CLUBUL MICROBISTILOR!!!

De la: anakin, la data 2009-05-13 01:06:35mai, fata asta desert.plant puse chestia cu slabitul aici, la coltul microbistilor, intrucat se stie ca astia ca noi bem muuulta bere si ne ingrasam apoi ca porcii... mai putin superbu, ca bea becks lemon.
... de unde rezulta de ce barbatii e niste porci.




asta e vreun reprezentant al unei firme de prostii din astea!! sigur a impanzit tot forumul cu publicitatea ei!!

beau bere normala alturi de alune sau seminte fara sare(prefer alea de dovleac sau bostan cum se zice la noi)! o sigura data am baut din aia!! zici ca e suc!!
superbus
Postat pe 13 Mai 2009 11:14
De la: superbus, la data 2009-05-13 11:14:41
De la: anakin, la data 2009-05-13 01:06:35mai, fata asta desert.plant puse chestia cu slabitul aici, la coltul microbistilor, intrucat se stie ca astia ca noi bem muuulta bere si ne ingrasam apoi ca porcii... mai putin superbu, ca bea becks lemon.
... de unde rezulta de ce barbatii e niste porci.




asta e vreun reprezentant al unei firme de prostii din astea!! sigur a impanzit tot forumul cu publicitatea ei!!

beau bere normala alturi de alune sau seminte fara sare(prefer alea de dovleac sau bostan cum se zice la noi)! o sigura data am baut din aia!! zici ca e suc!!
si unde mai pui ca acel produs are niste ingrediente pe care cei ce le vand nu vor sa le faca publice...spun ca sunt ingrediente secrete !!! p.s. DINAMO campioana...!!!
TF_
Postat pe 13 Mai 2009 11:30
tf .... si tu esti cu din astea? vinzi iluzii celor cu probleme? hai sa fim seriosi..pastilele voastre fac minuni? terminati cu minciunile astea !! va bateti joc de oameni....
superbus
Postat pe 13 Mai 2009 12:34
sunt mai multe reprezentante de prostii din alea, chiar nu au ce face?...
superbule, este gretzoasa rau berea aia cu lamaie, tata, chiar nu imi imaginez cum se poate bea. Poate aia care nu vor sa faca burta de la bere (ma scuzati), or merge pe principiul apei cu lamaie care ajuta la slabit si au zis sa incerce si cu bere...
anakin
Postat pe 13 Mai 2009 13:54
De la: superbus, la data 2009-05-13 12:34:02tf .... si tu esti cu din astea? vinzi iluzii celor cu probleme? hai sa fim seriosi..pastilele voastre fac minuni? terminati cu minciunile astea !! va bateti joc de oameni....
su[perbule,inainte de a cataloga pe cineva sau ceva,informeaza-te fratemeleu....asta ca sa nu pici de caruta apoi ca ai spus prostii...uite aici poti citi cate ceva,este in engleza,dar banuiesc ca te descurci,te vad baiat dezghetat: http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=transfer+factor+cancer&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 sau aici: http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=http://www.dsalud.com/numero76_3.htm&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
TF_
Postat pe 13 Mai 2009 14:11
De la: TF_, la data 2009-05-13 14:11:49
De la: superbus, la data 2009-05-13 12:34:02tf .... si tu esti cu din astea? vinzi iluzii celor cu probleme? hai sa fim seriosi..pastilele voastre fac minuni? terminati cu minciunile astea !! va bateti joc de oameni....
su[perbule,inainte de a cataloga pe cineva sau ceva,informeaza-te fratemeleu....asta ca sa nu pici de caruta apoi ca ai spus prostii...uite aici poti citi cate ceva,este in engleza,dar banuiesc ca te descurci,te vad baiat dezghetat: http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=transfer+factor+cancer&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 sau aici: http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=http://www.dsalud.com/numero76_3.htm&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8


Ce tareeee!! Evident ca a vrut sa impreioneze tipa, mai ales pe cei 2 razboinici de mai sus!!!

TF... mai bine zis WTF (!!!) impresionatul tau e la baie .
Asa de bine iti cunosti produsele si ceea ce poate (sau nu) trata incat ai dat repejor fuga la Sf Google si cu search, dupa cum se poate citi, (de pe browserul Opera) ai cautat ceva, orice, poate-poate impresionezi pe "big bad wolf" Anakin!!
Si daca nu mergea la el, fuguta cu kilogramele de impresionare la Superbuss!
Superrr tareeee!! Ce i-ati facut fetii de tine mortis sa va impresioneze???

Romeo_Ex
Postat pe 13 Mai 2009 15:19
Rome, nu i-a facut nimeni nimic. Doar natura a fost cainoasa cu ea, si in loc de minte i-a dat taratze.
Stii cum e faza aici, daca femeia asta era pusa pe harta de cum a intrat ca sa poseteze prostiile alea cu medicina ei naturista, nu ai cum sa o impiedici. Ma gandesc ca are si ea refularile ei si trebuie sa le descarce undeva, ca doar pe urma merge in piata sa vanda patrunjelul si musetelul, iar pe criza asta se cearta pana si cu administratorul pietelor care ii spune sa curete locul de munca, de parca meseria de gunoier a devenit onorifica.
A fost o vreme cand, pentru a o culturaliza, omul de cultura era obligat sa ia de nevasta o femeie. La cum gandeste, cu premeditare adica, precupeatza de stir va avea mereu un deziderat in cultura, care cu greu va salta de genunchiul broastei, iar atunci cand il va atinge isi va imagina ca se afla pe everestul cunoasterii.
anakin
Postat pe 13 Mai 2009 15:49
Romeo..fata cauta clienti pt produsele ei!pt mine..s-a dat dinamovista, sa ma dea gata ,nu altceva chiar asa Tf.... de cand tii cu Dinamo? la ce meciuri ai fost? zi-mi 3 jucatori si posturile lor !! te rog...fara search pe google
superbus
Postat pe 14 Mai 2009 12:31
anakine.....ce pronostic ai pt titlu? cred ca vrei ca urziceniul sau timisoara sa-l ia, nu?
superbus
Postat pe 14 Mai 2009 12:32
De la: superbus, la data 2009-05-14 12:31:40Romeo..fata cauta clienti pt produsele ei!pt mine..s-a dat dinamovista, sa ma dea gata ,nu altceva chiar asa Tf.... de cand tii cu Dinamo? la ce meciuri ai fost? zi-mi 3 jucatori si posturile lor !! te rog...fara search pe google


o fi vreo marca de la amway pentru vergeturi!!
Romeo_Ex
Postat pe 14 Mai 2009 12:37
De la: superbus, la data 2009-05-14 12:31:40Romeo..fata cauta clienti pt produsele ei!pt mine..s-a dat dinamovista, sa ma dea gata ,nu altceva chiar asa Tf.... de cand tii cu Dinamo? la ce meciuri ai fost? zi-mi 3 jucatori si posturile lor !! te rog...fara search pe google
bai baiatule,eu tin cu dinamo probabil dinainte sa porti tu prelungirea cea mica dintre picioare....si hai sa te dau gata,sa-ti spun echipa lui dinamo de prin anii '84-'85 de cand mergeam eu la meciuri: Moraru,Varga,Ion Marin,Al. Nicolae,Stanescu,Movila,Dragnea,Multescu,Talnar,Orac,Augustin,Vaetus...ce zici,ma pricep??? sau sa ti-o spun pe cea din '89-'90?? Stelea,Mihaescu,Redinc,Andone,Klein,Sabau,Mateut,Lupu,Lupescu,Vaiscovici,Raducioiu,Camataru sau pe cea de acum??? Lobont(Dolha,Matache),Blay,Moti,Tamas(Goian,Izvoranu),Pulhac,N'Doe,Papa Malik,Bostina,Cristea,Zicu,Torje,Marius Niculae,Danciulescu,Cl Niculescu,Mitea....sa-ti zic si antreborul secund? Este Jean Vladoiu....despre ce mai vrei sa aflii din subiectul DINAMO ??? sunteti asa de penibili voi astia care va dati mari barbati....si nu va face pielea o ceapa degerata...cat despre produsele 4Life daca vreti sa stam de vorba,mergetivoi putin si studiati problema vreo 2-3 luni si apoi poate putem discuta pe acest subiect...pana atunci,ciocu' mic si joc de glezne...
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 12:57
Ce tare esti!!! Du-te inapoi la topicul cu firmele piramidale. Am dat si eu search pe google si ghici ce? Exact aceeasi echipa mi-a dat si mie pe prima pagina!!
Romeo_Ex
Postat pe 14 Mai 2009 13:38
De la: superbus, la data 2009-05-14 12:32:37anakine.....ce pronostic ai pt titlu? cred ca vrei ca urziceniul sau timisoara sa-l ia, nu?


daca nu se poate sa il ia craiova, nu ma supar dc il ia timisoara. Dar Urziceniul in nici un caz, mai bine Dinamo.
anakin
Postat pe 14 Mai 2009 14:23
superbule, lasa pocnitorile sa isi faca numarul, ca verze au fost, varzeturi raman in continuare. Vezi sa nu ii dai 20 de euro precupetei, ca o pui in dilema, nu stie daca sa sparga seminte de floare pe trotuar sau treaca la un scurt.
anakin
Postat pe 14 Mai 2009 14:51
De la: anakin, la data 2009-05-14 14:51:38superbule, lasa pocnitorile sa isi faca numarul, ca verze au fost, varzeturi raman in continuare. Vezi sa nu ii dai 20 de euro precupetei, ca o pui in dilema, nu stie daca sa sparga seminte de floare pe trotuar sau treaca la un scurt.


In banii aia intra oare si cateva din produsele ei naturiste... adica ceva in plus fata de binecunoscutul numar...?

Intreb si eu, sa stiu daca ii retin nr de telefon, mess ceva... nu se stie cand ai mai multa nevoie si nu e nimeni in preajma!! Decat nimica e buuna si TF
Romeo_Ex
Postat pe 14 Mai 2009 15:59
Pacatos mic, du-te si te spovedeste la sora ilsi!!!....
Pai tu la puricioaice de genul asta te dai, mai Romica? Da, te-ai gandit bine ca are 35 de ani si ca fierbe ca vulcanul Etna, ca ia-uite ce fum iese pe forum de la ea, si ce ti-ai zis, sa aduci niste morcov tanar la ciorba de gaina... vezi insa ca tanti precupeata merge pe comprimate naturiste, si iti pune trei pastile in ciorba de trei nopti dormi numai cu fata in sus.
anakin
Postat pe 14 Mai 2009 18:03
De la: Romeo_Ex, la data 2009-05-14 13:38:53Ce tare esti!!! Du-te inapoi la topicul cu firmele piramidale. Am dat si eu search pe google si ghici ce? Exact aceeasi echipa mi-a dat si mie pe prima pagina!!
da mai rOMEO,eu ma duc la firmele piramidale,unde am tot ce imi doresc, iar tu mergi frumusel la slujba si in continuare esti sluguta patronului....tu faci munca iar el incaseaza profitul...ce baiat inteligent are mama !!! asa sa o tii si in continuare,pana la varsta pensionarii,mergi frumusel la slujba cate 10 ore/zi iar apoi iesi la pensie,o pensie care oricum nu iti ajunge,fiind mai mica decat salariul pe are al incasezi acuma...ce viata misto duci tu mai baiete,cred ca esti tare mandru de asta !!! numai punem la socoteala faptul ca vacantele ti le iei tot cand vrea patronul,ca deh,el te plateste,esti la dispozitia lui...mai departe de asta,si la capitolul fotbal esti praf,daca tu dai search pe google sa vezi niste informatii pe care eu ti le dau din memorie...oare pe lumea asta te-oi pricepe si tu la ceva ?? eu ma cam indoiesc de acest lucru...mai departe de asta,acel numar sa-i dai celei ce te-a educat...poate iti va raspunde la telefon...cu tot cu morcovelul tanar,ca sa iasa ciorba buna...
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 18:20
Aualeu cocoana, ai grija ce faci cu limba aia ascutita sa nu ti-o musti ca paralizezi de la venin!

Wow!! Nici nu stii tu cat ma bucur ca ai TU tot ce iti doresti... si te duci pe la toata lumea si te milogesti: "Hai cumpara-mi si mie produsele astea naturiste, sa ma laud si eu pe forum-uri ca sunt independetenta finanicar!! Haaaaii!! Il cumpeeri??"

Hai sa-ti spun faza dura coana mare! Daca tu nu vinzi pastilute miraculoase la prostii care mai au timp sa te creada si sa te mai si asculte, nu ai parte de nimic. Nici macar de painea cea de toate zilele. Eu in schimb, daca ma duc la serviciu, si 10 ore, si imi mai si place ceea ce fac, nu numai ca am substantele de baza dar am si concediu la mare si la munte platit de ei! Sunt dj la radio si iti garantez ca am mai multe concedii in afara de cand sunt aici decat vei avea tu in urmatorii 35 de langa firmele tale de vandut pielea ursului din padure!!
Si daca sunt barbat trebuie musai sa stiu fotbal ca sa stiu ceva, orice? Sau numa la asta se rezuma la tine notiunea de "barbat"!
Acum stau si ma gandesc daca ai vazut vre-un barbat tanar in viata? Sau la voi, in institutia cu oameni in halate albe nu aveti voie?

Apropo, Educatoarea mea si toti profesorii mei iti transmit salutari!!!
Romeo_Ex
Postat pe 14 Mai 2009 19:04
De la: Romeo_Ex, la data 2009-05-14 19:04:54Aualeu cocoana, ai grija ce faci cu limba aia ascutita sa nu ti-o musti ca paralizezi de la venin!

Wow!! Nici nu stii tu cat ma bucur ca ai TU tot ce iti doresti... si te duci pe la toata lumea si te milogesti: "Hai cumpara-mi si mie produsele astea naturiste, sa ma laud si eu pe forum-uri ca sunt independetenta finanicar!! Haaaaii!! Il cumpeeri??"

Hai sa-ti spun faza dura coana mare! Daca tu nu vinzi pastilute miraculoase la prostii care mai au timp sa te creada si sa te mai si asculte, nu ai parte de nimic. Nici macar de painea cea de toate zilele. Eu in schimb, daca ma duc la serviciu, si 10 ore, si imi mai si place ceea ce fac, nu numai ca am substantele de baza dar am si concediu la mare si la munte platit de ei! Sunt dj la radio si iti garantez ca am mai multe concedii in afara de cand sunt aici decat vei avea tu in urmatorii 35 de langa firmele tale de vandut pielea ursului din padure!!
Si daca sunt barbat trebuie musai sa stiu fotbal ca sa stiu ceva, orice? Sau numa la asta se rezuma la tine notiunea de "barbat"!
Acum stau si ma gandesc daca ai vazut vre-un barbat tanar in viata? Sau la voi, in institutia cu oameni in halate albe nu aveti voie?

Apropo, Educatoarea mea si toti profesorii mei iti transmit salutari!!!
rOMEO,esti exact fix pix...dupa cum pui problema si dupa cum te lauzi nu-ti face pielea o amarata de ceapa degerata...daca esti dj la radio ce mare scula de om esti??? Parca ai fi papa de la roma,asa de batos te tii... dupa cum te porti si vorbesti,nu esti mai presus decat un golan din ferentariul lui vanghelie...Apropo,mai porti clop? SI cu siguranta nu esti barbat,daca erai barbat adevarat stiai cum sa vorbesti unei doamne,dar tu esti un putoi care are aere de barbat in cap...crede-ma ca am vazut parliti de astia ca tine in viata mea foarte multi...este plina lumea de ei,te impiedici la orice pas de astfel de specimene...nu are rost sa mai continuam polemica asta,eu stiu un proverb vechi care spune: cel mai inteligent cedeaza primul...asa ca iti doresc in continuare sa ai o viata lunga ca si sluga la patron.Sa o saluti pe mama ta din partea unei doamne...
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 19:22
da' ce are clopul ? a devenit un simbol, sau cum ? ca vad ca e descris in sens peiorativ...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 19:34
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-14 19:34:06da' ce are clopul ? a devenit un simbol, sau cum ? ca vad ca e descris in sens peiorativ...
clopul nu are nimic,este chiar dragut atunci cand este pus pe un capul unui om inteligent...
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 19:38
eu cred ca toti ati derapat rau de tot...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Mai 2009 19:39
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-14 19:39:01eu cred ca toti ati derapat rau de tot...
sunt de acord cu tine,dar nu pot sa nu le raspund unor magari pe limba lor...CAINE PANA LA MOARTE
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 19:42
Agresivitate la maxim.Dar e amuzant pentru cititori.
Acuma sincer, TF, am intrat si eu pe site-ul ala de-l propovaduiesti si n-am fost prea impresionata (de forma site-ului vreau sa zic).Si apoi pilulele alea sunt un fel de panaceu universal ca de la tuse la SIDA trateaza tot.Hai sa fim seriosi. O fi vreun supliment nutritiv dar hai sa nu exageram.Iar publicitatea ta gratuita pe forum e de-a dreptul deranjanta.
Abuzezi de bunavointa tuturor si crede-ma nu asa se dezvolta o afecere de tip MLM.Iti trebuie bun simt si curtoazie fata de orice posibil client.Ca la urma urmei tu nu ai un patron la care lucrezi, tu ai mii de patroni carora vrei sa le vinzi produsul, nu?
Aemulus
Postat pe 14 Mai 2009 19:46
De la: micabis, la data 2009-05-14 19:46:27Agresivitate la maxim.Dar e amuzant pentru cititori.
Acuma sincer, TF, am intrat si eu pe site-ul ala de-l propovaduiesti si n-am fost prea impresionata (de forma site-ului vreau sa zic).Si apoi pilulele alea sunt un fel de panaceu universal ca de la tuse la SIDA trateaza tot.Hai sa fim seriosi. O fi vreun supliment nutritiv dar hai sa nu exageram.Iar publicitatea ta gratuita pe forum e de-a dreptul deranjanta.
Abuzezi de bunavointa tuturor si crede-ma nu asa se dezvolta o afecere de tip MLM.Iti trebuie bun simt si curtoazie fata de orice posibil client.Ca la urma urmei tu nu ai un patron la care lucrezi, tu ai mii de patroni carora vrei sa le vinzi produsul, nu?
stii ce inseamna sistemul imunitar si ce rol joaca el pentru un organism viu??? iar faza cu vandutul produselor in afacerile de tip MLM o fac doar cei ce nu inteleg ce reprezinta astfel de afaceri...este ceva mai complicat sa inteleaga cei ce nu au cunostinte detul de solide de network marketing.In tipul asta de afacere nu trebuie sa vinzi produse ca sa ai succes...
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 19:49

Vorbesti de ferentari ca de a o a 2-a casa!! Cunosti mai bine decat mine situatia parlitilor, experimentata de multe ori de tine insati cu siguranta de aceea te impiedici atat de des de ei!!
Si da, ma mandresc cu meseria mea, e chiar bratara mea de aur, chiar de nu's papa de Roma pentru ca nu trebuie sa ma rog de nimeni sa-mi iau bani lunar sau sa cunosc lumea cu ajutorul ei!!
Nu ti-am vb ca unei "duamne adevarate", pentru ca NU esti una! Esti doar coana mare care vinde cai verzi pe pereti!
Faptul ca ai adus-o in discutie pe mama, ma face sa ma gandesc ca te poti injosi mult de tot sa te faci auzita! Si nu vreau sa am de-aface cu cei ca tine!!! Imi provoci
Romeo_Ex
Postat pe 14 Mai 2009 19:55
Aha, am inteles.Deci tu numai prezinti produsul.E okay si asa daca zici tu.dar spune-mi daca cineva vrea sa cumpere unul din produsele prezentate pe site cum trebuie sa procedeze, ca de pe site nu poti ca nu au optiunea asta?
Aemulus
Postat pe 14 Mai 2009 19:55
Cind o sa am timp am sa-ti mai spun numele la cel putin alte 10 comp. din USA care vind produse naturale in acelsi mod (MLM) si care sunt ca si cele prezentate de tine, nutrienti si stimulatori. E OK, in ziua de azi toata lumea alerga dupa vindecare miraculoasaiar efectul placebo lucreaza la greu.
Merci de informatie si succes in urcarea treptelor pe piramida 4life.
By the way de SENSE ai auzit?
Aemulus
Postat pe 14 Mai 2009 20:13
De la: micabis, la data 2009-05-14 20:13:30Cind o sa am timp am sa-ti mai spun numele la cel putin alte 10 comp. din USA care vind produse naturale in acelsi mod (MLM) si care sunt ca si cele prezentate de tine, nutrienti si stimulatori. E OK, in ziua de azi toata lumea alerga dupa vindecare miraculoasaiar efectul placebo lucreaza la greu.
Merci de informatie si succes in urcarea treptelor pe piramida 4life.
By the way de SENSE ai auzit?
pai imi poti spune mult mai mult de 10 companii care vand produse nu numai naturiste,ci tot felul de produse de larg consum sau de servicii...in fond,sietemele de network marketing sunt numai alternative la comertul clasic,cel pe care-l stim cu totii din viata de zi cu zi.Unii producatori aleg sa-si vanda marfurile sau serviciile in sistemul clasic,dar astia au ceva probleme cu recuperarea banilor din piata,pe cand alte companii au ales sa-si vanda produsele sau serviciile prin sistemul de network marketing,iar astia nu au probeme cu recuperarea banilor din piata pentru ca in astfel de sistem de comert produsele se platesc cu bani cash.P.S.produse similare cu cele de la 4Life nu exista pe piata...cei de la 4Life deocamdata au produse unice ca si componenta !!! sunt singurele produse ce au in componenta FACTORI DE TRANSFER.Detalii despre ce sunt acesti factori de transfer,de unde provin si la ce ajuta organismul, gasesti pe site-ul acela care nu ti-a placut ca si format,la sectiunea info.
TF_
Postat pe 14 Mai 2009 21:02
o sa va besteleasca baietii, ca le-ati hacker-it topicul ..
gabitzza
Postat pe 14 Mai 2009 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Drumetii 165 De la: carmen64 25 Ianuarie 2019 13:41
ce parere aveti despre dansatoarele din cluburi? 78 De la: politistul 12 Martie 2012 11:19
sportiv 32 De la: Adina_Radu 18 Octombrie 2010 18:20
pt.o viata sanatoasa,faceti miscare cel putin 30 minute pe zi... 17 De la: garbo_405949 23 Septembrie 2014 13:54
Box? 5 De la: garbo_1568 20 Aprilie 2012 21:59
Setari Cookie-uri