CLUBUL MICROBISTILOR!!!

eu devoram formula 1 nenica,da' de cand a murit sena saracu' si mai ales ,de cand a castigat atatia ani la rand m schumacher ala...am inceput sa ma plictisesc..

desi ma bucur pt hamilton...in fine...acest obama al formulei 1..ca alb nu-i...
iasomia
Postat pe 22 Aprilie 2009 16:02
De la: zambil, la data 2009-04-22 15:59:47eu nush' ce nu se compara, da' sunt niscaiva sporturi de ma ia somnu' cand ma uit la ele la tv... mai am in lista:

darts, pocker, golf... si in ultima vreme chiar si tenisu' ma cam lasa rece...

ca veni vorba, ne-am ajus, fratilor... campionate de pocker.. au si cartoforii mandria lor, deh...




la poker da ma plictisesc, nu imi place! darts-ul merge...vreo 10 minute!! golful la fel!!! la tenis ma uit doar la meciurile lui Nadal & Djokovic!! ma bucur cand si-o ia federer ala!! bine ca s-a dus la vale!! era antipatic ..la fel ca mufa ala de m. schumi!!
superbus
Postat pe 22 Aprilie 2009 16:42
De la: iasomia, la data 2009-04-22 16:02:15eu devoram formula 1 nenica,da' de cand a murit sena saracu' si mai ales ,de cand a castigat atatia ani la rand m schumacher ala...am inceput sa ma plictisesc..

desi ma bucur pt hamilton...in fine...acest obama al formulei 1..ca alb nu-i...



daaa atunci ma uitam si eu!! imi placea...eram pustan!! a stricat-o ingamfatul ala de schumacher!!!

nu imi place niau-niau deloc!! dar indragesc motociclismul!! e mult mai spectaculos!! mai ales la cazaturi!!! hai Valentino!!!
superbus
Postat pe 22 Aprilie 2009 16:45
ma, tu tii cu ursul?!?!?
Mie imi place rugby-ul cel mai mult. Mai ales cand este vorba de Cupa Mondiala, si mi se pare ca Anglia practica cel mai frumos rugby al momentului actual, chiar daca in Turneul celor 6 nu au facut mare lucru.
anakin
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:10
De la: anakin, la data 2009-04-23 16:10:38ma, tu tii cu ursul?!?!?
Mie imi place rugby-ul cel mai mult. Mai ales cand este vorba de Cupa Mondiala, si mi se pare ca Anglia practica cel mai frumos rugby al momentului actual, chiar daca in Turneul celor 6 nu au facut mare lucru.



e fain si rugby-ul!! urmaream turneul cand era cu 5!! mai spectaculos joaca tarile din sud! Australia,Noua Zeelanda si Africa de sud!

pt mine FOTBALUL e nr 1!! apoi baschetul american ! i love NBA!! apoi restul(tenis de masa &camp, snooker,polo,rugby,motociclism,etc.)...
superbus
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:39
in campionat...toate-s bune si frumoase!egalul steaua -cfr e foarte bun pt caini! ! doar unirea Urziceni e enervanta!! prea se tine de DINAMO!nu se impiedica deloc!la fel si timisoara!!


Anakin....slabuti oltenii la brasov!!!
superbus
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:46
Asta e, sunt meciuri bune si meciuri slabe. Bine ca am scos un egal acolo.
anakin
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:53
De la: anakin, la data 2009-04-23 16:53:34Asta e, sunt meciuri bune si meciuri slabe. Bine ca am scos un egal acolo.



daaar cu mare bulannnn!!
superbus
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:12
Mai putin decat a avut dinamo la medias, oricum .. dar nu mai conteaza, scorul final ne avantajeaza.
Ce sa faci, frate, daca unii devin iar vedete cand ii baga lumea in seama?
anakin
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:39
De la: anakin, la data 2009-04-23 17:39:59Mai putin decat a avut dinamo la medias, oricum .. dar nu mai conteaza, scorul final ne avantajeaza.
Ce sa faci, frate, daca unii devin iar vedete cand ii baga lumea in seama?



te referi la fratii aia , Costea? cam asa e pe la noi!! fac astia 2 meciuri bune si se cred super vedete! sunt bunicei aia!! dar pacat ca au mintea de bibilica!! nu cred ca vor evolua!!! viseaza mititelul ca ii va vinde pe 10 mil euro!! dar ei de abia stiu sa deschida gura!!
superbus
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:46
anakin.....cand am zis...hai valentino m-am referit la multiplul campion mondial , macaronarul! sa nu crezi ca m-am referit la "prietenul" tau!!
superbus
Postat pe 23 Aprilie 2009 18:45
superbus, da, despre fratii costea vorbeam... stai sa ajunga al mic la jumatatea nivelului lu'frate-sau, ca deja trebuie sa ii cumpere autocar separat.
In locul lui mititelu l-as vinde pe costea cel mare la prima oferta, deja a inceput sa strice vestiarul.Stiu eu mai multe din moment ce spun asta.
anakin
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:23
De la: anakin, la data 2009-04-24 01:23:46superbus, da, despre fratii costea vorbeam... stai sa ajunga al mic la jumatatea nivelului lu'frate-sau, ca deja trebuie sa ii cumpere autocar separat.
In locul lui mititelu l-as vinde pe costea cel mare la prima oferta, deja a inceput sa strice vestiarul.Stiu eu mai multe din moment ce spun asta.


se observa si din avion!! dupa cum se manifesta pe teren si ce fete fac si au!! deja merg intepati in iarba, au fitze! deh...prostul nu e prost destul pana nu e si fudul!!!
superbus
Postat pe 24 Aprilie 2009 15:50
De la: superbus, la data 2009-04-24 15:50:07 se observa si din avion!! dupa cum se manifesta pe teren si ce fete fac si au!! deja merg intepati in iarba, au fitze! deh...prostul nu e prost destul pana nu e si fudul!!!


Aici ai dreptate, dar daca mai fac fitze astia doi, ii dam la dinamo mintenas.
anakin
Postat pe 24 Aprilie 2009 18:04
De la: anakin, la data 2009-04-24 18:04:16
De la: superbus, la data 2009-04-24 15:50:07 se observa si din avion!! dupa cum se manifesta pe teren si ce fete fac si au!! deja merg intepati in iarba, au fitze! deh...prostul nu e prost destul pana nu e si fudul!!!


Aici ai dreptate, dar daca mai fac fitze astia doi, ii dam la dinamo mintenas.



nu au loc !! aici sunt destui fitzosi: Niculescu,Niculae,Cristea.....si ar mai fi vreo 10!! aici e capitala!! e centrul fitzelor din Romania!!! ce sa faca 2 mici olteni?
superbus
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:36
Auzi, Superbule, te pui cu "briliantul" si cu fratele lui?!?.. mai nou, am auzit ca asa i se spune la echipa, de fapt asa a impus mititelu sa i se spuna. Iti dai seama ca pustiului asta de 22 de ani deja i-a luat mintile?
anakin
Postat pe 25 Aprilie 2009 08:50
atunci e vina mititelului!! daca ii sufla in coarne...o sa se rateze si asta!are oarece talent..sigur nu e ca mutu,dar e bunicel!
superbus
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:05
Normal, toata lumea ii spune asta, inclusiv Beldeanu, care de obicei ii tine partea mititelului, nu ca Balaci, care ii taxeaza de nu se vad, dar nu au curaj sa ii spuna nimic (am fost odata la un antrenament cand Balaci a facut pariu cu Bornescu ca ii da 5 boabe din lovitura libera cu zid, de la 20 de metri, din 5 incercari - a castigat Balaci). Hai ca astea sunt picanterii din bucataria lor.
anakin
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:38
da..mare fotbalist Balaci!acu un an,doi l-am vazut la tv cum suta incaltat cu pantofi ! direct in vinclu se ducea ! daca nu ma insel chiar bornescu era!! mari fotbalisti s-au format pana in 90! apoi mai nimic! cei de azi mai mult se fac de ras cum executiile lor!!
superbus
Postat pe 26 Aprilie 2009 18:12
mare victorie cu cfr!! un pas mare pt titlu!!craiova e la furat Anakin
superbus
Postat pe 5 Mai 2009 17:12
urmeaza marele meci cu stoaia! oile joaca slab, ar trebui sa invingem lejer!! hai DINAMOOOOOOO!!!
superbus
Postat pe 6 Mai 2009 16:14
super-buss,

ce faci nenica?

ia uite ce se intampla in fotbalul mare,european!
si tu tipi acilea ,ca fatucile alea de vor sa agate fotbalisti d-astia de-ai nostri de pe malu' garlei?

ehe,he,he....

acu' ca sa nu zici ca sunt rea,io zic ca un stelist cu ura pe cioban ,i-a spart capu' lu' stelistu' ala...

iasomia
Postat pe 7 Mai 2009 08:41
De la: iasomia, la data 2009-05-07 08:41:44super-buss,

ce faci nenica?

ia uite ce se intampla in fotbalul mare,european!
si tu tipi acilea ,ca fatucile alea de vor sa agate fotbalisti d-astia de-ai nostri de pe malu' garlei?

ehe,he,he....

acu' ca sa nu zici ca sunt rea,io zic ca un stelist cu ura pe cioban ,i-a spart capu' lu' stelistu' ala...




derbiul a fost foarte slab!!bine ca nu am batut drumul pana in buc!!
oricum el clasico Dinamo- steaua, in vremurile bune(84-90) ,rivaliza cu jocurile dintre marile echipe din Europa! acu e varza!
e si normal...sun prea slabe echipele!!

superbus
Postat pe 11 Mai 2009 16:22
iasomicoo...imi place fotbalull european! mai ales cel din anglia, spania si Ch. League!dar nu ne comparam cu ei..pt ca au bugete de zeci de milioane de euro,cei mai buni jucatori!totul e facut ca la carte!

astept finala Manchester- Fc Barcelona(27 mai Roma)!! sper sa fie foarte spectaculoasa, pt ca sunt cele mai bune echipe!! si sper sa castige Manchester, echipa mea preferata din europa!!
superbus
Postat pe 11 Mai 2009 16:27
sunt in stare comatoasa,le tremura ceva la popou,le e frica sa nu se apuce arbitrii aia anchetati sa dea pe goarna...

oricum,nu mai exista fotbal de performanta la noi in tara,fuse si se duse...da' in afara de cupa aia castigata de steaua,ce am obtinut noi,ha?


am mai jucat vreo finala si nu stiu eu?

draci...cand ii vad pe mitica si pe sandu mi se intorc matele,si nici lupii tineri (prunea,lupescu) nu-mi spun nimic.
da' nimic.
iasomia
Postat pe 11 Mai 2009 16:31
De la: iasomia, la data 2009-05-11 16:31:03sunt in stare comatoasa,le tremura ceva la popou,le e frica sa nu se apuce arbitrii aia anchetati sa dea pe goarna...

oricum,nu mai exista fotbal de performanta la noi in tara,fuse si se duse...da' in afara de cupa aia castigata de steaua,ce am obtinut noi,ha?


am mai jucat vreo finala si nu stiu eu?

draci...cand ii vad pe mitica si pe sandu mi se intorc matele,si nici lupii tineri (prunea,lupescu) nu-mi spun nimic.
da' nimic.



asa e..fotbalul nostru s-a dus tare la vale!! anii 80-90 au fost cei mai buni: U Craiova --semifinala de Uefa, DINAMO semifinala de cupa campionilor si cupa cupelor si stelutza-- castigatori cupa camp. + finala si semifinala!! apoi nationala in '94 sfert de mondial! si astia steaua- rapid sfert de uefa!!

cam slabutze performante la niv inalt!! poate nu suntem facuti pt fotbal! oroicum la handbal am fost tatici..de 3 ori campioni mondiali!! dar si acolo...ne-am dus la vale!! cam orice domeniu e la pamant in romanica!! cum e societatea asa e si sportul!!
superbus
Postat pe 11 Mai 2009 22:51
hai lasa-ne cu slabitul!! eu sunt slab de cand ma stiu!! cu sau fara miscare!!! zii ceva de ingrasat....daca stii!!
superbus
Postat pe 12 Mai 2009 18:02
banane!! Multe banane !!!
gabitzza
Postat pe 12 Mai 2009 18:04
mai, fata asta desert.plant puse chestia cu slabitul aici, la coltul microbistilor, intrucat se stie ca astia ca noi bem muuulta bere si ne ingrasam apoi ca porcii... mai putin superbu, ca bea becks lemon.
... de unde rezulta de ce barbatii e niste porci.
anakin
Postat pe 13 Mai 2009 01:06
De la: gabitzza, la data 2009-05-12 18:04:30banane!! Multe banane !!!


gabitzulee....bananele-s pt fete!!!
eu tre' sa merg la sala...sa pun muschiuletzi...nu vreau burta!!
superbus
Postat pe 13 Mai 2009 11:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Kite surfing si water rafting 2 De la: al_ma 7 Mai 2012 11:44
sport 9 De la: garbo122620 19 Octombrie 2017 07:38
Jogging / Alergare 7 De la: garbo203234 28 Aprilie 2011 22:15
Spinning pentru slabit! 8 De la: garbo_1155 16 Martie 2012 17:49
Ce sport este potrivit pentru o gravida? 9 De la: IrinaAlbu 21 Martie 2017 12:15
Setari Cookie-uri