Mai 2009 16:38
si tu de ce te bucuri ca a batut Rapidu`..
gabitzza
Postat pe 16 Mai 2009 19:45
acum vreo cativa ani , un fobalist,papura parca, a zis: "in fiecare dimineata un fraier se da jos din pat ! important e sa iti iasa in cale!!" ---- cred ca asta e si deviza firmelor de cosmetice, produse naturiste,etc!!!

revenind la FOTBAL, ca de asta suntem aici, astept meciul de diseara...care poate stabili campioana!! astept victoria cainilor!! totul depinde de Dinamo!! cei de la poli sunt prea slabi in deplasare! vezi infrangerile de la Vaslui & Cfr!! asadar...sa fie un meci spectaculos , castigat de DINAMOO!!
superbus
Postat pe 17 Mai 2009 15:22
De la: anakin, la data 2009-05-15 20:30:02ce seminte, ce alune, ce bere rece?!?!??? ma duc sa caut pietre sa sparg capul lui Costea, incredibil cat poate sa rateze fitzosul asta, nu mai are loc in tricoul Craiovei la cat de balonat e de talent.




Anakine,egalul cu buzaul e tipic oltenesc ? sau romanesc? invingi prima clasata si faci egal cu ultima!!
superbus
Postat pe 17 Mai 2009 15:24
De la: TF_, la data 2009-05-16 16:38:01Ce bataie a luat sTEAUA aseara...i-au nimicit oamenii cu burta goala a lui cOPOS ...caine pana la moarte !!!!!


daa..ce pacat ca nu i-am invins si noi!! dar am jucat asa morcoviti, de parca jucam cu Manchester!! steluta era o echiipa de batut!! nu mai joaca nimic de vreo 2 ani!! joaca valizele pt ei!!
superbus
Postat pe 17 Mai 2009 15:27
superbule, la craiova s-au facut jocurile ca sa il aduca pe piturca din vara la echipa.
anakin
Postat pe 17 Mai 2009 15:31
De la: anakin, la data 2009-05-17 15:31:18superbule, la craiova s-au facut jocurile ca sa il aduca pe piturca din vara la echipa.



nici nu stiu ce sa fac!!! sa ma bucur? sau sa fiu ingrijorat!! la ce mare antrenor e pitzy.... nu vad viitor mare craiovei!! dar cine stie...poate le baga fratiilor costea fitzele in cap si face o echipa buna!! vom vedea la anu!!
superbus
Postat pe 17 Mai 2009 19:25
victoria mare, in stil de campioana, a echipei mele, DINAMO!3-1 cu poli , dupa 0-1 !nu mai e nimic de carcotit! dusmanii " sa ni se inchine" !!

A mai ramas un pas, meciul urmator , cu unirea urziceni!! o victorie sau un egal ne va aduce titlul 19!! va fi cel mai greu meci! unirea e cea mai buna echipa , dupa DINAMO!! dar cel putin un egal putem scoate!! desi mergem la victorie!! HAI CU TILUL , echipele mari ne asteapta in Ch. League!!!
superbus
Postat pe 18 Mai 2009 12:16
dap, va asteapta... cam nasoala faza...
zambil
Postat pe 18 Mai 2009 14:42
De la: zambil, la data 2009-05-18 14:42:35dap, va asteapta... cam nasoala faza...


mai e un meci insa, plus cele 6 puncte de la TAS ale Timisoarei.
anakin
Postat pe 18 Mai 2009 16:50
1. FC DINAMO BUCURESTI 31 20 5 6 54 22 65p +14
2. UNIREA URZICENI 31 19 6 6 47 18 63p +18
3. FC TIMISOARA * 31 19 7 5 56 35 58p +19



asadar...sa facem analiza:

1.DINAMO mai are meci greu doar la Urziceni!(daca invingem suntem 100% campioni) ;

2.daca facem egal..ramanem la 2 puncte in fata urziceniului si 4 + poli care mai are 3 meciuri foarte grele (steaua , urziceni si la brasov)--poli iese din calcul si cu cele 6 puncte, pt ca nu are cum sa nu se impiedice in urm. 3 meciuri!

3.(exclud ingrangerea-- pt ca e putin probabila) !!

asa ca depinde foarte mult de meciul de duminica!!dar urziceniul va claca!! e prea puternica presiunea pe ei!apoi Dinamo are nevoie si de un rezultat egal! ei au nevoie de victorie!! desi e cea mai in forma echipa urziceniul, cea mai bine pregatita fizic!! merita locul 2!


in Champions League nicio echiipa romaneasca nu face fata!! poate Dinamo se va intari la vara!! oricum meritam sa jucam!!! hai cu titlul 19!!!
superbus
Postat pe 18 Mai 2009 17:23
am inceput sa fiu nerabdatoare,ii tin pumnii stransi maine lu' lucescu,desi nemtii sunt preferatii mei,de data asta fac o exceptie..

hai sahtior!
iasomia
Postat pe 19 Mai 2009 09:32
iasomico...nu stiu ce vezi la nemtalai!!! joaca aiurea tare!! angajament fizic , pase lungi, slabi cu tehnica!! nu se compara cu spania de exepmlu , cu fotbalul latin care e foarte spectaculos!!
superbus
Postat pe 19 Mai 2009 12:24
nu stiu mami ce vad,da' mi-au sucit mintile....

acu' lasand gluma la o parte,am o admiratie deosebita pt nemti.

am si eu slabiciunile mele ,deh...
iasomia
Postat pe 19 Mai 2009 19:18
De la: superbus, la data 2009-05-19 12:24:18iasomico...nu stiu ce vezi la nemtalai!!! joaca aiurea tare!! angajament fizic , pase lungi, slabi cu tehnica!! nu se compara cu spania de exepmlu , cu fotbalul latin care e foarte spectaculos!!
si pe deasupra maine nu vor avea nici o suma de titulari in teren,unii fiind suspendati iar altii accidentati...
TF_
Postat pe 19 Mai 2009 21:22
iasomicoo...eu cred ca iti plac nemtalaii ca barbati!! inalti , puternici , blonzi cu ochi albastri... o minunatie , nu???!!
te mai uiti la ce joaca? gata cu "rautacismele " pe ziua de azi!!
superbus
Postat pe 20 Mai 2009 13:13
tf... nea Mircea merita sa castige!a pregatit foarte bine aceasta finala! si sunt sigur ca
Sahtior va invinge diseara!!

dar marea finala e sapt. viitoare !! sper sa fie o finala de vis!! si sa castige Manchester , in prelungiri, cu un 6-5 !! fara penaltiuri...ca iar rateaza ronaldo!!
superbus
Postat pe 20 Mai 2009 14:19
bai sper-buss,

si care-i shozu?ce ?daca ma uit si eu cu drag la ei le rup vreo mana?sau vre-un picior?sau invers,ei mie?

ehe,he,he...neah..am pus ochii pe unu' mai satenutz asa..cu ochii verzi,e mai puriu,uite,ca imi scapa numele acu'...

nu ma supar ca glumesti bai super,necazu' asta sa-l avem noi,stii ca iasomia tine la glume...bine ca nu-mi mai zisesi ca data trecuta ca vreau"cu 7 odata",he,he..copilu',cainele care latra nu musca...

cat despre nea mircea,ii tinem pumnii cu totii...da' nu pot sa spun ca o sa castige,om vedea..

oricum,tare mi-e drag nea mircea asta...ehe,he,he...
iasomia
Postat pe 20 Mai 2009 15:12
superbule,

daca io tin cu Steaua, am voie sa merg la meciu` cu Dinamo ? , ca vorba aia, e cu aia de aici, de langa mine..

totul e sa nu ma trezesc tipand p-acolo, he, he...
gabitzza
Postat pe 20 Mai 2009 17:51
hm...eu sunt stelistaaa si am mers pe stefan la un meci al dinamovistilor cu ...am uitat cum naiba le zicea alora, ca erau straini(asa tare m-a interesat)...dar, de...logodnicul era caine pana la moarteeee, so...a trebuit sa merg...si chiar mi-a placut...si nici nu am prins bataia de dupa, thanks god!a fost superrrrrrr anywayy ...chiar daca am tipat(de bucurie of course) la golul dinamovistilor(scuze stelistii meii) hai STEAUA!!!
mia79x
Postat pe 20 Mai 2009 18:07
De la: gabitzza, la data 2009-05-20 17:51:25 superbule,

daca io tin cu Steaua, am voie sa merg la meciu` cu Dinamo ? , ca vorba aia, e cu aia de aici, de langa mine..

totul e sa nu ma trezesc tipand p-acolo, he, he...



hi hi hi!! asta-i cel mai indicat!! sa te dai cu steaua si sa tii cu DINAMOOO, sa-i incurajezi , sa canti , sa faci atmosfera pe STEFAN CEL MARE!!
superbus
Postat pe 20 Mai 2009 18:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Drumetii 165 De la: carmen64 25 Ianuarie 2019 13:41
tae bo 13 De la: verona_380 20 Februarie 2009 15:17
Jogging / Alergare 7 De la: garbo203234 28 Aprilie 2011 22:15
arte martiale 4 De la: Ciresica 30 Martie 2010 18:56
pilates 36 De la: preciouss 30 Noiembrie 2009 19:39
Setari Cookie-uri