CLUBUL MICROBISTILOR!!!

aoleu...ce-i aici? iar ati distrus topicul cu matrimoniale, cancanuri si alte minuni fetelor..despre fotbal nu stiti sa discutati? ori tenis....e roland garros-ul acu!!! un weekend fain!!
superbus
Postat pe 6 Iunie 2009 03:09
superbule, ai dreptate. ce-as juca un tenis de camp... sau macar de masa. of.
gianiblue
Postat pe 6 Iunie 2009 06:39
bai super-buss,

si ce?amoru' nu-i un virus?un microb?ehe,he,he...

genica,

"iaso, nu ma tranti pe taraba"

nu te trantesc fetita nicaieri,incerc sa va fac sa relationati si altfel..

si nu ma refer la imbarligaturi acilea,ma refer la mai multa buna dispozitie...
iasomia
Postat pe 6 Iunie 2009 22:34
ahap, iaso. adicatelea sa relationam doar virtual asa, si doar de fun. am capiscat.
io nu subscriu ca iar ma "face" Ion proasta.
gabel nu stiu. anakin se simte vanat - ca orice roman care "se respecta". deci nu stiu daca tine gluma.
gianiblue
Postat pe 6 Iunie 2009 22:42
hai ca a inceput cu dreptu' razvan,romania-lituania:1-0


ne-au tras-o ei la cluj cu 3-0,da' un picut la matematica acolo..da bine...
iasomia
Postat pe 6 Iunie 2009 22:59
corect, iaso. tu postezi fara gresh pe topicuri. aici era vorba de fotbal. cooooreeect. si cine, razvanutz lucescutz? dragalashul? sau care?
gianiblue
Postat pe 6 Iunie 2009 23:04
nu cred geanico, anakinu` stie de gluma..
gabitzza
Postat pe 6 Iunie 2009 23:25
daaaaaa? atunci sa-l vedem la triungi... la ala. ma omoara Ion .
gianiblue
Postat pe 6 Iunie 2009 23:36
nea superbule, ia uite nene aici:
http://www.youtube.com/watch?v=6kdNG9iSenk

ca sa intelegi de ce spuneam eu, la un moment dat, ca pentru noi Craiova nu este o echipa de fotbal ci o stare de spirit.
anakin
Postat pe 9 Iunie 2009 22:40
De la: gianiblue, la data 2009-06-06 06:39:37superbule, ai dreptate. ce-as juca un tenis de camp... sau macar de masa. of.


de masa imi place(cand iti dau niste lectii??sml-confused0006: )...doar din asta am jucat!!! de camp...n-am jucat niciodata!! :
superbus
Postat pe 10 Iunie 2009 12:52
azi ultima etapa...din campionatul asta!! nici nu stiu daca o sa ma uit ..poate doar sa vad daca e teatru ieftin la urziceni!! Hai Dinamo...macar locul 2... sa aducem o echipa mare!
superbus
Postat pe 10 Iunie 2009 12:55
superbule, astia pe la munca, pe la mine, se duc la meci...
gabitzza
Postat pe 10 Iunie 2009 13:05
superbule...

astia de la dinamo nu prea se pricep sa faca echipe mari cu bani... ii baga bagabontzii-n buzunar pe bani, si fac acte false de transfer la ciurucari reshapatzi...
zambil
Postat pe 10 Iunie 2009 13:08
genica..spune ceva de un triunghi acilea,si nu observa niciunul...


si vorba ceea..tot sport este....ehe,he,he...
iasomia
Postat pe 10 Iunie 2009 13:51
iaso - ca de obicei - pe mare faza.
dar au si baietii dreptate: macar aici fara... ALA...
Superbule, te "bat cu mana stanga" la tenis de masa. Si eu sunt dreptace.
gianiblue
Postat pe 10 Iunie 2009 14:08
adica eu sunt de vina?..iote...ea zice,ea face gat...
iasomia
Postat pe 10 Iunie 2009 14:11
nu, iaso. adica eu am fost de vina. si baietii m-au tratat cu "ignore". era si normal...
gianiblue
Postat pe 10 Iunie 2009 14:12
uite aici ceva fain:

Scrisoarea lui Mo Crciun ctre Cristi Borcea
Drag Borcic,

Am primit noua ta scrisoare i nici mcar n-a fost nevoie s o mai deschid, pentru c tiu ce vrei: s joci n Liga Campionilor. De obicei, nu rspund la scrisori, pentru c abia am timp s mpachetez cadourile, darmite s rspund la milioane de scrisori; acum ns m-ai prins mai liber, pentru c eti singurul copil care mi trimite scrisori n luna mai.

tii bine c ntotdeauna i-am adus cele mai frumoase cadouri. Cnd erai mic, i-am adus biciclet i patine cu rotile. Cnd ai crescut, i-am adus ochelari de soare, butelii, maini frumoase, chefuri cu manele i pe Marius Niculae (puteam s-i aduc chiar un fotbalist adevrat, dar tu ai zis Marius Niculae). I-ai primit pe Lajos, Corpodean i Haegan, i-am fcut cadou o mulime de penalty-uri i te-am fcut campion de toamn (habar n-ai ce greu a fost s deviez n poarta Unirii utul la de ccat al lui Kapetanos din ultima etap a turului). Din pcate, Borcic, mai mult nu pot.

tiu c ai fost cuminte tot anul i c ai dansat foarte frumos (am neles c dansezi ca o feti pe care o cheam Shakira, ns eu n-o cunosc, pentru c Moul nu prea duce cadouri la copiii din Columbia), dar eu nu pot s vin dect iarna. Tu eti un biat inteligent (sunt convins c ai fi luat note mari la coal, dac te-ai fi dus) i nelegi. Totui, ca s nu zici c sunt ccnar i c nu vreau s te servesc, o s trimit scrisoarea ta i altor persoane care te-ar putea ajuta: Sfnta Vineri, vrjitorul Merlin i Rumburak.

PS: I-a trimite scrisoarea ta i lui Iisus, dar El abia a reuit s fac un olog s umble; pe Tama i pe Moi nu cred c e n stare s-i fac s stea pe picioare.
PPS: Dac nu se rezolv nimic, mai scrie-mi n decembrie; poate i fac o surpriz i-i conving pe tia de la UEFA s nfiineze Liga Campionilor de Toamn.

anakin
Postat pe 10 Iunie 2009 14:22
geaneto, nu prea am inteles, mami, faza aia cu triunghiul, din cauza asta nu am insistat pe detalii.
anakin
Postat pe 10 Iunie 2009 14:24
ce-mi place,ce-mi place....
iasomia
Postat pe 10 Iunie 2009 14:35
se numeste trapez, anakin. las' ca-i mai bine ca nu ai priceput. mai bine. mult mai bine.
iaso, esti - cumva - cu gura pana la urechi?
gianiblue
Postat pe 10 Iunie 2009 14:40
da,da,da...

ce-mi place cand se fac ca ploua...
iasomia
Postat pe 10 Iunie 2009 14:42
deci triunghiul e trapez?

of, iaso, trebuie sa imi strici tu repede placerea ...
anakin
Postat pe 10 Iunie 2009 14:52
anakin

hai ma mami ca esti simpatic....

zii ca nu,zii ca tot n-ai priceput...
iasomia
Postat pe 10 Iunie 2009 14:56
anakin, dar oricum nu te-as putea supune riscului sa mananci iar doua seri la restaurant...
triunghiul poate fi "trapez" sau chiar si "paralele"
gianiblue
Postat pe 10 Iunie 2009 14:58
giani, esti sigura la "paralele"? ca mie imi iesi la citit "pasarele"... ori acolo ma duce pe mine imaginatia-mi bolnava? (ps - pot sa o intreb pe sorela cam ce inseamneaza/insemineaza?)
anakin
Postat pe 10 Iunie 2009 15:01
sau chiar shpagat...adica linie dreapta....
iasomia
Postat pe 10 Iunie 2009 15:02
ati dat-o-n gimnastica ritmica?

bagati proba de maciuci....
iasomia
Postat pe 10 Iunie 2009 15:03
anakin, oameni buni. sa notam in calendar ziua, ora si minutul in care s-a dezlegat misterul triunghiului (intr-un fel.. al Bermudelor - intra cine vrea si scapa cine poate).
Era vorba de sport, anakine. ca doar suntem la topic dedicat sportului.
1. in lumea circului - numere la trapez
2. in gimnastica - la paralele, sau pasarele...
gianiblue
Postat pe 10 Iunie 2009 15:05
deh, giani, era prea adanc pentru mine. Si eu in triugnhiul Bermudelor ma pierd rau de tot, ca sunt mai emotiv.
anakin
Postat pe 10 Iunie 2009 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
judo 21 De la: michelle_ 21 August 2011 18:03
Jogging / Alergare 7 De la: garbo203234 28 Aprilie 2011 22:15
Kite surfing si water rafting 2 De la: al_ma 7 Mai 2012 11:44
arte martiale 4 De la: Ciresica 30 Martie 2010 18:56
CLUBUL MICROBISTILOR!!! 1918 De la: Aemulus 19 Februarie 2013 23:00
Setari Cookie-uri